Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się dzieje z tym forum?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jedyne wasze argumenty to bluzgi i robienie ze mnie idioty!

Niczego sobie nie wymyśliłem!!! Mam skopiowane posty i są całkiem inne od tego co znalazło się w tym portalu. Więc najwidoczniej moderatorzy robią sobie jaja. Jakaś Mag coś tam (moderatorka) wkurzyła się na mnie i pewnie pozmieniała mi treść.


Chyba nas nie rozumiesz (i to my niby robimy z ciebie idiotę?). Poprosiliśmy o wypowiedź w takiej formie, to nie jest trudne:

Link do posta, np:
http://www.paranorma...post__p__497237
(wchodzisz do tematu, odszukujesz post i klikasz na numer w prawej, górnej części posta)

Oryginalny fragment (to co masz w swoim offisie), np:

Blebleble


Zmieniony fragment (to co jest w poście), np:

Blebleble2, Pozdro



Jak na razie widzę jeden post z tym całym "Pozdro":
http://www.paranorma...post__p__451892

Zmodyfikowany fragment (nie mam dostępu do oryginału wiec nie wiem co jeszcze zostało zmienione):

Pozdro!

Użytkownik AntyNewAge edytował ten post 26.07.2011 - 20:52

Został edytowany (zapisany, a trzeba od tego odliczyć czas potrzebny a edycję) 9 minut po tym jak go wstawiłeś. Co znaczy, że osoba która pod ciebie się podszyła miała ledwie kilka minut na zauważenie posta i edytowanie go. Nikt nie siedzi na forum 24/7 i nie patrzy co minutę czy aby nie ma nowego posta. Poza tym potrzebowałby chwili czasu by "ogarnąć" co tam naskrobałeś i odpowiednio to zmodyfikować. Post jest dość długi więc i przeczytanie go zajmuje dobrą chwilę. Wniosek jest jeden - nikt poza tobą samym nie miał czasu by posta edytować.

Edytowałeś jeszcze jednego posta ale tam żadnego "Pozdro" nie ma:
http://www.paranorma...post__p__452966

Użytkownik AntyNewAge edytował ten post 01.08.2011 - 21:42

Ten został edytowany 12 minut po napisaniu. Podobna sytuacja - nikt poza tobą nie miał czasu by posta zauważyć, ogarnąć i edytować.


Jest też post edytowany przez moda ale ten jest z właściwym podpisem:
http://www.paranorma...post__p__449942

Fragment (ponownie: nie wiem co jeszcze jest zmienione):

I tak wygląda znacznie lepiej :) Na przyszłość proszę edytować swoją wypowiedź - bo pisanie kilku postów jeden pod drugim jest raczej niemile widziane.

Aquila


Użytkownik Aquila edytował ten post 18.07.2011 - 18:28

Edycja ponad 2 godziny po napisaniu posta.


Porównaj te posty z kopiami z offisie i powiedz nam co jeszcze jest nie tak.

Jak na razie wygląda na to, że albo robisz z nas idiotów, albo masz rozdwojenie jaźni, albo w trakcie pisania postów byłeś nachlany albo ktoś śledzi każdy najmniejszy twój krok na forum i edytuje twoje posty na kilka minut po tym jak się pojawią. Tak czy inaczej twoja teoria nie ma w sobie większej logiki.

Prosiłem... Post zostaje ze względu na wyjaśnienia, które mogą pomóc w tej sprawie. Rewolwerowiec.

Użytkownik Rewolwerowiec edytował ten post 4 minut temu

Edit: 12:35

Usunięty został post Dostojnego. Proszę o wypowiedź tylko AntyNewAge, inne wiadomości będą usuwane.

Przepraszam, twoja prośba pojawiła się w trakcie pisania przeze mnie posta a forum nie informuje o tym, że "w trakcie pisania pojawiły się nowe odpowiedzi". Tak czy inaczej jednak uważam, że moja wypowiedź wnosi wiele do tematu i i tak bym ją wstawiła - poświęciłam zbyt wiele czasu na analizę żeby od tak to skasować.

Użytkownik Ana Mert edytował ten post 26.04.2012 - 11:36




#17

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No, nawet udało mi się punktualnie - AntyNewAge otrzymuje ostrzeżenie i 14 dni blokady pisania za prowokację. Temat zamykam.



#18

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2988
  • Tematów: 2559
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podpisuję się pod tym, co napisał Yaw.

Tak czy inaczej jednak uważam, że moja wypowiedź wnosi wiele do tematu i i tak bym ją wstawiła - poświęciłam zbyt wiele czasu na analizę żeby od tak to skasować.


Rzeczywiście wyczerpałaś temat do końca. W imieniu grona Zielonych oraz swoim dziękuję za pomoc.







 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych