Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontrola umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Kontrola umysłu fakt czy nonsens. (38 użytkowników oddało głos)

Czy kontrola umysłu jest?

  1. To kolejna teoria spiskowa. Szkoda czasu. (4 głosów [10.53%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.53%

  2. Jest realnym faktem i zagrożeniem w współczesnym rządzeniu społeczeństw. (25 głosów [65.79%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 65.79%

  3. Raczej mnie to nie przekonuje. Trudno powiedzieć. (1 głosów [2.63%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 2.63%

  4. Coś w tym jest. (8 głosów [21.05%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 21.05%

Czy przedstawiony materiał filmowy?

  1. Spełnił moje oczekiwania. Podobał się i oby takich więcej. (22 głosów [51.16%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 51.16%

  2. Był nudny, mało konkretny i niezrozumiały. (4 głosów [9.30%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 9.30%

  3. Nie mam wyrobionego zdania. (13 głosów [30.23%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 30.23%

  4. Polecę znajomym. Trzeba promować rodzimą produkcję. (4 głosów [9.30%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 9.30%

Oglądając film, uważasz że:

  1. Film jest za długi. Nie chciało mi się dalej go oglądać. (13 głosów [33.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 33.33%

  2. Wszystko było ok. (24 głosów [61.54%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 61.54%

  3. Za dużo czytania, za mało materiałów wideo. (2 głosów [5.13%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 5.13%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#31

Ripsonar.
  • Postów: 215
  • Tematów: 53
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Project MK ULTRA Illegal Mind Control Experiments (napisy PL)


Ave
  • 0



#32

Ripsonar.
  • Postów: 215
  • Tematów: 53
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam

Aktualizuje filmy, ponieważ zamknęli mi konto na youtube, a więc wszystko zaczynam od nowa oraz aktualizuje niedostępne materiały.

Kontrola umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata 1/4


Kontrola umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata 2/4


Kontrola umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata 3/4


Kontrola umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata 4/4

Użytkownik Ripsonar edytował ten post 05.10.2013 - 09:47

  • 4



#33

blokowany.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witajcie!

Pisze chcąc zainteresować swoim problemem, otóż powiem w prost, padłem ofiarą cichego społecznego przyzwolenia na torturowanie mojego umysłu i ciała broniami psychotronicznymi. Społecznośći do jakiej przynależę jest obojętny mój los, moje życie, czy w ogóle wolna wola, prywatność własnych myśli dla mnie nie istnieje. Zdalnie sterują, programują myśli w jaki sposób postrzegam otaczające mnie codzienne sytuacje, przedmioty, a wszystko to robią werbalnie, wprost do mojej głowy, słysząc nieustannie piski w uszach (w jednym głośniej) mam tam wszczepione (w kanale słuchowym) mikro implanty (nazywają je słuchawkami) gdy piszczą głośniej mówili chwilę wcześniej "weź go ścisz", mają technologię, nie wiem czy jestem podłączony do komputera ale chyba tak, bo słyszałem swoje myśli w telewizorze sąsiada za ścianą działową, czy gdzieś w radiu, słyszałem mowę myśli, wiem że każdy z kontrolerów słyszy moje myśli w ten sposób dodatkowo słyszą tez moją cichą mowę w głowie, jakbym cicho coś czytał, w ten sposób się komunikuję z nimi, ale nie są to omamy. Przesyłają mi obrazy do głowy, przez sen usypiając hipnozą podłanczali do jakiejś aparatury, puszczali mi "filmy" w początkowym etapie programowania. Najgorsze że słyszą każdą moją myśli i ją zmieniają werbalnie, jakby moje myśli, mój kontakt z umysłem odłączony i słucham tylko to co mają mi do powiedzenia. Nazywają takich jak ja, że mam "pozakładane blokady" "posłuszny, bezpieczny" itp to powinno mówić samo za siebie, lecz nikt mi nie wierzy, nikt z mojej małej miejscowości nie przeciwstawia się temu procederowi, nawet rodzina, czy przyjezdni. Nawet policjant, czy Jehowy, ksiądz, wszyscy o tym wiedzą, nikt mi nie próbuje pomóc, co najwyżej steruje przez jakąś chwilę, dubluje moje myśli, wszyscy Oni zachowują się jakby widzeli moimi oczami, jakby słyszeli to co ja słyszę! I to nie jest wyobraźnia czy urojenia, to się dzieje na prawdę... można zwariować od natężenia niewytłumaczalnych zjawisk, w które jeśli nie uwierzysz to cię nie przekonam. Wiem też że praktycznie wszyscy z kontrolerów mają wszczepione urzadzenia w okolicy uszu do słuchania głosów mikrofalowych, słyszenia moich myśli jak i siebie samych, mamy powszczepiane mikrofony w nosie że słyszę ich mowę werbalną jak gdzieś gdzie się znajduje kontroler mówi jak do siebie ja to słyszę bardzo wyraźnie w głowie, co gorsza moja myśl jest zatrzymywana jakbym był werbalnie wprowadzony w lekką hipnozę że musze kogoś słyszeć bezwarunkowo. Te implanty w okolicy uszu -mam w kanale słuchowym- pozwalają określić z której strony ktoś do mnie mówi, jak dźwięk przestrzenny. Wszczepiono mi je, po pewnym razie gdy idąc ulicą zaczęłem słyszec głosy osób dookoła, nie wiedziałem że słyszą mnie ale ja ich słyszałem, jak wyzywali mnie ale nikogo dfookoła nie było, byłem w bardzo silnym strachu, docierały do mnie bodźce z otoczenia, w pewnym momencie dostałem instrukcję by wyłączyć tel kom, nagle poczułem sie wyjątkowo dobrze, jakby przez cały ten czas miał ucisk na głowie, po chwili dostawałem telepatyczne przekazy, myśli pozytywne jak się później okazało, osoba która się ze mną komunikowała dobrze mi radziła, bym uważał na siebie, rzeczywistość jest inna niż dają mi do zrozumienia ludzie z którymi żyję, którzy mnie otaczają, że to iluzja, wszyscy konspirują, aż nagle po tych przekazxach nie włączałem tel przez tydzień. Po kilku dniach czułem jak wszczepiono mi coś w kanale słuchowym, owe słuchawki, wyraźnie zmniejszyła się średnica kanału słuchowego, czyszczenie sprawiało ból, wyjmowałem drobne skrzepy, coś mnie tam do dziś uwiera.
To się dzieje na prawdę, z takich osób jak ja robi się wariatów, jeśli nie mają rozbudowanej świadomości o istnieniu takich technologii sa skazani na psychiatryk, silne neuroleptyki i warzywo gdy wyciszanie nie postępuje. Zostałem uznany za niebezpiecznego bo wszystko zacząłem dostrzegać, ludzi któzy mnie śledzili jak policja do kontroli umysłu, typy i kobiety w czarnych skórach, smutne oczy, groźna mina... Nie byłem niebezpieczny, ale mój stan świadomości tak, siłą mnie wyciszyli, wszyscy mieszkańcy wioski włącznie z rodziną jakby odpowiadali za kontrolowanie mnie, nikt nie może się wyłamać, wszystko zdalnie, bez światków bo wszyscy iwedzą to wszyscy będą się wypierać, robić ze mnie wariata gdy ich na głos wyzywam np, już mama moja ma pretekst by oddac mnie na zakład zamkniety, choć brała udział w programowaniu mnie, finansowała implanty które mi wszczepiono, ja wiem wszystko ale jednocześnie nie mam komu o tym powiedzieć, kto pociągnął by ta sprawę. Wszyscy wolą wierzyć w kosmitów z UFO, czy moją chorobę psychiczna na podstawie tego o czym mówię, o rozmachu z jakim mnie programują, że wszyscy mogą mnie w każdej chwli usłyszęć, jakbym myślami pomyślał o kimś i nawiązuję połączenie tymi implantami.

Pisze wiele wiecej, szczegółowo i tylko PRAWDĘ pod linkiem : [...]

wiele ciekawych odnośników w moich komentarzach.
Warot zwrócić uwagę na ataki niektórych osób skupiające się głównie na uznaniu mnie za osobe chorą, żadne argumenty, fakty opisane przeze mnie szczegółowo nie przemawiają! Okazuje się że gdybym nie wiedział co się ze mną dzieje to dla mnie lepiej, bo wiedzieć coś i to opublikować to spotykam się z atakami osób które chcą lub wolą by moja wersja pozostała wykpiona. Nie pisze tego dla mnie, lecz czytający to bardziej uwierza w chorobę, niż realnie intniejącą kontrolę mojego umysłu mikro implantami w hipnotycznym stanie.

Kontakt do mnie [...]

 Edycja: D.K.


Dołączona grafika
  • 0

#34

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A proszki wziąłeś?

Ludzie często nie wiedzą jak bardzo ich oszukuje własny umysł, a co dopiero jakieś manipulacje...
  • 0



#35

blokowany.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

A proszki wziąłeś?

Ludzie często nie wiedzą jak bardzo ich oszukuje własny umysł, a co dopiero jakieś manipulacje...


No właśnie, nie masz pojęcia, nie dajez wiary i wmawiasz o oszukiwaniu przez własny umysł... A ja jasno i wyraźnie pisałem o KONTROLI UMYSŁU, mentalnie jestem podłączony do jakiegoś komputera lub bezpośrednio do osób sterujachcy mną, ale od nich prawdy się nie dowiesz, mi nie uwierzysz, czy to znaczy że nie ma kontroli Umysłu ? Nawet wiem, że zaraz będzie mowa o paranoi, halucynacjach, mani prześladowczej i tak dalej, wszystko byle nie uwierzyć w moje relacje, prawdziwe tortury we własnej głowie i wewnątrz ciała, które doświadczam i opisuję. Zewsząt ignorancja oraz zwodzenie w kierunku choroby. Wiem do czego zdolna jest ta technologia, może to TY nic o jej możliwościach nie wiesz, lub jesteś pod jej wpływem ? nie odpisuj, sam sobie odpowiedz.
  • 0

#36

blokowany.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano


Mind Control Remote Neural Monitoring Daniel Estulin and Magnus Olsson on Russia Today
Bardzo ciekawy film, wszystkie najistotniejsze techniki do kontroli umysłu, wczytajcie się w słowa Magnusa Olssona, ofiara, którą osobiście doskonale rozumiem i potwierdzam to o czym mówi, tego samego doświadczam. Uwierzysz osobom, takim jak Magnus, albo nie ma dla Ciebie ratunku, ten proceder eliminuje ludzi z życia zanim ofiara się zorientuje że ma pozakładane blokady.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych