Skocz do zawartości


Sentinel vel. Khukuri Sirupate


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
63 odpowiedzi w tym temacie

#31

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też się zastanawiam czy nie dołączyć do Waszego grona panowie (choć aktualnie mam duże poważniejsze sprawy na głowie).
Wszakże jak na razie żaden modek czy też sm®odek nie zalazł mi za skórę ale gardzę ludźmi, u których aż nadto wyczuwalny jest przerost ambicji i wrodzona nadgorliwość.
Eury, tak to już jest jak się bierze chłopców do męskiej roboty (bez obrazy "Zdziczała Kokoszko"):P


Trochę to przypomina pijacką schadzkę w barze. Paru "stałych bywalców" się nawaliło i krzyczą do gospodarza, że wychodzą. Liczycie na to, że będę was zatrzymywał? Rejestrujesz się, masz prawo wypowiadać się na forum. Chcesz odejść? Piszesz w sprawie kasacji konta. To takie proste...



#32 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Eury - bardzo proszę o kasację całkowitą mojego konta, wraz z całkowitym wyczyszczeniem skrzynek pocztowych PW oraz wszelkich informacji prywatnych jakie były zamieszczone w moim profilu.

Zapoznaj się z regulaminem w tej kwestii. Szczególnie punkt 5.15 i 5.16. Odnośnie prywatnych danych i skrzynek PW - tak są usuwane.

Eury email z prośba poszedł na [email protected]

Korzystając z okazji dziekuję Ci za 4 lata gościny na Twoim forum. Było naprawdę fajowsko ;) Trzymaj się mocno



Paweł, Striker, antietam, Fisher, i wszyscy którzy sprawiacie, że naprawdę jest mi ciężko się z Wami pożegnać. Na razie nie mam żadnych skonkretyzowanych planów co do udziału w jakiś forach. Byc może jak mi czas i sprawy zawodowe na to pozwolą założę jakies swoje forum nie koniecznie konkurencyjne może pararacjonalni.pl ;) albo coś w tym stylu. Natomiast dla wszystkich tych, którzy chcą mieć ze mną kontakt zapraszam na mojego bloga

W związku ze zbliżającym się terminem wejścia w zycie nowej polityki Google zapewne bloga i wpisy przeniosę na inny portal. Dam znać wcześniej na moim blogu.
Dla tych co chcą miec kontakt podaję mój prywatny mail, który raczej się nie zmieni

[email protected]

Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe słowa, za docenienie mojego wkładu dla forum. Cieszę się, że udało mi się Wam coś zaprezentować, że zmieniliście swoje poglądy na pewne sprawy, nie koniecznie te związane z bronią. Było mi naprawdę miło Was wszystkich poznać. Na pewno z wieloma z Was jeszcze się spotkamy na innych forach, w innych okolicznościach.

Dziękuję i trzymajcie się mocno :)


EDIT:


O widzę, że w podziękowaniu za 4 lata aktywności na koniec dostałem warna :lol3: no to juz tylko mnie utwierdza w przekonaniu co do ostateczności i słuszności mojej decyzji :papapa:

Użytkownik Sentinel edytował ten post 06.02.2012 - 22:44


#33

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam wrażenie, że chodzi bardziej o symbolikę "kasacji konta". Przecież członkostwo na forum nie wymaga żadnej określonej aktywności. Nie bądźcie naiwni - wasz bunt nie doprowadzi do niczego pozytywnego.

#34

Torek.
  • Postów: 696
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


Też się zastanawiam czy nie dołączyć do Waszego grona panowie (choć aktualnie mam duże poważniejsze sprawy na głowie).
Wszakże jak na razie żaden modek czy też sm®odek nie zalazł mi za skórę ale gardzę ludźmi, u których aż nadto wyczuwalny jest przerost ambicji i wrodzona nadgorliwość.
Eury, tak to już jest jak się bierze chłopców do męskiej roboty (bez obrazy "Zdziczała Kokoszko"):P


Trochę to przypomina pijacką schadzkę w barze. Paru "stałych bywalców" się nawaliło i krzyczą do gospodarza, że wychodzą. Liczycie na to, że będę was zatrzymywał? Rejestrujesz się, masz prawo wypowiadać się na forum. Chcesz odejść? Piszesz w sprawie kasacji konta. To takie proste...

Ojoj panie adminie tutaj pan zgiął pałkę. Zaczynam widzieć, że to forum zaczyna spadać na psy(zawsze miałem o nim dobre zdanie). I proszę nawet na dowód admin pisze takie rzeczy. Gratuluję popierania odejścia najbardziej wartościowych userów. Nie martw się reszta pójdzie za przykładem i zostaniecie tylko wy.

Co do odejścia Sentinela.
Żegnaj i powodzenia na nowej drodze życia. Ja tu pewnie jeszcze trochę pobędę. O ilę nie dostane bana za tą wypowiedź powyżej.

#35

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Wątpie ze odejdziecie. To raczej próba buntu. Przesadzacie troszke, Gdybym w każdym wątku widział jak Dziki kurczak warnuje bez powodu, zgodziłbym się i też bym odszedł. Wrócicie Panowie:)

#36 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Niestety Hologram - mail poszedł do Eurego. Korzystam jeszcze z czasu jaki mam by się z Wami wszystkimi pożegnac. Jak już napisałem wyżej i wcześniej. Moja decyzja jest ostateczna i nie zamierzam się z niej wycofywać. A jestem facetem dojrzałym i stanowczym w tym co robię. Także dzięki jeszcze raz za wszystko trzymajcie się i pozdrawiam.

Ci co nie wierzą, że Eury dostał ode mnie maila moga go o to zapytać. Myślę, że potwierdzi z taka pewnościa jak pisząc to co napisał powyżej próbując zachować pozory trwania forum w niezmienionej postaci.

Powodzenia Eury :)

#37

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Grożąc? Nawet nie dostrzegłeś tego, że to była Twoja jedyna szansa wyjścia z tego z honorem, szansa którą zresztą dostałeś ode mnie.


Cóż -- żegnaj i powodzenia na dalszej drodze życia.

Dostałeś szanse wylizania stóp wielkiego moderatora i nie skorzystałeś? jednak jesteś sam sobie winny.


szansa którą zresztą dostałeś ode mnie.


ten cytat wystarczająca powinien ci dać do myślenia z jak ważną osobą masz do czynienia

Jednakowoż nie mogę pojąc w jaki sposób można wyjść z honorem liżąc komuś stopy.....

#38

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gratuluję popierania odejścia najbardziej wartościowych userów.


Nie popieram ale i nie zatrzymuję nikogo na siłę.

Korzystając z okazji dziekuję Ci za 4 lata gościny na Twoim forum. Było naprawdę fajowsko ;) Trzymaj się mocno


Również dziękuję, pozdrawiam i oczekuję maila.



#39

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Santinel

Ile mam wam zapłacić żebyście zostali? :mrgreen:


A tak poważnie, nie warto odchodzić z forum. Bardzo zaniepokoiła mnie próba cenzurowania wypowiedzi przemo "List otwart" przez dzikiego kuraka. Tylko do niego mam zastrzeżenia, widać że się udziela, stara się moderować i nadużywa swoich praw. Ale każdy ma PRAWO DO NAPRAWY WŁASNYCH BŁĘDÓW". Dajcie szanse sobie i forum, wnosicie wiele merytorycznej treści w to forum. Szkoda was. Nie próbujcie być kontrowersyjni, nie zachowójcie się jak dzieci. Pójdzccie na Ugody.

Użytkownik Hologram edytował ten post 06.02.2012 - 22:59


#40 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Przemo w tym poście dostał bana na 30 dni a Eury zaprzecza jakoby przemo wysłał do niego maila z prosbą o kasacje konta.
To wprost pokazuje z jakim zamordyzmem oraz kneblowaniem i cenzurą wypowiedzi mamy do czynienia na tym forum mającym czelnośc tak Eury czelność nazywać się paranormalne.pl gdzie ludziom odmawia się prawa do swobody wypowiedzi, uzywania słów jakie uważają za stosowne w toku dyskusji etc.

To Twoja własnośc rób co chcesz. Ale już straciłeś całą masę sensownych i wartościowych userów. Po tym co robisz stracisz ich jeszcze więcej.

Żenada :(

#41

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To stara przypadłość jak świat-władza uderza do głowy, a do władzy ochoczo garnie się psychopatyczny element - fakt.

#42

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trzymaj się! Miło się dyskutowało, no i mieliśmy w wielu kwestiach podobne stanowiska - powodzenia w życiu :papapa:



#43

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przemo w tym poście dostał bana na 30 dni a Eury zaprzecza jakoby przemo wysłał do niego maila z prosbą o kasacje konta.
To wprost pokazuje z jakim zamordyzmem oraz kneblowaniem i cenzurą wypowiedzi mamy do czynienia na tym forum mającym czelnośc tak Eury czelność nazywać się paranormalne.pl gdzie ludziom odmawia się prawa do swobody wypowiedzi, uzywania słów jakie uważają za stosowne w toku dyskusji etc.

A jeśli Przemo rzeczywiście nie wysłał tego maila, to co? To można przecież sprawdzić.

#44

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Sentiel

Naciągasz struny do granic możliwości. Podzielam zdanie Przemo w wielu kwestiach, ale nie robię głupot. Do rzeczy wielkich dochodzi się poprzez życie w zgodzie z innymi. Forum należy do Eurego - po części ma prawo cenzurować rzeczy które szkodzą forum. Nie można generalizować, Forum jest dobrze zarządzane w porównaniu do innych for na których bywam. Powtarza - nie róbcie głupot, zostań znami i kontynuuj np: temat o wojnie w Meksyku. Kto będzie aktualizował tam wieśći?? :mrgreen:

#45 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Trzymaj się! Miło się dyskutowało, no i mieliśmy w wielu kwestiach podobne stanowiska - powodzenia w życiu :papapa:

Też się trzymaj twardzielu ;) i naucz się dobrze strzelać. Pamiętaj, że same ręce i nogi nie zawsze wystarczą :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych