Skocz do zawartości


Zdjęcie

Barack Obama, a pył wulkaniczny


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Coś mi nie daje spokoju, dziś słyszałem dźwięki te o których tak sie pisało, tyle że padał deszcz, więc mógł to być samolot :/ i tak w tym samym czasie przypomniało mi się o tym jak po katastrofie smoleńskiej nie przyleciał prezydent USA. Rok później to samo, pył wulkaniczny pokrzyżować mógł mu plany, lecz ostatecznie nie odwołał lotu. Przypadek? Co o tym myślicie? Tyle czasu nic i nagle jak chodzi o niego, nastepuje wybuch. Tak jakby siła wyższa nie chciała go u nas i uważała za nieprzyjaciela.
  • -1

#2

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem co chcesz przekazać tym tematem i o jakiej sile wyższej mówisz bo nie mam pojęcia. Rozwiń to co masz na myśli.
  • 0

#3

trele12.
  • Postów: 408
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Barack Obama, a pył wulkaniczny Dołączona grafika

Tytuł niczym z Faktu.

A co do tematu. Skoro to przez mgłe była katastrofa to co @natura uważała Lecha za wroga narodu ? Dołączona grafikaDołączona grafika
Rozumiem że możecie nie wierzyc w zbiegi okoliczności, ale to jest przesada

Użytkownik trele12 edytował ten post 11.05.2012 - 23:48

  • 0

#4

Vinnie fzk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przypadek?

Nie sądze...


Uważam natomiast że Twoje tematy są pozbawione sensu.
  • 0

#5

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Chodzi o to, że jak miał lecieć do Polski to w tym samym czasie nastąpiły erupcje wulkanu i to dwukrotnie, a przecież drugi raz przyleciał dopiero po roku. Tyle miesięcy nic, a jak już był gotowy nagle wybuch. Czemu?
  • 0

#6

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No przecież to wiadomo było od razu, że Obama nacisnął guzik i wulkan pierdnął pyłem wulkanicznym, żeby prezydent USA miał wymówkę że dlaczego nie ma go w Krakowie! To tak samo jak z tą mgłą w Smoleńsku! To wszystko sprawka rządu światowego i tajnej broni HAARP!

Zamykam ten wybitnie durny temat, w którym nie wiadomo o co chodzi, a jak wiadomo o co chodzi to wychodzi bezsens.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych