Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konkurs na nową Teorię Spiskową


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#31

antietam.
  • Postów: 320
  • Tematów: 114
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 34
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawy pomysł, sam zgłoszę tekst demaskujący straszliwy spisek, zagrażający pewnym osobom i instytucjom na naszej planecie.



#32

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...-spiskowa-2012/ zapraszam do udziału :)
Komentować proszę w tym temacie

#33

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja jestem jak najbardziej za. Zróbmy temat w którym będziemy omawiać tą teorie przynajmniej przez jakiś czas, więc musi być w miarę sensownie skonstruowana, żeby wiele domysłów można było podciągnać pod spisek, ale w pierwszym poście wielkimi literami napiszemy, że wszystko w tym temacie jest zabawą i nie należy tego brać poważnie.

Jestem bardzo ciekaw jak to rozejdzie się w internecie. Ciekawe czy jeśli ludzie będą linkować do źródeł czyli do nas to czy ktoś zwróci uwagę na powyższe zdanie. Być może teoria zacznie życ własnym życiem i nawet my jako twórcy (biorący udział w eksperymencie) w końcu zostaniemy odcięci jeśli zaczniemi uświadamiać innych że wprowadzeni zostali w błąd.

Pozdrawiam

#34

prongmen.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakiś tydzień temu zauważyłem coś dziwnego co się działo z internetem , a mianowicie przestało działać gg , na facebooku nie można było niczego opublikować przez około 5 minut , a na youtube po włączeniu filmiku z listy poleconych przenosiło na jakąś stronę z samymi errorami i błędami i tak się działo na okrągło . To coś dziwnego trwało dosłownie kilka minut , jedno po drugim w przeciągu godziny .
Gdy dzwoniłem do ziomka to słyszałem " numer nie istnieje " , a gdy on do mnie to włączała się natychmiast sekretarka bez wcześniejszego sygnału łączenia .


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych