Skocz do zawartości


Zdjęcie

Magnez


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1

LastGrosz.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

Od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie mozliwości przyciągania metalowych przedmiotów , potrafię przyciągnąć do twarzy 7 łyżeczek , telefon komórkowy i inne metalowe przedmioty , najbardziej tyczy to się głowy aczkolwiek na klatce piersiowej mniej ciężkie przedmioty tez się przyciagaja do mnie , odkryłem to przypadkiem, troche czytałem na ten temat negatywnych opini, ale nie jest to żaden pot i nic innego przed przyciąganiem myje dokładnie twarz mydłem łyżeczki i nne przedmioty też są wytarte i bez problemu przyciągają do mojego ciała, mam zdjęcia nagrałem film, mogę tez to pokazać na żywo, czy to co zauważyłem jest czymś normalnym i ma wiekszość z Was czy jednak mam coś w sobie, i powieniem coś z tym robić potrafię tez po chwili skupienia wytwarzać energię którą czuje jak wychodzi dłoniami nogami .

Proszę wypowiedzcie się bo nie chce wariata z siebie zrobić

Pozdrawiam Piotr

Przepraszam jeśli to jest nieprawidłowy dział , ale nie wiedziałem gdzie to napisać.


PS. przepraszam za literówkę , już poprawiona nie gońcie mnie tak za nią :) oczywiście że MAGNEZ

Użytkownik LastGrosz edytował ten post 30.04.2012 - 10:24

  • 0

#2

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czysta skóra całkiem dobrze się do wszystkiego przylepia, dlatego nie trzeba wcale wielkiej siły czy zręczności, żeby trzymać w ręku cokolwiek.
Posyp sobie skórę np. talkiem, żeby wyeliminować tarcie pomiędzy skórą, a przedmiotem i zobaczysz, że nic się nie przyciąga. Jeśli pomimo tego rzeczy się do ciebie kleją, to możesz uderzać do pana Randiego. A nuż dostaniesz milion zielonych :roll:

A tekst o energii, to autosugestia.

Użytkownik Ill edytował ten post 30.04.2012 - 09:52

  • 0

#3

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy po "przyklejeniu" np. łyżeczki do piersi możesz zgiąć się tak, żeby ona (łyżeczka) była równolegle do podłogi i nie odrywała się od Ciebie? Jeśli tak to poprosiłbym o filmik. Jeśli naprawdę tak masz i jesteś w stanie to udowodnić to będziesz chłopie fenomenem... 




Edit up: hhihi chyba miał być magnes nie magnez


Użytkownik Ironmacko edytował ten post 30.04.2012 - 09:53

  • 0

#4

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po pierwsze w tym przypadku piszemy magnes a nie magnez. Magnez to taki pierwiastek do kupienia w aptece. Po drugie nie ma w tym nic niezwykłego. Siły tarcia (próbowałeś tak zrobić z twarzą pochyloną w dół?), zasada przyssawki (przyciskając gładki przedmiot do skóry sprawiamy, że powietrze między nim a skórą ucieka a powstała pusta przestrzeń wypełniona zostaje przez skórę) i trochę potu (umycie się nie wystarczy by pot zniknął ze skóry całkowicie bo pocimy się cały czas, mycie się tylko pomaga na pozbycie się nagromadzonej przez godziny grubszej warstwy potu, na zatrzymanie pocenia pomaga dopiero antyperspirant ale zastosowanie go w twoim przypadku nie pomoże - antyperspirant też tworzy lepką warstwę na skórze).

Sama przed chwilą wzięłam pierwszy lepszy, gładki przedmiot - notatnik z gładką okładką, nie zawierający żadnego metalu - i przycisnęłam do twarzy. Przywarł i wisiał tam pół minuty aż mi się znudziło i go zdjęłam. A nigdy nie zaobserwowałam u siebie jakiś "magnetycznych" zdolności.

Co do energii w rękach i nogach - każdy tak ma jak się skupi. To nie jest żadna energia tylko autosugestia. Wyobraź sobie, że coś cię swędzi i zaraz rzeczywiście poczujesz swędzenie.
  • 0



#5

LastGrosz.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy po "przyklejeniu" np. łyżeczki do piersi możesz zgiąć się tak, żeby ona (łyżeczka) była równolegle do podłogi i nie odrywała się od Ciebie? Jeśli tak to poprosiłbym o filmik. Jeśli naprawdę tak masz i jesteś w stanie to udowodnić to będziesz chłopie fenomenem... 




Edit up: hhihi chyba miał być magnes nie magnez



do piersi nie , ale do twarzy tak ( czoło ) lżejsze metalowe przedmioty jak np kapsle spinki do włosów nawet przy podskakiwaniu nie odpadają cięższe odpadają ale mogę z nimi przyklejonymi swobodnie chodzić po pokoju itp, próbowałem wczoraj z tłuczkiem do mięsa i czuje że się " łapie" ale chyba jest za ciężki i odpada.

Po pierwsze w tym przypadku piszemy magnes a nie magnez. Magnez to taki pierwiastek do kupienia w aptece. Po drugie nie ma w tym nic niezwykłego. Siły tarcia (próbowałeś tak zrobić z twarzą pochyloną w dół?), zasada przyssawki (przyciskając gładki przedmiot do skóry sprawiamy, że powietrze między nim a skórą ucieka a powstała pusta przestrzeń wypełniona zostaje przez skórę) i trochę potu (umycie się nie wystarczy by pot zniknął ze skóry całkowicie bo pocimy się cały czas, mycie się tylko pomaga na pozbycie się nagromadzonej przez godziny grubszej warstwy potu, na zatrzymanie pocenia pomaga dopiero antyperspirant ale zastosowanie go w twoim przypadku nie pomoże - antyperspirant też tworzy lepką warstwę na skórze).

Sama przed chwilą wzięłam pierwszy lepszy, gładki przedmiot - notatnik z gładką okładką, nie zawierający żadnego metalu - i przycisnęłam do twarzy. Przywarł i wisiał tam pół minuty aż mi się znudziło i go zdjęłam. A nigdy nie zaobserwowałam u siebie jakiś "magnetycznych" zdolności.

Co do energii w rękach i nogach - każdy tak ma jak się skupi. To nie jest żadna energia tylko autosugestia. Wyobraź sobie, że coś cię swędzi i zaraz rzeczywiście poczujesz swędzenie.





Serdecznie dziękuję za odpowiedź , owszem nie jest to aż takie duże przyciąganie , ale jak pisałem wyżej mniejsze przedmioty metalowe nie odpadają nawet będące z głową w dół , temacik do zamknięcia jestem normalny ;)
  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poprzednicy już napisali na czym to polega. Wynika to z lepkości skóry. U jednego taka lepkość jest mniejsza a u innego większa, ale każdy może sobie przytwierdzić do ciała jakiś przedmiot i utrzymać go przez jakiś czas.
Większe przedmioty takie jak np. płyty gipsowe najlepiej przyklejać przez posmarowanie skóry kalafonią. Tak robią ci filipińscy przyciągacze. Obejrzyjcie filmik jak randi smaruje kolesiowi klatę talkiem

  • 4



#7

LastGrosz.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nagrałem swój filmik żeby bardziej zobrazować o co mi chodzi


  • 2

#8

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Masz "+" za normalne podejście do sprawy...czytaj: masz pytanie i normalnie je zadajesz z materiałem filmowym.
W sumie powinna to być norma, ale jak widać na różnych forach i z ubolewaniem stwierdzam, że na tym również, nie jest. 
Co do samego filmiku zwróć uwagę na to, że to nie jest przyklejanie jak magnesu: dotykasz i jest. Musisz wykonać ruch "zassania" powietrza


  • 0

#9

Pepper.
  • Postów: 74
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

genialne
  • 0

#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wyświetla mi, że film jest prywatny. Nie mogę go obejrzeć.
  • 0



#11

LastGrosz.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyświetla mi, że film jest prywatny. Nie mogę go obejrzeć.



już poprawiam sekunda udostępniam tylko tym co się wypowiedzieli



edit: Wszystko obejrzane ?

Użytkownik LastGrosz edytował ten post 30.04.2012 - 16:42

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych