Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy można spać co 2 dni?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#16

GothAr.
  • Postów: 50
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze raz znaznaczę, że nia mam zamiaru praktykować tego na stałe ;) To co najabrdziej mnie odstrasza to przemęczone oczy. Na chwilę obecną to jedyny objaw który się pojawia a wzrok sobię bardzo cenię, ponieważ mam wyjątkowo dobry. Nie chcę go sobie popsuć. Na dłuższą metę sprawdzę sobie tą opcję: spanie np z 6 godzin i ze 2 w ciagu dnia, wydaje się być rozsądne. Przynajmniej nie marnotrawił bym czasu ponieważ do tej pory spać chodziłem około 8 rano a wstawałem około 8 wieczorem. Stałem się nocnym stworzeniem. Jakotakiego osłabienia organizmu się nie obawiam ponieważ mój jest bardzo silny. Nigdy nie używam żdnych leków i nie odwiedzam lekaży i praktycznie nie choruję.
  • 0

#17

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czytałem, że nasza "świadomość" musi generować "marzenia senne" w celu utrzymania równowagi i jeśli jednego dnia nie pokryje na nie zapotrzebowania to podczas następnej nocy w ramach przywracania tej równowagi dąży do "wyrównania strat". Przekonałem się o tym nawet wczoraj, jak po nieprzespanej przedwczorajszej nocy, mój organizm nie miał problemu z wygenerowaniem wielu długich snów, tak jakby w ten sposób starał się "zachować porządek", cokolwiek to może oznaczać.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych