Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trójkątna dziura koronalna na Słońcu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#31

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie bójmy się spojrzeć prawdzie w oczy- to nie jest trójkąt.
  • 4

#32

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Za co kolega wyżej dostał te minusy ? Przecież ma rację, o czym już wspominano. Zdjęcia z tego tematu:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0



#33

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

UP -> na 3cim wyglada jak cien Scherlocka Holmsa :roll: jakos tak mi sie skojarzylo..

Majowie ok.. ale ja tez gdzies czytalem o tym ze podobnego ksztaltu i wilekosci plama wystapila przed rozbylskiem ktory popalil siec telegraficzna w calych usa na poczatku XXw.. jak znajde to wrzuce info..

Użytkownik manitoris edytował ten post 19.03.2012 - 18:06

  • 0

#34

mwojt7.
  • Postów: 34
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej przypadek, chociaż ciekawie wygląda, kojarzy się z trójkątem masonów na dolarze. Figura nie jest zbyt skomplikowana więc zgodnie z regułami prawdopodobieństwa może pojawiać się tam dość często. Równie dobrze można się doszukiwać gwiazdozbioru oriona w kraterach na księżycu, jest tam coś dość podobnego praktycznie na cały księżyc.
  • 0

#35

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli obcy mieliby kiedykolwiek pojawić się na ziemi, to obawiam się że nie prowadziliby raczej rozmów z kimś, kto stoi na niższym szczeblu rozwoju. Zastanówmy się, czy My - ludzie - prowadzilibyśmy rozmowy z np. krowami?

@topic: Dla mnie to po prostu dziura koronalna o intrygującym kształcie ;)

Użytkownik Tempter edytował ten post 20.03.2012 - 01:09

  • 1



#36

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli obcy mieliby kiedykolwiek pojawić się na ziemi, to obawiam się że nie prowadziliby raczej rozmów z kimś, kto stoi na niższym szczeblu rozwoju. Zastanówmy się, czy My - ludzie - prowadzilibyśmy rozmowy z np. krowami?

Uczymy języka migowego szympansy. Ponadto oczywiście że porozumiewamy się z krowami. Jeśli jesteśmy krowami dla obcych to z pewnością nas prowadzą i doją tak jak rolnik mućkę. Dalej- Psy jak i Koty wykształciły specjalny system komunikacji który służy do porozumiewania się wyłącznie z nami.

Użytkownik Muhomorniczy.Cylon edytował ten post 20.03.2012 - 01:16

  • 1

#37

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich
Co do tej dziury to według mnie jest to tak jakby trójkat przesłanięty przez jakieś gazy czy coś,a na dalszych zdjęciach tak jakby zostaje coraz bardziej zasłaniany jak przez gęstą mgłe(to oczywiscie metafora ;) )
Nie twierdze że jest to coś paranormalnego(chociaż te tablice majów są ciekawe),ale na pewno ciekawie wygląda.
  • 1

#38

polonia66.
  • Postów: 55
  • Tematów: 11
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawa, sprawa jestem ciekaw dalszego rozwoju sytuacji.


Ja tam przynaje.Jestem zaa NASA, to jest przypadek.

trójkąt- to chyba żart

Dlaczego zawsze tam gdzie dzieje sie cos niezwyklego, zaraz ktoś krzyczy to powiazane z tajemnica Majów.

Troche denerwujące.
  • 0

#39

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

To jest Australia:


Dołączona grafika



To też jest Australia - zdjęcie z satelity:


Dołączona grafika



Gdyby na podstawie tego ostatniego zdjęcia poprosić jednego z forumowiczów o nakreślenie nam kształtów Australii zrobiłby to pewnie tak:


Dołączona grafika



A to jedno z niepublikowanych tutaj zdjęć słońca.


Dołączona grafika


Ja nie napiszę czym jest ten kształ, skąd pochodzi, kto go zrobił, czy coś znaczy, po prostu nie będę bajdurzył. Chcę tylko aby z ludzi nie robiono baranów jak często niestety tu i nie tylko tu się dzieje.
  • 12

#40

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chcę tylko aby z ludzi nie robiono baranów jak często niestety tu i nie tylko tu się dzieje.

Przynajmniej zależy nam na tym samym.

Na szczęście chmury nie wiszą w powietrzu bez ruchu i w końcu te kształty Australii się ujawniają w pełnej okazałości. Analogicznie z naszym "trójkątem":

Dołączona grafika
oryginał
  • 0



#41

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja nie napiszę czym jest ten kształ, skąd pochodzi, kto go zrobił, czy coś znaczy, po prostu nie będę bajdurzył. Chcę tylko aby z ludzi nie robiono baranów jak często niestety tu i nie tylko tu się dzieje.


Twój przykład z Australią niezbyt trafiony. Dziury koronalne nie są niczym przysłonięte.
Na takiej samej zasadzie można by się dziwić patrząc na takie kształty

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ale jakoś nie słyszałem żeby ktoś dziwił się czemu ta wyżej ma kształt podobny do strzałki i że to sprawka UFO

albo taka
Dołączona grafika
  • 1



#42

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak to nie są niczym przysłonięte? Są chyba przysłonięte przez pomniejsze wybuchy na brzegach, czy co to tam jest. Dla mnie trójkąt jak w mordę strzelił ;D
  • 0

#43

Alena.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem czemu się tak przyczepiliście tego kształtu. Ma to jakieś znaczenie czy jest to trójkąt czy nie ?
  • 0

#44

k-pax.
  • Postów: 90
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja sobie to czytam.... i fajnie tak że na portalu paranormalne masę osób chce innych sprowadzać "na ziemię", koledzy dajcie nam pomarzyć, tak sobie myślę że obiekt tankujący ze słońca to ufo, bo dlaczego by nie, darmowa energia, potrafią wykorzystać to czego my nie potrafimy i jeszcze długo nie będziemy potrafić, a trójkąt jest portalem lub tablicą oznakowania kosmicznej drogi.... już prawie żyjemy w wirtualnym świecie a wszystko i wszystkich chcemy sprowadzić do szarej rzeczywistości:)
  • 0

#45

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok, to teraz dla kolegi k-pax oraz innych, którzy myślą podobnie Nassim Haramein i jego niesamowita teoria.

Do przeczytania Słońce jako gwiezdne wrota do podróży międzygwiezdnych
a także do obejrzenia

http://www.youtube.com/watch?v=LngsxULZvEM

  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych