Skocz do zawartości


Sentinel vel. Khukuri Sirupate


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
63 odpowiedzi w tym temacie

#46

Torek.
  • Postów: 696
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gratuluję popierania odejścia najbardziej wartościowych userów.


Nie popieram ale i nie zatrzymuję nikogo na siłę.

Korzystając z okazji dziekuję Ci za 4 lata gościny na Twoim forum. Było naprawdę fajowsko ;) Trzymaj się mocno


Również dziękuję, pozdrawiam i oczekuję maila.

Nie widzisz tego z boku, więc twierdzisz jak twierdzisz. Wg. wielu użytkowników taka wypowiedź może prowadzić do olewania odchodzenia użytkowników. A wiesz jak to skutkuje?

#47

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę Eury, że powinieneś w obecnej sytuacji bardziej skupić uwagę nad przydatnością i dalszym losem na forum swoich co poniektórych "zielonych" podopiecznych (nie muszę chyba uzasadniać dlaczego) niż martwić się naszą przyszłością.
To tylko taka mała sugestia starego usera.



#48 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Przemo w tym poście dostał bana na 30 dni a Eury zaprzecza jakoby przemo wysłał do niego maila z prosbą o kasacje konta.To wprost pokazuje z jakim zamordyzmem oraz kneblowaniem i cenzurą wypowiedzi mamy do czynienia na tym forum mającym czelnośc tak Eury czelność nazywać się paranormalne.pl gdzie ludziom odmawia się prawa do swobody wypowiedzi, uzywania słów jakie uważają za stosowne w toku dyskusji etc.

A jeśli Przemo rzeczywiście nie wysłał tego maila, to co? To można przecież sprawdzić.

Sprawdzę mam z nim kontakt. Z tego co wiem wysłał na 100%. Gdyby mógł pisac to by zapewne napisał. Co do reszty zgadzam się z Tobą pod warunkiem, że to nie jest cenzura wszystkiego nawet słów typu kupa :) A poziom na forum był i bez Dzikiego Kuraka wszyscy trzymali fason bo tutaj są ludzie inteligentni, oczytani, żadni wiedzy etc. Każdy miał odpowiedni poziom kultury. I nikt Euremu nie bruździł swoimi tekstami. Można się nie zgadzać i sie spierać. Ale zamordyzm i kneblowanie userów mi się nie podoba.

Sentiel

Naciągasz struny do granic możliwości. Podzielam zdanie Przemo w wielu kwestiach, ale nie robię głupot. Do rzeczy wielkich dochodzi się poprzez życie w zgodzie z innymi. Forum należy do Eurego - po części ma prawo cenzurować rzeczy które szkodzą forum. Nie można generalizować, Forum jest dobrze zarządzane w porównaniu do innych for na których bywam. Powtarza - nie róbcie głupot, zostań znami i kontynuuj np: temat o wojnie w Meksyku. Kto będzie aktualizował tam wieśći?? :mrgreen:

Nie ma ludzi niezastąpionych Hologra. Dacie sobie radę. Np. Ty mnie zastąpisz albo ktoś inny ;)

Myślę Eury, że powinieneś w obecnej sytuacji bardziej skupić uwagę nad przydatnością i dalszym losem na forum swoich co poniektórych "zielonych" podopiecznych (nie muszę chyba uzasadniać dlaczego) niż martwić się naszą przyszłością.
To tylko taka mała sugestia starego usera.

Myslę Jarecki, że czasem w życiu tak bywa iz trzeba na własnej skórze się przekonać jak wiele można stracić przez tego typu podejście i trwanie na swoim. Czasem trzeba się zastanowić będąc królem, czy poświęcamy gońca, wieżę, skoczka czy może opłaca się poświęcić królową.

Ale co ja tam wiem ;) w końcu nie mam i nie miałem zielonej belki pod avatarem :) Czas Panie i Panowie na mnie. Dobrej nocy Wam życzę i wszystkiego dobrego i w wirtualu i w realu ;) Forum przetrwa albo i nie. Nie ma znaczenia czy ja tu będę. Tak jak w zyciu jestesmy tylko drobnymi trybikami bez których ta cała machina i tak się będzie dalej toczyć.

Dzieki za ciepłe słowa. Trzymajcie się :)

Użytkownik Sentinel edytował ten post 06.02.2012 - 23:16


#49

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Sentinel

Aż się dziwie że ja - postać samobójcza, mam przekonywać gościa który próbował mnie przekonywać niedawno że nie warto się zabijać, żeby został na forum, bo jego odejście to manifestacja dziecinności.. Świat jest pokręcony.. :mrgreen:

#50

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

żegnaj!

Użytkownik dżekson edytował ten post 06.02.2012 - 23:18




#51

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przemowi się należał ban od dawna. W mojej opinii chorobliwie fałszywy, złośliwy i podstępny użytkownik który psuł powietrze .

Użytkownik Muhomorniczy.Cylon edytował ten post 06.02.2012 - 23:18


#52 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak to już bywa Hologram, tak to juz bywa. Cebula tez ma warstwy ;) Trzymaj się ciepło ;) Spadam stąd :papapa:

#53

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Muhomorniczy. Cylon - powiedział to Facet, który ma -54 Reputację... :o

#54

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sentinel - jeszcze jedno na pożegnanie chociaż na bloga będę wiernie zaglądał.

Pewna osoba mnie uczyła, że strzela się w myślach. W myślach widzimy gdzie każda kula uderza i jak broń pracuje. To co wykonujemy w rzeczywistości to sprawa drugorzędna. Nie musimy na początku trafiać, ba nawet nie musimy strzelać w rzeczywistości aby doskonale trafić w cel i przeżyć ten strzał. To że broń może to później wykonać to już nie jest żadne przeżycie tylko fizyczny odruch.

Wystarczy tylko, że zobaczymy cel i na chwile zamkniemy oczy...

#55

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Różne męty w pewnych kręgach cieszą się poparciem, to co obserwujemy może być , wypierane jednych drugimi ,jak to ma miejsce w przemianach politycznych. Wiem że Przemo sobie zasłużył na swój los. Poniżająca arogancja Kuraka wobec Sentinel może być usprawiedliwiona dziejowo skoro jest on tak samo nieprzyjemny w obyciu jak Przemo.

#56

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Sentinel

Ok, inaczej - co by cię zatrzymało na forum? :mrgreen:

#57

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Muhomorniczy. Cylon - powiedział to Facet, który ma -54 Reputację... :o

Twoja reputacja to jak popularność Dody -no masz się czym chełpić. Swoich minusów nie wymienie na twoje generalskie próżne gwiazdki.

#58

Goplana.
  • Postów: 45
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy powinienem się wypowiadać w tym temacie, ponieważ dopiero co zalożyłem konto(aczkolwiek czytam to forum od 3 lat), ale zauważyłem taką zależność, że im człowiek jest starszy wiekiem i wiedzą tym trudniej jest mu się przyznać do błedu.Gdybyście mieli po 10 lat to sądzę że wszystko by się ułożyło ponieważ jedna i druga strona przyznałaby się do swoich błedów i byście szybko doszli do porozumienia, no ale coż...to tylko moje gdybanie.
Jakkolwiek szanuję wasze dycyzje i życze powodzenia.

Jak to się mowi: Jedni odchodzą, drudzy przychodzą(w tym JA) i swiat jakoś się nie kończy :)

#59

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak to się mowi: Jedni odchodzą, drudzy przychodzą(w tym JA) i swiat jakoś się nie kończy :)

moderator ma zawsze racje i nigdy nie odchodzi a lat mu przybywa- według twej teorii coraz trudniej dojść z nim do zgody.
To jak z tymi przywódcami narodów,bossami mafii którzy z łatwością poświecą każdą cudzą ofiarę za dodatkową sekundę swojego panowania.

#60

Goplana.
  • Postów: 45
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano



Jak to się mowi: Jedni odchodzą, drudzy przychodzą(w tym JA) i swiat jakoś się nie kończy :)

moderator ma zawsze racje i nigdy nie odchodzi a lat mu przybywa- według twej teorii coraz trudniej dojść z nim do zgody.
To jak z tymi przywódcami narodów,bossami mafii którzy z łatwością poświecą każdą cudzą ofiarę za dodatkową sekundę swojego panowania.


Może bedzię trochę OT ale Józef Piłsudski kiedyś powiedział: "Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" więc wychodzi na to że jest to pojęcie względne


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych