Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obiektywnie o walce Pudziana


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jak to było? (63 użytkowników oddało głos)

Czy pudzian zasłużenie wygrał?

  1. tak (9 głosów [14.29%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 14.29%

  2. Głosowano nie (28 głosów [44.44%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 44.44%

  3. Głosowano powinien być remis (26 głosów [41.27%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 41.27%

Głosuj

#31

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Piszesz o tym co się działo, czy o tym co wykrzykiwał Juras (JEST KREW! :rotfl:) ? ;)

?
Nie pisałem o krwi, ale że był zamroczony.

Co więcej wyglądała tak : 20:19, 19:20, 20:20 czyli dwóch kolesi dało pierwszą rundę jako remis - cyrk !

Ale to, że druga też na remis, a nie dla Pudziana, to już nie cyrk ? Heh...



#32

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pudzian got raped in the first and dominated for most of the second round, the only good moment he had is when he punch like 5 times Thompson after a failed take-down from JT in the 2nd... This is ridiculous, Pudzian looked horrible, got outgrappled, taken down three times in first, mounted in the second and did almost nothing Dołączona grafika


Dobry komentarz, tutaj masz dokładnie wyliczone co było (a raczej co powinno być) najbardziej punktowane.

?
Nie pisałem o krwi, ale że był zamroczony.


To był tylko przykład. Po prostu wypisałeś te elementy na które właśnie Juras zwrócił uwagę - a sam doskonale wiesz jak wygląda stronniczość naszych komentatorów ;). Ale faktycznie mogłem to lepiej ująć.

Ale to, że druga też na remis, a nie dla Pudziana, to już nie cyrk ? Heh...


Tutaj akurat nie widzę nic dziwnego.

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 28.11.2011 - 15:36




#33

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ano, całkiem zabawny komentarz :P Najbardziej mi się podobało:

Pudzian got raped in the first and dominated for most of the second round

:)

in the second and did almost nothing

A JT to tam za to prawie nie pokonał Pudziana, tylko realizator nie uchwycił ;) Bo taki szybki był i dlatego taki zasapany na koniec ;)

Jak powiedziałem - sprowadzał Pudziana do parteru, ale co z tego wynikało ? Ano nic...

PS: nie wiem kto to jest Juras. Wnioski w każdym razie są moje własne. Piszę co widziałem i co każdy może zobaczyć w każdej chwili na YT.



#34

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak powiedziałem - sprowadzał Pudziana do parteru, ale co z tego wynikało ? Ano nic...


Przecież takedown jest bardzo mocno punktowany więc jak to nic ? ;)

PS: nie wiem kto to jest Juras. Wnioski w każdym razie są moje własne. Piszę co widziałem i co każdy może zobaczyć w każdej chwili na YT.


Jeden z komentatorów - kiedyś też walczył, nawet dobry zawodnik z niego był ;). Ogólnie każdy z nas ma swój punkt widzenia, zgadzamy się w jednym - III runda była by niezwykle ciekawa. Nie jestem jakimś fanem JT i też uważam, że cardio u niego było na poziomie 40-letniego palacza ale i tak dalej obstawiam, że zdominował by naszą Pudzillę ;).

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 28.11.2011 - 15:48




#35

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ogólnie każdy z nas ma swój punkt widzenia, zgadzamy się w jednym - III runda była by niezwykle ciekawa.

No i tym proponuję zakończyć naszą pogawędkę, bo jak wspomniałem - nie ma czym się emocjonować. Pudzian i tak nie osiągnie nic znaczącego w tym sporcie. Jedynie celem uzupełnienia - pisząc o zamroczeniu mam na myśli typowy dla tego zjawiska "pusty" wzrok i chwiejne nogi, co ładnie widać na powtórce od 13:30. Doświadczony bokser by to poprawił i mogło być po walce.



#36

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jedynie celem uzupełnienia - pisząc o zamroczeniu mam na myśli typowy dla tego zjawiska "pusty" wzrok i chwiejne nogi, co ładnie widać na powtórce od 13:30. Doświadczony bokser by to poprawił i mogło być po walce.


Pełna zgoda - gdyby było wtedy KO, cała sprawa wyglądała by zupełnie inaczej :).

Pudzian i tak nie osiągnie nic znaczącego w tym sporcie.


Kij Ci Oko hejterze ! :mrgreen:



#37

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chyba nie 20:20, tylko 19:19, wątpię żeby sędzia punktował obie rundy na remis, takich rzeczy się po prostu nie robi.

Oczywisty wałek wytłumaczony plebsowi w najbardziej naiwny sposób. Paradoksalnie organizatorzy woleli jedną kompromitację wytłumaczyć inną, pewnie bardziej opłacalną z punktu widzenia marketingowego hehe.

#38

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oczywisty wałek wytłumaczony plebsowi w najbardziej naiwny sposób. Paradoksalnie organizatorzy woleli jedną kompromitację wytłumaczyć inną, pewnie bardziej opłacalną z punktu widzenia marketingowego hehe.


To też brałem pod uwagę, ale paradoksalnie wygrana Pudziana jest tak absurdalna, że aż jestem w stanie uwierzyć w takie nieporozumienie :P Bo jeśli serio ktoś punktował na zwycięstwo Pudziana, to nie wiem co on sobie myślał :D To musiało się tak skończyć...



#39

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zastanawiam się gdzie są granice medialnej bezczelności. Zaraz po walce wszystkie artykuły jakie znalazłem w internecie traktowały o tym, jak to Pudzian sprawiedliwie wygrał tę walkę. Wmawiano nam kompletne bzdury,w które mógłby uwierzyć tylko ten, kto walki nie widział. Dziś zaś te same media muszę opisać, że wynik unieważniono i znowu rozpisują się, że tak powinno być. Nie pamiętają już jaką zakłamaną propagandę siali zaledwie 2 dni wcześniej?
Pudzian do MMA się nie nadaje ponieważ nie ma smykałki do żadnej z płaszczyzn tych walk. Prawdziwi fighterzy przeważnie trenują już choć jedną konkretną sztukę walki od małego, potem z biegiem lat, jeśli są dobrzy w danej sztuce, postanawiają rozszerzyć swój asortyment i próbować sił w MMA. Patrzcie np na takiego Lesnara - chłop trochę porównywalnie rozmiarami do Pudziana, ale na tym podobieństwa się kończą. Lesnar był mistrzem w zapasach, poza tym jak na tak wielkiego chłopa jest niespotykanie szybki i zwinny. Pudzian żadnej z takich zalet nie ma. Nie ma żadnego atutu który mógłby wykorzystać. Tylko siłę, którą traci wraz z utratą wagi. Skończy jako taka ciekawostka jak np Bob Sapp.

#40

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że jest to wałek na zamówienie, po prostu nie spodziewali się tak zdecydowanej reakcji ze strony środowiska, bo dla plebsu i celebrytów Pudzian wygrał bezapelacyjnie. Musieli to szybko odkręcić, bo wiedzą, że jak środowisko się odwróci a Pudzian stwierdzi, że woli zatańczyć i zaśpiewać to bardzo szybko interes szlag trafi. Nie wiem czy nawet nie większym wałkiem była decyzja w walce Chmielewskiego z Zikicem, tyle że dla opinii publicznej to nie ma najmniejszego znaczenia.

#41

Lenticularis.
  • Postów: 191
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To, że pudzian w MMA szczytu nie zdobędzie jest pewne. Nie oznacza to jednak, że nie powinien tego sportu uprawiać. Ma przestać bo co ? bo kilka razy przegrał? To jest podejście do sportu? Ma się poddać, bo go krytykują? Jak niesamowite trzeba mieć w sobie zaparcie i ambicje, by po tylko krytycznych głosach dalej iść do przodu. Fakt, że nie ma warsztatu, nie zmienia tego, że zarówno mi jak i większej połowie fanów MMA zapewnia emocje w rignu przy okazji promując ten sport. Czym by było dziś KSW gdyby pudzian 3 lata temu nie podjął decyzji o zmianie dyscypliny sportu? Co do samej trzeciej już walki, była by zapewne już to gra do jednej bramki, biorąc pod uwagę postępy Mariusza. Przy czym nie ma szans by JT zgodził się na tą walke w KSW.

#42

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Znalazłem filmik na którym James Thompson daje wywiad dla STSPORT.pl nie szczędząc słodkich słów pod adresem naszego strongmena i muszę przyznać, że gość jest konkret.
Kiedy wcześniej porównywał twarz Pudziana do szreka, śmiałem się, ale ten tekst mnie powalił, cytuję: " gdy zaczął się pocić, stał się bardzo śliski, jakby naoliwiony nie mogłem w to uwierzyć. Gdy w drugiej rundzie chciałem go obalić poprostu mi się wyślizgnął" :D

Z resztą zobaczcie sami :

http://www.youtube.com/watch?v=ZReBG1NOj_o



#43

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Myślę, że przed walką kąpał się w oleju" - świetne :D:D

#44

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I wcale nie takie nieprawdopodobne - nie pamiętacie jaki był spocony tuż przed wyjściem na ring ?

My tutaj Pudzillę rozkminiamy a kroi nam się mega walka - Lesnar vs. Reem, która zapewne będzie walką roku.

Bo to, że Fedor skopał tyłek komuchowi to było oczywiste od samego początku :> .

WARRRR REEEEM !

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 30.11.2011 - 14:20




#45

Lenticularis.
  • Postów: 191
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nawet jeśli był cały w oliwce, to chyba nie ma przepisu, który by tego zabraniał?


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych