Skocz do zawartości


Zdjęcie

Linkowanie filmów youtube


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam.

Chciałbym zaproponować aktualizacje linkowania filmów z youtube. Metoda obecna czyli wstawianie linku do filmu jest prosta lecz ma swoje minusy, największym z nich jest całkowite pomijanie odtwarzacza filmu przy przeglądaniu forum na telefonach.
W nowszej wersji linkowania filmów czyli poprzez wklejanie kodu iframe jest wygodne ponieważ można ustalić wielkość playera, a najważniejsze - możliwe jest wyświetlanie filmów przy użyciu mobilnych przeglądarek.
Myśle, że nie tylko ja mam ten problem.



#2

Stilgar.
  • Postów: 252
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Też czasami mam ten problem, kiedyś wchodziłem przez tel i własnie to byl główny powód dla którego przestałem. Strona na telefon jest beznadziejna co też wypadałoby zmienić no i jak juz wcześniej wspomniał kolega nie ma filmików.
Dołączam sie do prośby.

#3

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O, dokładnie. Często przeglądam forum przy użyciu telefonu komórkowego (przeglądarka Opera Mini) i niektóre posty zupełnie nie mają sensu z uwagi na brak jakiegokolwiek śladu po filmiku. A odtworzenie filmiku youtube bynajmniej nie przekracza możliwości technicznych mojego telefonu - ma nawet specjalną aplikację do łączenia z youtube. Gdyby więc dało się tak zrobić by mobilne przeglądarki wyświetlały chociaż link w miejscu filmiku...



#4

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3013
  • Tematów: 2585
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na szybko mogę zaproponować coś do przetestowania -- nie mam możliwości sprawdzenia tego własnoręcznie.
Dwa nowe tagi BBCode, mediatest1 i mediatest2, składnia:
[mediatest1]ID pliku video [/mediatest1]

[mediatest2]ID pliku video [/mediatest2]




ID pliku to identyfikator filmu z Youtube'a, czyli zamiast http: / / www. youtube. com/watch?v=wYMYIYglN90 tylko to, co znajduje się po znaku równości: wYMYIYglN90

Na chwilę obecną tagi nie przyjmują niczego innego, bo umożliwianie wstawiania pełnych linków w iframe to proszenie się o kłopoty. Jeśli okaże się, że któreś z testowych rozwiązań działa, to się je dopracuje.


Poniżej dwa testowe filmy, ewentualne własne próby proszę umieszczać wyłącznie w tym wątku.




[mediatest2]wYMYIYglN90[/mediatest2]



#5

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oba mi działają:)

#6

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Opera Mini, Xperia x10 mini pro, przetestowane. Oba linki działają.



#7

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Pierwszy tak, drugi niestety nie.
...i cale szczęście, bo jeszcze Kurak nam tu panująca wprowadziła by zmiany.
Tak jak jest proszę pozostawić, a jak ktoś ma problemy z dostępem non stop do forum, to zalecam wizytę u lekarza.

Wasz Przyjaciel i anioł struż :roll:

Użytkownik Maylo edytował ten post 17.05.2012 - 20:20


#8

Stilgar.
  • Postów: 252
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak jak jest proszę pozostawić, a jak ktoś ma problemy z dostępem non stop do forum, to zalecam wizytę u lekarza.

Wasz Przyjaciel i anioł struż :roll:


Zajmij się swoim życiem.

Oba linki mi też działają.

#9

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Opera 4, Opera 5 - Oba sposoby działają.
Dziękuje :)

Maylo
Są ludzie którzy odwiedzają strone od czasu do czasu, nie wiem co widzisz w tym, że jedni robią to z komutera drudzy z telefonu. Osobiście lubie zobaczyć co nowego jak jestem już w łóżku a komputer stoi wyłączony. Zasada - czytasz nowe tematy i usypiasz



#10

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Osobiście lubie zobaczyć co nowego jak jestem już w łóżku a komputer stoi wyłączony. Zasada - czytasz nowe tematy i usypiasz

O, dokładnie. Robię tak samo. Czasem cały dzień potrafię nie włączyć komputera ale wieczorem i tak zanim zasnę przeglądam w telefonie ulubione serwisy. To taki rytuał, uspokaja mnie to (leżysz sobie zagrzewając łóżko, jest ciemno a jedynym źródłem światła jest ten mały ekranik w twojej ręce - to usypia). Niektórzy piją mleko przed snem, inni czytają książkę albo słuchają muzyki a ja surfuję 15 minut po necie. Inaczej trudno byłoby mi zasnąć bo rytm dnia byłby zaburzony.

Użytkownik Ana Mert edytował ten post 19.05.2012 - 11:53




#11

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano


Osobiście lubie zobaczyć co nowego jak jestem już w łóżku a komputer stoi wyłączony. Zasada - czytasz nowe tematy i usypiasz

O, dokładnie. Robię tak samo. Czasem cały dzień potrafię nie włączyć komputera ale wieczorem i tak zanim zasnę przeglądam w telefonie ulubione serwisy. To taki rytuał, uspokaja mnie to (leżysz sobie zagrzewając łóżko, jest ciemno a jedynym źródłem światła jest ten mały ekranik w twojej ręce - to usypia). Niektórzy piją mleko przed snem, inni czytają książkę albo słuchają muzyki a ja surfuję 15 minut po necie. Inaczej trudno byłoby mi zasnąć bo rytm dnia byłby zaburzony.


A to Błąd....a można tak:

Aniele Boży, stróżu mój, Ty zawsze przy mnie stój. Rano, wieczór, we dnie, w nocy Bądź mi zawsze ku pomocy, Strzeż duszy, ciała mego, zaprowadź mnie do żywota wiecznego. Amen.
------

p.s.Wiesz, że jeśli bardzo zechcesz, to możesz z nim wejść w rozmowę.Dziwne co?
Nie wierzysz, to uwierz i spróbuj jakie cudowne, a nieodkryte jeszcze przed tobą.



Brain masz rację, jak patrzę na twoją "egzystencję" w sieci, to rozumiem sens, lecz są tacy którzy wyłącznie TU żyją i to o nich mnie chodzi, a nie by komukolwiek do.....ć. ("dopić")
Zawsze inni są mi ważniejsi, niźli ja sam.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych