Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

"Bierny, mierny, ale wierny - czy to wystarczy?"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tytuł filmu: ks. Piotr Pawlukiewicz - "Bierny, mierny, ale wierny - czy to wystarczy?"
Czas trwania: 63:12
Polska lokalizacja: tak
Tagi: Chrześcijaństwo, Kościół
Krótka recenzja: Konferencja na temat wiary, temat przewodni ""Bierny, mierny, ale wierny - czy to wystarczy?""
Link do filmu: http://www.youtube.c...h?v=qj0MLobbCjY

Tak zastanawiałem się czy wstawiać to tu, ale w końcu to dział religia i filozofia, niekoniecznie służący tylko do jeżdżenia po wierze :] Jak kogoś nie zainteresuje to nie obejrzy i tyle, a wierzący może z tego coś wyciągną dla siebie ;] Tylko mam nadzieję, że tutaj się kolejna "wojna religijna" nie rozpocznie, która będzie traktować o tym samym co w każdym temacie nt religii... To też takie nawiązanko do tematu "Offtopic z Jak wczoraj poznałem Boga", odnośnie czy bycie "fanatykiem" (w wielkim cudzysłowie) jest złe i lepiej być biernym w sprawach wiary.

P.S. Za bardzo nie wiedziałem jakie tagi wstawić, więc jakby coś to poprosiłbym o poprawienie :]

 

Poprawiono link.
Blitz Wolf


  • 0



#2

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Masz plusika za upór i fantazję.

Tylko mam nadzieję, że tutaj się kolejna "wojna religijna" nie rozpocznie,


Gdzie ta wojna?

Pisanina w necie zawsze była i jest tylko pisaniną, na człowieka poukładanego nie ma to najmniejszego wpływu co "tu i gdziekolwiek" czyta.Jeżeli są jednostki wyłącznie krytykujące czyjeś wierzenia i zasady życiowe, a mające wrażenie, że ich pisanie odnosi jakikolwiek skutek, to mają rację.
...odnosi, tyle tylko, że wyłącznie w ich pustych główkach...he he (idiotyzm zaślubiony z fantazją !!!)
  • 1

#3

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Credo kościoła:

Kościół potrzebuje wyznawców dyszących pragnieniami, zachłannych, szalonych.

Fantastyczne fanatyzujące założenia.

Użytkownik Aidil edytował ten post 12.06.2012 - 08:52

  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych