Skocz do zawartości


Zdjęcie

Raelianie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#16

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co to za bóg, co wpada w pułapkę jak ostatnia lepeta?

:lol : Dobre,nawet masz rację :>
To iny przykład:Obejrzyj film "Gwiezdne Wrota"-tubylcy z obcej planety zobaczyli na szyji jednego z bohaterów medalion-i już oddawali mu pokłony i miał co chciał (łącznie z kobietą ;-) )
Albo "Gwiezdne Wojny-Powrót Jedi"-takie małe istotki (Ewoki) zobaczyły wyższą technikę (R2D2) i już był Bogiem ;-)
  • 0

#17

Emanuel.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale Lord Vader i jego żołnierze już nimi nie byli.

widzisz, ja rozumiem twoją opinię, twierdzę tylko, że dowód to coś więcej niż fakt. Faktem jest, że są owszem dziwne miejsca w literaturze, tudzież wykopaliska. Ale fakt żeby stał się dowodem, niepodważalnym świadectwem urealniającym hipotezę, musi być wiarygodny, czytelny, ścisły, użyteczny, powtarzalny, sprawdzalny inną metodą i jednoznaczny. trudno o taki dowód na istnienie boga lub nieistnienie. ale nie chcę prowadzić tu bezużytecznego offtopa. po prostu zwracam uwagę na to, że to jest tylko domniemanie. jak to się mówi, "dowodzenie Homera Homerem"...

EDIT:
co prawda istnieje 5 dowodów na istnienie Boga (Kant? nie pamiętam w tej chwili), ale traktuję je tylko jako pułapki logiczne a nie faktyczne dowody...
  • 0

#18

Bielak.
  • Postów: 287
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tubylcy oddają innym ludzią cześć boską ponieważ nie mają dostatecznej wiedzy o świecie.My ją posiadamy ale jednak co niektóry to nadal tacy tubylcy.Aż strach się bać co to będzie jak ich więcej będzie
  • 0

#19

kubis90.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na moje to zajebsita reliia tylko w te antenki nei moge uwiezyc ani brudke ale w to ze jezus byl cyborgiem to bardziej ale ja bym go nazwal tworem kosmitow bardziej dali moc maryji ktora miala urodzic dziecko z silami wyzszymi ktore mialo wprowadzic propagandowa religie
  • 0

#20

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ze jezus byl cyborgiem to bardziej ale ja bym go nazwal tworem kosmitow bardziej dali moc maryji ktora miala urodzic dziecko z silami wyzszymi

Wejdz do tematów na forum związanych z Annunaki i cywilizacją Sumeru i tymi sprawami ;-) Pokrótce powiem:Jezus był jak to mówisz "tworem kosmitów"-urodzony z kobiety ziemskiej poprzez ingerencję,którą my nazwalibyśmy "in vitro" czy coś w tym rodzaju ;-) A ludzkośc powstała poprzez ingerencję w DNA ówczesnych "prymitywnych" ludzi poprzez obcą rasę Annunaki (rasę "Bogów)
  • 0

#21

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja uważam, że Jezus był Goa'uldem ;) No, może Tok'ra.

Świetny pomysł, idę zakładać sektę.
  • 0

#22

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie żebym był nietolerancyjny, ale nieco zabawna ta religia :P
  • 0

#23

Bielak.
  • Postów: 287
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po prostu dla mnie to śmieszna religia ale wg realian nasza religia też pewnie jest śmieszna.W antenki też nie moge uwierzyć i myśle że bajki mówią chociaż nieraz mówią z sensem to jednak ja im nie wierze,
  • 0

#24

Wicia.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie bracia, widze ze prawda w koncu dotarla i tutaj, coesze sie bardzo, podazajcie wlasciwa droga, droga prawdy !
  • 0

#25

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

O nawiedzona Wicia z FZN? Super, będzie zabawnie.

Co do tematu, to Raelianie chyba jednak coraz gorzej przędą. Rzado pojawiają się wzmianki o nich w prasie, na forach para też są głównie wyśmiewani.. Powinni coś z 2012 wymyśleć, to by zdobyli więcej wyznawców. Na przykład powiedzieć, że tego dnia przylecą te ufole co się z Raelem "kontaktowały".
  • 0

#26

Emanuel.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przylecą do wszystkich sklepów sieci Real i MediaMarkt :mrgreen:
  • 0

#27 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Skoro już wszyscy wiemy dokąd przylecą ;-), to proponuję wrócić do tematu. :smile:
  • 0

#28

Dreadnoth.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, jestem Przewodnikiem Raeliańskim... dowiedziałem się, co się tutaj wypisuje o Raelianach... więc jestem tutaj by odpowiedzieć na wszelkie pytania...

Na pierwszy ogień - włosy :smile:

Co do włosów, możesz mi powiedzieć jak kawałek drutu odpowiedniej długości może być anteną, nadawać i odbierać fale elektromagnetyczne i jeszcze w dodatku w tym samym czasie i na wielu czetotliwosciach jednocześnie? Dlaczego te same fale elektromagnetyczne gdy są krótsze, już nie chcą płynąć w przewodniku (metalu), ale chętnie płyną w izolatorze np. światłowodzie? Jeszcze krótsze umożliwiają zobaczenie twojej czaszki bez skalpowania Ciebie. Może fale grawitacyne, których natura nie została poznana, mogą być wyłapywane przez struktury białkowe, mogą one być podstawą telepati. Zwróć uwagę, że każdy włos mimo iż sam nieunerwiony jest podłączony do nerwu gdy wyrywasz włosy to czujesz to. Może to połaczenie oddziaływać jakoś na mózg i przekazywać też inne bodźce niż tylko ból? Dowiedziono już, że głaskanie włosów wywołuje zmiany chemiczne w mózgu, wydzielanie się endorfin i enkefalin, które są neurotransmiterami w ośrodku bólu i przyjemności w OUN. Oczywiście to tylko hipoteza, chodzi mi o porównanie. Dla osoby z przed 200 lat kawałek drutu nigdy nie mógłby być nadajnikiem głosu czy informacji, o ile wogóle by taka osoba rozumiała pojęcie nadajnika... Moja matka opowiadała mi jak w Żyrardowie k. Warszawy wprowadzili maszyny tkackie na prąd, stare kobiety nie chciały pracować bo mówiły, że krosnami diabeł porusza... to było tylko ok 45 lat temu!

Po drugie - Raelianie nie wierzą w kosmitów, to nie są nasi bogowie, a ni ktoś kto zasługuje na woielbienie... Jednakze Rlohim, bo o nich mowa, są naszymi stwórcami. Dowody tego znajdziemy we wszystkich księgach religijnych, od pism sumeryjskich, przez Torę, Pismo Święte, Koran, Tybetańską Księgę Umarłych, na Mormonach i Raelianach kończąc....

Są to zwykli ludzie, tacy sami, jak my - sani ojcowie. Przywmitywni ludzie brali ich za Bogów, jednakze teraz nastał czas, kiedy chcą byśmy poznali całą prawdę... Raelianie własnie to robią. Rael otrzymał Przesłanie od nich w 1973 roku... i tak się to zaczęło...
Prześłanie rAela do ściągnięcia w mojej sygnaturze...

Love, Dreadnoth.
  • 0

#29

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem co o tym sadzic... :x Ale mi to wyglada jak moda ktora przyszla z usa... Albo jeszcze lepiej ! :D Kiedys gadali o sektach "New age" na discovery... :F Nawet radio maja... :P
I Jego siedziba w Las Vegas. :D I nawet mundurki maja specjalne... Sry, ale to dla mnie to zwykla, kolejna "Amerykanska" zabawa...
  • 0

#30

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po drugie - Raelianie nie wierzą w kosmitów, to nie są nasi bogowie, a ni ktoś kto zasługuje na woielbienie... Jednakze Rlohim, bo o nich mowa, są naszymi stwórcami. Dowody tego znajdziemy we wszystkich księgach religijnych, od pism sumeryjskich, przez Torę, Pismo Święte, Koran, Tybetańską Księgę Umarłych, na Mormonach i Raelianach kończąc....

Trochę racji,ale równierz sprzeczności ;-) Raelianie nie wierzą w kosmitw?A w kogo?W końcu "stwórcy" są z kosmosu...Nie zasługują na uwielbienie?Jezus mówił i nauczał inaczej...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych