Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Architekci Kontroli - Niewidzialna ręka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

FunkyPolak.
  • Postów: 98
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nazwa: Architekci Kontroli - Niewidzialna ręka
Czas: 14:58
Link:


Wypowiedź filozofa na temat dzisiejszego społeczeństwa i problemów ludzi.

Użytkownik FunkyPolak edytował ten post 04.01.2012 - 22:33

  • 1

#2

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przyznam, że filmik ciekawy, ale autor raczej nie wniósł żadnej nowej teorii. Mówi ciekawie i wogóle ale merytorycznie to kolejny tasiemiec dla "tych inteligentnych". Zgadzam się, że to całe NWO to prawda, ale naprawdę za wiele tej samej powtarzającej się w kółko mantry. Wydaje mi się, że próbują walczyć narzędziami Masonów czyli ma być ciekawie, dużo obrazków i barwnych porównań, bo inaczej my głąby nie zrozumiemy. Przecież wystarczy prosty przekaz, bo jeśli jesteśmy inteligentni jak oni to wystarczy nam coś prostego i dosłownego, ale najwyraźniej autorzy filmików mają nas za debili, którym trzeba na siłę wpychać kijem do gardła przekaz. Nazywają to otworzeniem oczu, ale kłując nas tym apelem szturchają naszą dumę, która mówi- "co?! JA nie widziałem? No to jeśli tak się sprawy mają to już nie dam się omamić tym pazernym oszustom!"
To tak z grubsza moja opinia. Też potrafię gadać jak najęta, a czuje, że pana filozofa to wogóle bym przegadała ;)
  • 0

#3

jamstirling.
  • Postów: 95
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wypowiadajacy sie w filmie, dosyc czesto przesadza.
Opowiastka, ze dzieci kwiatow, czy guru lat 60tych nic nie robili, jest troche nie na miejscu.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych