Skocz do zawartości


Zdjęcie

14 latek, jakim cudem ja to mogę?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#31

Deyorshu.

    biały wilk

  • Postów: 23
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc filmik, który powinieneś dodać powinien być jak ten:

Czyli Rasengan, a nie Fuuton: Rasengan.

O! Dokładnie o coś takiego chodziło. Jak już mówiłem- nie potrafiłem znaleźć czegoś podobnego na YT.

Teraz właściwa część postu. Wiesz, że jak odpowiednio "machał" dłońmi(tzn. kręcił je wokół siebie) też możesz poczuć kulę? Tylko, że jak będziesz myślał, że owej kuli nie będzie i jej nie ma to czuć jej nie będziesz. Ot tak mały eksperyment przeprowadzony przed chwilą. To może być zgoła co innego, a ty interpretujesz to jako kula.

Dziś mi się udało! Zrobiłem jak mówiłeś, czułem nawet przez chwilę kulę, ale hmm... to powietrze(?) uciekało mi na boki.
Chyba za wolno poruszałem rękoma...


Proszę mówić takie rzeczy dopiero, gdy te cudzysłowia znikną.

Ahh, chodziło o to, że nie mogłem utrzymać ołówka przez pewną chwilę, bo mi z niej wypadał i odlatywał lekko na odległość centymetra...

Dziękuję ponownie, że chcecie mi pomóc. Może faktycznie powinienem zacząć próbować to opanować?
Dotychczas traktowałem to jako coś dziwnego i bałem się no :/.
  • -1

#32

Torek.
  • Postów: 696
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Deyorshu

Dziś mi się udało! Zrobiłem jak mówiłeś, czułem nawet przez chwilę kulę, ale hmm... to powietrze(?) uciekało mi na boki.
Chyba za wolno poruszałem rękoma...

Oj, wpadka? Mi wcale nie o to chodziło. Pisałem, że jak będziesz myślał, że ta kula będzie, to będziesz ją czuł, a jak nie będziesz tak myślał, to jej nie poczujesz. A to w ogóle nie chodzi o poruszanie rękoma, nie musisz nimi poruszać, przecież nie formujesz Rasengana.

Ahh, chodziło o to, że nie mogłem utrzymać ołówka przez pewną chwilę, bo mi z niej wypadał i odlatywał lekko na odległość centymetra...

Skoro nie możesz czegoś utrzymać, to możesz mieć coś nie tak z dłońią(zakładając, że to jedna). Co do odlatywania ołówka polemizowałbym.

Użytkownik Torek edytował ten post 22.03.2012 - 21:29

  • 0

#33

Deyorshu.

    biały wilk

  • Postów: 23
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj, wpadka? Mi wcale nie o to chodziło. Pisałem, że jak będziesz myślał, że ta kula będzie, to będziesz ją czuł, a jak nie będziesz tak myślał, to jej nie poczujesz. A to w ogóle nie chodzi o poruszanie rękoma, nie musisz nimi poruszać, przecież nie formujesz Rasengana.

Nie wiem do końca o co Ci chodziło, lecz starałem po tym filmiku robić coś podobnego i prawie wychodziło. No nie wiem jak to nazwać... czułem bardziej, niż zawsze, że czuję coś w ręce. Co prawda nie tworzyłem tego Ranesgana czy jakoś tak, ale przecież nie żyjemy w bajce.

Jeśli kogoś to dalej interesuje lub miał podobny przypadek to niech pisze dodatkowo na PW, bo od jutra rzadziej będę na forum i wątpię, że znajdę czas na odpisanie w postach. Dziękuję za pomoc, szczególnie wskazania tematów o tym całym PSI.
  • 0

#34

Torek.
  • Postów: 696
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Deyorshu

Nie wiem do końca o co Ci chodziło, lecz starałem po tym filmiku robić coś podobnego i prawie wychodziło. No nie wiem jak to nazwać... czułem bardziej, niż zawsze, że czuję coś w ręce.

UDAŁO CI SIĘ WYKONAĆ TECHNIKĘ KLONA CIENIA?

Co prawda nie tworzyłem tego Ranesgana czy jakoś tak, ale przecież nie żyjemy w bajce.

Nazwę tej techniki pewnie specjalnie napisałeś źle. Po za tym może żyjemy w bajce dla kogoś innego.

Zresztą dziwi mnie, że temat jest w poddziale "Ludzie Niezwykli". Ten temat nie powinien być czasami w dziale "Parapsychologia" w poddzale "Energia PSI"?

Użytkownik Torek edytował ten post 22.03.2012 - 22:06

  • 0

#35

Deyorshu.

    biały wilk

  • Postów: 23
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@UP
Nie chce mi się już cytować posta, więc odpisze tutaj bezpośrednio.
Żadnego klona, ani nic nie robiłem cholera o.o. Chodziło mi, że drugą ręką starałem się szybko kręcić tak, aby coś powstawało rozumiesz? Jedną ręką, a drugą "te uczucie" . Nijak jednak to efektowne, bo jak już pisałem- nie panuję nad tym i musiałbym naprawdę albo być zaje*iście szybki i to zrobić tak, aby to stworzyć w kształt kulki, albo jakoś utrzymać tą energię PSI (bo z tego co czytałem o tym, to to jest chyba to?) z tym, że za cholerę nie wiem jak.

Masz rację- temat powinien być w innym dziale, lecz na początku nie wiedziałem o "energii PSI" . Jeśli jest jakaś możliwa na przeniesienie tematu- to prosiłbym uprzejmie :).

aaa... Nie przekręciłem nazwy specjalnie. Nie rajcuje mnie anime jak już pisałem...
Po prostu mam tak denny monitor i słaby komputer, że nie chciało mi się przewijać na górę cytatu, aby dokładnie sprawdzić nazwę tej energii(?) . Przepraszam jeśli Cię to uraziło.
  • 0

#36

Torek.
  • Postów: 696
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Deyorshu

Nijak jednak to efektowne, bo jak już pisałem- nie panuję nad tym i musiałbym naprawdę albo być zaje*iście szybki i to zrobić tak, aby to stworzyć w kształt kulki, albo jakoś utrzymać tą energię PSI (bo z tego co czytałem o tym, to to jest chyba to?) z tym, że za cholerę nie wiem jak.

Ale to ma się nijak do PSI ballów. Ty musisz sobie to wyobrazić, a nie ruszać rękoma. Jedyny pewny efekt jaki z tego wyjdzie, to ból ręki. Jak już pisałem, to nie Rasengan, aby to robić.
Po za tym:

Jak w ogóle powinien wyglądać PSI-Ball?
Tak jak chcesz – widziałem małe, lśniące kropki (dokładnie takie jak po uderzeniu głową w mur, tylko trochę bardziej lśniące xD ), niebieskie falujące wężo-podobne kształty. Znam przypadki, gdzie ludzie tworzyli iskierki albo mgłę…

W jednym z tematów w poddziale Energia PSI. To nie zawsze musi byś kula.

Masz rację- temat powinien być w innym dziale, lecz na początku nie wiedziałem o "energii PSI" . Jeśli jest jakaś możliwa na przeniesienie tematu- to prosiłbym uprzejmie :).

Właściwie to tamten fragment był bardziej skierowany do modów.

Po prostu mam tak denny monitor i słaby komputer, że nie chciało mi się przewijać na górę cytatu, aby dokładnie sprawdzić nazwę tej energii(?) . Przepraszam jeśli Cię to uraziło.

Nie uraziłeś mnie i nie wiem po co miałbyś sprawdzać nazwę tej energii.

aaa... Nie przekręciłem nazwy specjalnie. Nie rajcuje mnie anime jak już pisałem...

To dziwne biorąc pod uwagę, jak poprzestawiałeś literki.
  • 0

#37

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Deyorshu
Czy mi się wydaje, czy też ten ruch ręką który wykonujesz, to jest taki ruch jakbyś żarówkę wykręcał?
Wyobraź sobie, że efekt który czujesz gdy szybko poruszasz ręką w ten sposób wynika z dwóch rzeczy: oporu powietrza i sił bezwładności działających na palce, a siły te powodują, że mimowolnie usztywniasz palce. To wszystko razem daje uczucie jakbyś coś trzymał tyle, że to tylko takie uczucie :P

Użytkownik Ill edytował ten post 22.03.2012 - 23:19

  • 0

#38

Deyorshu.

    biały wilk

  • Postów: 23
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@2UP
Jechałem z pamięci. Tyle co pamiętałem to dałem rady napisać (ten... czekaj, skopiuje :D: "rasengan") .

Jeśli to nie PSI Ball to co to może być. Szkoda, że nie potrafię tego w pewnym momencie nagrać, aby Wam to przedstawić co by mi ułatwiło opisanie. Spróbuję i dostarczę czegoś pomocnego o ile dam radę.

@Edit
@UP
Nie, nie o to chodzi. Na początku w ogóle nie ruszałem rękoma, ani nic. Po prostu odczuwałem obecność tego bez żadnego poruszania i wyobrażania, że coś tam jest. Dopiero, gdy kolega podsunął pomysł to spróbowałem, ale jak widać niepotrzebnie...

Użytkownik Deyorshu edytował ten post 22.03.2012 - 23:21

  • 0

#39

Torek.
  • Postów: 696
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Deyorshu

Spróbuję i dostarczę czegoś pomocnego o ile dam radę.

Słyszałem o ludziach, którzy chcieli coś nagrać, ale przeszkadzało i dekoncetrowało ich to na tyle, że tego nie zrobili.
  • 2

#40

Deyorshu.

    biały wilk

  • Postów: 23
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ja wiem? Jak już pisałem- na razie udawało mi się takie rzeczy zaobserwować poza domem. Sam nie wiem... może przypadkiem, któremuś ze znajomych uda się coś nakręcić. Zobaczymy czy się uda.
Akurat koncentracja mi tutaj nie jest potrzebna- pisałem już, że nie skupiam się gdy "to" robię. Po prostu samo wychodzi i tego nie kontroluje, bo nie wiem jak :).
  • 0

#41

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mnie ciekawi skąd taka etykieta, tzn. to co nas spotyka jest interpretowane przez nas mówisz że robisz PSI Balle, tylko skąd takie określenie? Czy to nie jest przypadkiem nadinterpretacja czegoś co można wyjaśnić znacznie prościej. Mówisz że to kula energii tzn. możesz zasilać żarówkę? Czy chodzi ci o energię którą można wykorzystać do przesuwania przedmiotów. Jeśli tak to po prostu to nagraj i pokaż, jak nie to wybacz ale nie ma powodu by wierzyć twojej moim zdaniem nadinterpretacji.
Swoją drogą zastanawiałeś się kiedyś dlaczego historie o super bohaterach i o postaciach z super mocami tak dobrze się sprzedają?

Mówisz że ołówki ci odskakują czy zdajesz sobie sprawę jak złożonym działaniem jest podnoszenie ołówka, prawdopodobnie nie ponieważ jest to przydzielone podświadomości jednak jest spora szansa że błędnie zinterpretowałeś coś całkowicie normalnego.
Mówisz że tego nie kontrolujesz wiec skąd przekonanie że nie postrzegasz całego zjawiska od błędnej strony, określiłeś już je nic o nim nie wiedząc. Zdefiniowałeś ale jak sam widzisz nic o nim nie wiesz, więc skąd przekonanie że jest takie, jakim ukarzesz że jest.

Przedmioty fizyczne czasem wypadają z ręki lub zachowują nie do końca tak jak byśmy chcieli, są fizyczne, oddziałują między sobą tworząc wielką sieć zależności, upuszczenie przedmiotu, to się zdarza. Późna starość, chwytane przedmioty stają się coraz mniej przewidywalne z perspektywy trzymającego czy to oznacza że osoba starsza używa energii PSI, cóż niekoniecznie.
  • 1

#42

boogee.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Jako złośliwy tetryk (biorąc pod uwagę średnią wieku na tym forum wynoszącą 13,5) mam pytanie do owej cudownie hehe uzdolnionej młodzieży dlaczego nie użyjecie swoich umiejętności i nie zrobicie czegoś by w końcu w tym kraju było normalnie? Bo skoro tyle osób rzuca kulami energetycznymi to może zbierzcie się do kupy i wyślijcie wszystkich polityków w inny wymiar :roll: Piszę na serio i nie nabijam się z Was, to po prostu prośba. Tydzień czasu od dziś chyba wystarczy?

ps. do cerberów systemu zwanymi adminami.
sorki że nie w temacie ale nie mogłem się powstrzymać, miejcie litość dla starca.

Użytkownik boogee edytował ten post 23.03.2012 - 23:29

  • 0

#43 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

To się nazywa objaw dragon ball, nic nadzwyczajnego, większość ludzi to ma, w tym i ja.
  • 0

#44 Gość_Doomin

Gość_Doomin.
  • Tematów: 0

Napisano

Aha, więc twierdzisz, że to objaw oglądania anime? A co z tymi którzy go nigdy nie oglądali?
  • 0

#45

Torek.
  • Postów: 696
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Doomin
Tak to z pewnością nadprzyrodzone moce, już niedługo będzie umiał wiercić dziury w ścianie, jak ten Rasengan...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych