Skocz do zawartości


temat o AIDS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_nick

Gość_nick.
  • Tematów: 0

Napisano

AIDS było umyslnie wytworzone w laboratorium ,żeby zarazic nim czarnych.
Natomiast sekta zwana Christians Awake wysnuła teorie, że Usa byla odkryta i kontrolowana przez Masonów, ktorzy byli gejami. Wg. nich to Bog zesłal AIDS, żeby ukarać Masonow.
co o tym myślicie ?

#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja myślę, że to nie prawda.
Skąd to wytrzasnąłeś?



#3

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Związki Masonów z USA mają sens. Ale historia o ich powszechnym homoseksualizmie i karze boskiej na nich zesłanej - jak dla mnie to fantastyka.

#4

Demon.
  • Postów: 80
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masonów, którzy byli gejami?
Kto to wymyślił?
Mi się wydaje, że to bujda nad bujdami i tyle.
Ta teoria jest tak absurdalna, że nawet Olgacom by się zawstydziło.
A może ktoś sądzi inaczej? ;)

Użytkownik Demon edytował ten post 16.02.2012 - 13:09


#5

Patryk9999.
  • Postów: 30
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro to temat o AIDS to może dorzucę pewien filmik co kiedyś obejrzałem:




#6

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

up
Co za bzdury, nie zidentyfikowano wirusa? Zarówno HIV-1 jak i HIV-2 występują naturalnie w przyrodzie wśród populacji małp i to od nich zaraził się człowiek, prawdopodobnie podczas polowań, gdy do rany myśliwego dostała się krew zakażonej małpy. HIV to jeden z najlepiej poznanych wirusów, mamy rozpracowany jego genom i dokładnie opisany cykl życiowy, znamy jego białka. http://www.aids.gov..../Wirusy_HIV.pdf <--- na tej stronie jest krótko ale i dokładnie opisane co wiemy o tym wirusie.
Po za tym jeśli podawanie noworodkom leków przeciwwirusowych i cesarskie cięcie zamiast naturalnego porodu zmniejsza ryzyko zakażenia dziecka od matki do 1-2% to trudno tu mówić o przypadku czy manipulacji.

#7

barakudo.
  • Postów: 237
  • Tematów: 6
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Myślę że sekty są gorsze od jakiejkolwiek religi, bo mogą zawierać w sobie takie brednie jak np. ta.
Tyle w temacie.

#8

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

to Bog zesłal AIDS, żeby ukarać Masonow.


No to chyba trochę się walnął z tą karą, bo jak dotąd, to najsilniej z powodu AIDS ucierpiały owemu Bogu ducha winne zacofane afrykańskie republiki.

Jeśli rozmawiamy tu o AIDS, to nie można przemilczeć wielkiego udziału Kościoła Katolickiego w rozprzestrzenianiu się wirusa. Mówię oczywiście o tępieniu prezerwatyw i antykoncepcji przez afrykańskie wydziały Watykanu, które wciskając pseudonaukową, zabobonną ciemnotę prostym i niewykształconym ludziom, skazują ich niekiedy jeszcze przed urodzeniem na zakażenie AIDS. Te haniebne praktyki popierał także, co bardzo zasmuca, wielki idol i bożyszcze Polaków - Karol Wojtyła.

Użytkownik Arctur V. edytował ten post 16.02.2012 - 14:11


#9

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Papież, AIDS, prezerwatywy

Więc prosze cię, nie szerz nam XX wiecznych zabobonów...

#10

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Papież, AIDS, prezerwatywy

Więc prosze cię, nie szerz nam XX wiecznych zabobonów...


Tia, tylko że autor tych wyliczeń wychodzi z jednego założenia, które ma marne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Mianowiście: każda osoba która używa prezerwatyw jest tak przekonana o swoim bezpieczeństwie że zaczyna, że tak powiem, kopulować z kim popadnie. Najbardziej mnie rozbawiło jak autor założył że osoba która używa prezerwatyw będzie miałą 4-krotnie więcej partnerów seksualnych i podsumował triumfalnie że w takim razie statystycznie zarazi więcej osób niż osoba która nie używa zabezpieczeń. Przyjmijmy nawet że takie twierdzenie ma sens w Europie, ale w Afryce problem HIV dotyka szczególnie niewielkich wiosek, gdzie taka przeciętna osoba nawet nie wie co w praktyce oznacza zakażenie wirusem HIV. Należy zacząć więc od informowania tych ludzi a nie od zniechęcania używania prezerwatyw.
No i sposobał mi się jeden komentarz, gdzie czytelnik stwierdził że na tej samej zasadzie można uznać że używanie prezerwatyw zwiększa ryzyko zajścia w ciążę. Jak wiemy w praktyce wygląda to zupełnie inaczej.

#11

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No i sposobał mi się jeden komentarz, gdzie czytelnik stwierdził że na tej samej zasadzie można uznać że używanie prezerwatyw zwiększa ryzyko zajścia w ciążę.


Też kiedyś podobnie sądziłem, dopóki nie dowiedziałem się o fenomenie w GB w Naszym Dzienniku:

Look (nie chcialo mi sie dalej szukac, wiec wzialem fragmenty z ultrakatolickiego portalu, jednak sama tresc pochodzi z tamtej gazetki).

Nie chodzi mi tu o samą skrobankę, tylko o fakt, że edukacja seksualna, tak bardzo rozwinieta w GB i olbrzymia promocja antykoncepcji wcale nie zmniejszyla ilosci ciąż, tylko ta wartosc sie... zwiekszyla :P

Użytkownik martius edytował ten post 17.02.2012 - 13:10


#12

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Owwwszem, ale jakie ciąże to były? Oczywistym wnioskiem jest, że zmalała liczba dzieci niechcianych, a wzrosła - świadomie zaplanowanych ciąż.
A to, proszę pana, wyraźna oznaka zmian na lepsze.

Typowo katolickim błędem jest sądzenie, że uczenie metod antykoncepcji i świadomego pożycia jest formą jakiejś złej, antyrodzinnej polityki liberalnej.

#13

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Owwwszem, ale jakie ciąże to były? Oczywistym wnioskiem jest, że zmalała liczba dzieci niechcianych, a wzrosła - świadomie zaplanowanych ciąż.
A to, proszę pana, wyraźna oznaka zmian na lepsze


Prosze jeszcze raz przeczytac ze zrozumieniem :)

Typowo katolickim błędem jest sądzenie, że uczenie metod antykoncepcji i świadomego pożycia jest formą jakiejś złej, antyrodzinnej polityki liberalnej.


Zgadzam się z tobą. Niech każdy robi jak mu się podoba. Na tym przecież polega właśnie wolność i kapitalizm. Sam nawet myślę o zrobieniu podobnego interesu :) Jednak co do AIDS, to wszyscy dobrze wiemy, ze od czasu do czasu gumka pęka, a jak często używamy kondonów, no to wiadomo, że po iluś razach natrafimy na kondon, który po prostu pęknie i wtedy zakazimy niestety następną osobę. Takie są już gumki, byle jak je robią, byle by były tanie. Taki murzyn w Afryce, to ci żadnej gumki nie kupi, bo nawet na jedzenie nie ma, a co dopirwo na antykoncepcję !

Użytkownik martius edytował ten post 19.02.2012 - 13:28


#14

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co za bzdury, nie zidentyfikowano wirusa? Zarówno HIV-1 jak i HIV-2 występują naturalnie w przyrodzie wśród populacji małp i to od nich zaraził się człowiek

Ja wiem. Małpy są nosicielami wirusa HIV, bo jak ludzkość za bardzo się rozmnoży to wraz z nami rozmnoży się wirus, później zmutuje, ludzkość umrze a wtedy orangutany, szympansy i goryle z powodzeniem zajmą naszą niszę ekologiczną :D

Użytkownik Alembik_Vina edytował ten post 20.02.2012 - 02:11


#15

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc, to nie mam nic przeciwko światowi rządzonemu przez małpy naczelne, bowiem mam więcej wiary w małpę niż w człowieka.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych