Skocz do zawartości


Zdjęcie

efekt uboczny OOBE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

Odyn02.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Mam pewien problem i nie wiem czy jest to skutkiem OOBE, czy czegoś innego.
Problem polega na tym,że jakiś czas po tym jak przestałem ,,bawić" się w osiąganie OOBE (OOBE które próbowałem osiągnąć nigdy jakoś mi się nie udało tak jak jest to opisywane. Osiągnąłem to mało razy,ale raczej pojawia się to podczas snu, że przemieszczam się i widzę jakby samymi oczyma. Czasem też nieświadomie osiągałem OOBE, leżąc i w ogóle o tym nie myśląc. I w tym przypadku widziałem samymi oczyma) zacząłem się budzić w pozycji siedzącej. Początkowo budziłem się siedząc z nogami wyprostowanymi, (tak, że przypominało to literę ,,L"), jednak potem zacząłem budzić się w pozycji siedzącej siedząc ze skrzyżowanymi nogami (zwie się to ponoć siedzenie po turecku) i rękami czasem spierającymi się na kolanach, a czasem po prostu położonymi przed siebie. W każdej z tych pozycji byłem zgarbiony i miałem pochyloną głowę, co czasem w rezultacie dawało ból karku i pleców kiedy się już obudziłem, albo po prostu cały dzień byłem potem niewypoczęty.
W końcu przez jakiś czas miałem spokój, ale do czasu aż miałem jakiś sen i byłem tego świadom,ze to sen. Nie podobał mi się on więc chciałem się obudzić i jak na ,,zawołanie" obudziłem się. Jednak po chwili kiedy sie przebudziłem postanowiłem, że jednak chce go kontynuować; tak sie też stało. Podczas tego snu zrobiłem to kilka razy (budziłem sie przerywając sen i zasypiałem kontynuując go ponownie). Myślałem,że to nic takiego, ale dzień później mama obudziła mnie rano dziedzącego w pozycji ,,po turecku" zgarbionego z głową spuszczoną w dół. Od tego czasu znów mam problem z budzeniem się na siedząco.
Co to może znaczyć?? Czy moja dusza próbuje się odkleić od ciała?? POMÓŻCIE
  • 1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych