Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ataki NASA na szaraków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

MariuszZiom7.
  • Postów: 2
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Do tej pory wszyscy byliśmy przekonani o tajemniczych zjawiskach ufo na niebie, o istnieniu inteligentnych, rozwiniętych duchowo, wyprzedzających nas miliony lat obcych. Jednak były pracownik rządowy Jeremy Blisson w USA odważyl się pod ryzykiem śmierci ujawnić co tak naprawdę rząd USA i NASA ukrywa przed ludzkością. To wszystko zmienia o 180 stopni dotychczasowe podejrzenia i poglądy wielu badaczy zjawisk UFO oraz zawodowych ufologow. Wg. odtajnionych przez Jeremiego informacji i tajnego jak dotąd raportu (zdj. pow.) wynika, że to wcale nie obcy są bardziej zaawansowani technologicznie od nas, to nie oni nas porywają, to nie oni są nad nami górą, to nie oni szykują sie do ujawnienia ludzkości w roku 2012, tylko... to NASA juz od ponad 20stu lat odwodzi i atakuje obcych na Marsie, a także na ksieżycu Jowisza - Europa. W odtajnionych aktach są zawarte tysiące raportow z przebiegu dzialań militarnych na Marsie, obcy zostali zaatakowani kilkakrotnie przez flotę USA i przejeto ich bazy na Marsie. Jak łatwo się domyslić wszystkie jawne zdjęcia Marsa są sfalszowane. Najciekawsze jednak rzeczą jest fakt, że obcych znaleziono za pośrednictwem sondy Voyager wysłanej w latach siedemdziesiątych w poszukiwaniu życia we wszechświecie! Nasa odebrała sygnal od szaraków na początku lat osiemdziesiątch, przez ponad 10 lat szykowała się do wyprawy i ataku na bazy obcych. Natomiast obserwacje ufo na naszej planecie, to nic innego jak dezinformacja rządu USA, który w jak najskuteczniejszy spósob odwracał uwage od tego jaka faktycznie jest prawda. Wciskano nam bajki i legendy o groźnych i panujących nad nami obcych, którzy nas porywaja, wszczepiają implanty. A latające spodki to tak naprawdę rządowe zabawki, którymi NASA zaatakowała obcych, ktore są poprostu testowane na naszym niebie, a my bierzemy je za pojazdy kosmitów. I obcy nigdy nie posiadali pojazdów antygrawitacyjnych, to wszystko nasze ludzkie wynalazki! A szaraki zamieszkujące Marsa oraz inna rasa zamieszkująca księżyc Europa, są na niższym stopni technologicznym i nie posiadają kosmicznych pojazdów latających! czyli jest zupełnie na odwrót niż wszyscy myśleliśmy. Przez wszystkie lata byliśmy umiejętnie oszukiwani przez USA, ukrywali oni swoje barbarzyńskie "krucjaty" w kosmosie. Kolejna sprawa - kregi w zbożu! Okazało się, że to nic innego jak wołanie obcych o pomoc! w nadziei ze istnieją jeszcze dobrzy ludzie na ziemi i zrozumieją ich przekaz i pomogą. Szaraki porozumiewają się za pośrednictwem kreowania znakow za pomocą telepatii na ogromne odległości, wysyłaja kule energii, coś jakby organiczne sondy (jednak nie potrafią jej wykorzystywać w innych celach). Słynny krag w zbożu, o nazwie "Alien Face", gdzie jest przedstawiony portret szaraka z zapisem kodu binarnego, zawierał jedno nieroszyfrowane, tajemnicze słowo brzmiące "EELRIJUE". Wg. analizy jezyka szaraków w raporcie, okazało się, że to słowo oznacza nic innego jak "POMOCY!". Podobnie było z sekcją zwłok kosmitów, jeden z kosmitow probował uciec z bazy USA, porywając statek antygrawitacyjny rzadu, niestety słaba umiejetność pilotażu spowodowala katastrofe. Po czym zrobiono niby sekscje zwłok na kosmicie z rozbitego UFO, a tak naprawdę bylo to nagranie jednej z tysięcy sekcji zwłok. Wszystko to zawiera raport. Sam Jeremi twierdzi, że: "nawet wsród pracowników NASA nie wszyscy byli wtajemniczeni, poprostu pracowali, robili swoje, nie wolno im bylo pytać do jakich celów zostaną użyte te urządzenia, mówiono im tylko, że są to doświadczenia naukowe". A potem dodał: "gdy się o tym wszystkim dowiedziałem, sam byłem w ogromnym Grey_Light_Colorz_PDT_10u, poprostu niemogłem wydobyć z siebie słowa, gdy dotarłem do takich dokumentow". Jeremi Blisson pracował przez 8 lat w NASA w dziale technologii lotniczych i nowoczesnych napędow antygrawitacyjnych, lecz sądził że beda one wykorzystywane jako siły wojskowe na Ziemi, jednak wzbudziło w nim podejrzenie to, że w ciagu 20 lat nawet jeden pojazd antygrawitacyjny nie został oficjalnie wprowadzony do armii wojskowej na Ziemi, dlatego postanowil zaryzykować i dotrzeć do prawdziwych informacji, okazało się że maszyny latają w kosmosie i są maszynami do egzekucji. Akta zawierają także szczegółowe raporty z przerażajacych doświadczen robionych na szarakach, porażanie ich prądem, badanie reakcji mięśni, a takze tortury. Żyliśmy pięknym mitem inteligentnych, budzących strach, mających nad nami przewage istot pozaziemskich, którzy nad nami panują i którzy traktują nas jak rybki w akwarium, jak robaczki hodowlane, a tymczasem okazalo się, że to my jesteśmy największymi i najbardziej złymi istotami w naszym układzie słonecznym, mordercami kosmosu. Kolejna sprawa, słynna twarz na marsie i piramidy, one naprawde istnieja! jednak nie są one pozostałościami dawnej marsjanskiej cywilizacji, tylko budowlami obecnej cywilizacji, ktora jest na niższym stopniu rozwoju technologicznego niż my. Można domyśleć się, że mają tam rok 4000 p.n.e. Nie opanowali jeszcze tak wysokiej technologii architektury jak my, ale za to posiadaja już prymitywne maszyny latające, także ich rozwój techniki układa sie troche inaczej, niż ukladał się jej rozwój na Ziemi. Teraz chyba najbardziej kontrowersyjna sprawa - loty na księżyc. Wszystkie misje Apollo, które dla opinii publicznej były lotami na ksiezyc, w celu eksploracji itd. byly tak naprawde wyprawami mordu na Europe - ksiezyc Jowisza. Lądowanie na księżycu faktycznie nakrecono w studiu, bo cel wyprawy był zupełnie inny i w innym miejscu. I w rzeczywistości misja nie nazywała sie Apollo, ale "Zeus 1-16".
W roku 2012 NASA chce się publikować jako iż trzy wielkie statki obcych nawiedzą naszą planetę. Jak wiadomo, dzisiejsza polityka opiera się na zastraszaniu cywilów więc obawiamy się iż te zdarzenie będzie powodem unicestwienia większej populacji ludzi na Ziemi. Jako by przetrwała wiara w wielkich inteligentnych i strasznych obcych, Ci oto agenci zacznął wojnę z ludzkością na Ziemi. Nikt się nie domyśli nawet, że rząd USA i NASA będzie stał za tym. Planowane masowe ludobójstwo jest odpowiednikiem tego co jemy, pijemy, oraz w jakim zanieczyszczeniu zyjemy. Aby dopełnić plan depopulacji należy poraz kolejny, ale już w sensie militarnym zastraszyć całą ludzkość, bo jak wiadomo zredukowana w populacji liczebność ludzi zacznie być seperowana do bezpiecznych tzw. rejonów, czyli tam gdzie rząd Światowy chce pozostałych przy życiu ludzi upchnąć. Jak wiadomo następnym cyklem będzie czipowanie za pomocą wszczeopiania implantów, abyż nikt nie był wolny i zdany na pozakontrolę owego systemu. I znów ludzie wracaja do dawnej niewoli Egipskiej tworzonej lata temu za Reptilianów!
  • 1

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po pierwsze, podaj źródło tych bzdur. Po drugie, ten blisson istnieje tylko na polskich forach, na innych stronach nie ma o nim nic. Czyli jest to postać fikcyjna.

W roku 2012 NASA chce się publikować jako iż trzy wielkie statki obcych nawiedzą naszą planetę


Chce się publikować? Mnie też czasem chce się coś publikować. Niezła fantazja.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 25.11.2011 - 10:48

  • 0



#3

Lenticularis.
  • Postów: 191
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To wszystko zmienia o 180 stopni dotychczasowe podejrzenia i poglądy wielu badaczy zjawisk UFO oraz zawodowych ufologow.


taki artykuł zmienia wszystko o 360 stopni...

Lądowanie na księżycu faktycznie nakrecono w studiu, bo cel wyprawy był zupełnie inny i w innym miejscu.


Chyba mu sie pomyliło z teledyskiem rammstein - america

Cały tekst jest śmieszny. Szaraki to - szaraki tamto. Gdyby tekst był w oryginale angielski to wątpię by się znalazł tłumacz, który był użył słowa szarak. Poza tym nie ma źródła nie ma się co rozpisywać
  • 0

#4

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przecież autorem jest kolega od przybliżania wzroku. Może podejrzał NASA w akcji, a Wy, sceptycy, z ograniczoną percepcją, atakujecie chłopaka. Żenada.

Tak poważniej - sama budowa tekstu powala. Widać, że skądś przekopiowany żywcem ("zdjęcie powyżej"), a źródła nie ma. Regulaminy się czyta, skoro masz 13 lat to wbij sobie taki nawyk.
  • 1

#5

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tego tekstu nie da się czytać, już nie chodzi mi o totalne bzdury, chodzi o formatowanie. Moja rada na przyszłość - chcesz walić ściemę to pisz tak, aby ktoś był w stanie chociaż doczytać to do połowy, słyszałeś coś kiedyś o akapitach?Czy może to też jest wymyślone w studio?xD
  • 0

#6

Sajan.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak dla wyjaśnienia szukałem źródła tych "nowości" i natrafiłem, że artykuł powstał na nieistniejącej już stronie http://www.niewyjasnione.pl/ i ma przeszło 5 lat.Nie muszę chyba mówić cóż to była za strona ;)
  • 0

#7

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ten temat już tutaj na paranormalne był. Ktoś już podrzucił chyba pod koniec wakacji. Mogę się mylić kiedy ale na pewno był
  • 0



#8 Gość_pokerek

Gość_pokerek.
  • Tematów: 0

Napisano

Sajan, jeśli masz możliwość to podaj źródło swoich wiadomości. Mi udało się jedynie znaleźć ten link:
http://xn--tv24-c2a....nanamarsie.html
Są tam brakujące grafiki, podpisane następująco:

Ponizej zdjecia miast szarakow na marsie, wykonane zapewne przed atakami:

Dołączona grafika
Dołączona grafika

I grafika numer trzy, podpisany w ten sposób:

Baba Wanga także przewidziała co się stanie, ale jej daty mijają się z celem, iż już dziś obserwujemy to co miało mieć miejsce za tysiąc lat.

Dołączona grafika
  • 0

#9

Sajan.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tutaj link http://forumzn.katalogi.pl/USA_atakuje_i_morduje_obcych_w_kosmosie_!-t8517.html spójrz na datę wysłania, a tu drugi link z podanym źródłem http://www.apocalyps...mosie,112.html.
  • 0

#10

somewaterfowl.
  • Postów: 57
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przecież autorem jest kolega od przybliżania wzroku. Może podejrzał NASA w akcji, a Wy, sceptycy, z ograniczoną percepcją, atakujecie chłopaka. Żenada.Tak poważniej - sama budowa tekstu powala. Widać, że skądś przekopiowany żywcem ("zdjęcie powyżej"), a źródła nie ma. Regulaminy się czyta, skoro masz 13 lat to wbij sobie taki nawyk.


Och, nie obrażaj osób w tym wieku, to z pewnością odosobniony przypadek ;)

Biedne szaraki, gdyby nie to, że już gdzieś o tym czytałem i temat znałem, nie doszedłbym nawet do połowy - tego się czytać nie da. Według mnie to kompletne bzdury.
  • 0



#11

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hehe a tu się nagle okaże że to prawda:D chyba bym zgłupiał całkiem

ale fajnie że raz to my jesteśmy Ci silniejsi
czy to prawda czy nie nie skomentuje bo chyba każdy przede mną wyraził i moją opinie
  • 0

#12

lukasz245.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oj ktoś naoglądał się sagi Stargate a teraz wymyśla ze Nasa prowadzi jakieś wojny z obcymi
  • 0

#13

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no scenariusz na film gotowy,
dopracować tylko szczegóły :)
  • 0

#14

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

MariuszZiom7 - co za masakra... Dziś nie potrafią sprawnie wysłać sondy na Fobosa, ale w latach '70 wysyłali całą flotę wojenną na Marsa. A maleńki voyager wysłany w nieskończenie przeogromną przestrzeń niemal natychmiast nawiązał kontakt z obcą cywilizacją, choć prawdopodobieństwo jest równe zeru. Poza tym nie wiedziałem że NASA jest organizacją wojskową. Ale to pewnie także część "dezinformacji". Różne rzeczy czytałem, ale to jest prawdziwa masakra...
  • 0

#15

ArieS.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozbawia mnie to zdjęcie z datami Vangi i poprawkami wprowadzonymi przez eFakt. Mamy obecnie 7mld ludzi na świecie, za 2 lata mamy migrować na inne planety a wiadomo, że wszystkich nie przeniosą. Reszta umiera na Ziemi. Dajmy na to przeniosą 2mld ludzi (i tak wątpliwe), w 2016r ma umrzeć połowa czyli zostajemy z miliardem ludzi. teraz pytanie... Jak w ciągu 34 lat populacja ma wzrosnąć z JEDNEGO miliarda do TRZYSTU CZTERDZIESTU miliardów? :P Nawet królikom by się raczej ten wyczyn nie udał. Ktoś tworząc nowe daty tak się wczuł, że zapomniał o prawdopodobieństwie tego co może nastąpić.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych