Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aplikacja do kierowania podświadomości?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#61

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możesz podać nazwę?? Skoro masz jeszcze kilka programów to się podziel :-D


tak, podziel się

a ta aplikacja do kierowania podświadomości na mnie nie działa.
  • 0

#62 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

coś mi nie pasi w tym wyświetlaniu :( jakoś za barzo to widze i wogóle :P myślałęm że nic nie będzie wdać a tu widze wszystk dokładnie nawet jak tekst wyświetla się 10ms :(

aha i czy ten teskt co jest na początku czyli "Następnym razem gdy będę śnić, będę o tym wiedzeć." to może być na początek ? czy odrazu wpisywać "chce śnić o ..... :D " ??
  • 0

#63

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

chruszczow, ja korzystałem z tego właśnie tekstu za pierwszym razem :smile:
  • 0



#64 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

no niestety, leciał mi coś koło 5 godzin i spałem jak zwykle ;(

miałem ustawienia co 3 sekundy przez 10ms jakby co :)
  • 0

#65

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chruszczow, spróbuj większy odstęp np 10 sekund i najniższy czas wyświetlania, twoje oczy nie będą widziały tekstu, ale mózg go zarejestruje
  • 0

#66

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Koniecznie wypróbuję. Czyli na LD najlepszy tekst to "Następnym razem gdy będę śnić, będę o tym wiedzeć."? Czy jaki polecacie? :P Jak długi moze być tekst?
  • 0

#67

fab3r.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj wielka próba, mam teksty "Będę miał świadomy sen", "będę miał sen o koleżance z klasy" i "będę długo pamiętał sen po przebudzeniu". Mniam ;)
  • 0

#68

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a czy można wyleczyć się z niespełnionej miłości wpisując np. "Iksińska jest brzydka i śmierdzi"? :D a zadziała wpisanie czegoś w stylu "Przypomnę sobie gdzie schowałem klucze od domu"? :P
  • 0

#69

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy działa "na głupie posty odpowiadamy banem?".
  • 0

#70

fab3r.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I gówno... jedyne co sie udalo, to pamietam swoj sen. a nie byl kontrolowany ani o kumpelce... dzis sprobuje znowu...
  • 0

#71

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

fab3r, zawsze coś. To chyba krok do przodu. Możesz jeszcze przed snem sobie powtarzać, że jak będziesz miał sen to z łatwością będziesz mógł przejąć nad nim kontrolę.
  • 0



#72 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

I gówno... jedyne co sie udalo, to pamietam swoj sen. a nie byl kontrolowany ani o kumpelce... dzis sprobuje znowu...


wyszedł niekontrolowany sen o wychowawczyni :P



i jeszcze mam wątpliwość czy ten tekst to wogóle jest wyświetlany bo może chyba się tak zdażyć że komputer za wolno działa i nic nie wyświetla tylko tą ramke ?
  • 0

#73

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

i jeszcze mam wątpliwość czy ten tekst to wogóle jest wyświetlany bo może chyba się tak zdażyć że komputer za wolno działa i nic nie wyświetla tylko tą ramke ?

Ten programik chyba nie ma aż tak wielkich wymagań, żeby twój komputer nie dawał rady. Spokojna głowa, bo watpliwości tylko zaszkodzą. A o to właśnie chodzi, ze masz tego nie widzieć, tylko ma ta treść trafiać do Twojej podświadomości i tak zostawać dając jej sugestię na to co ma robić, gdy Twój umysł nie będzie miał kontroli nad tym co robisz.
  • 0



#74

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam ustawione 1 ms czas wyświetlania i co 10 sekund, ale i tak widze migotanie tego tekstu...
  • 0



#75

Abadon.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie też widać te mignięcia, a jak komputer coś młóci to komunikat zostaje przez dłuższą chwilę na ekranie. Jak miałem kompa 200 MHz to mogłem sobie komunikaty czytać normalnie. Myślę, że to nieprawidłowe wykonanie programu (pewnie za każdym razem tworzy nowe okno, to trwa najdłużej i jest widoczne). Jak będę miał trochę czasu to sam zaprogramuję coś takiego. Może będzie lepsze ;) .

... i jeszcze mam wątpliwość czy ten tekst to wogóle jest wyświetlany bo może chyba się tak zdażyć że komputer za wolno działa i nic nie wyświetla tylko tą ramke ?


Wydaje mi się, że komunikat jest wyświetlany zawsze. Rysowanie ramki trwa najdłużej i dlatego może się wydawać, że tylko ona jest widoczna.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych