Skocz do zawartości


Zdjęcie

Macie 30 dni aby zapłacić mi 5mln dolarów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#16

DaVinci.
  • Postów: 205
  • Tematów: 8
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zawsze coś stoi na przeszkodzie, w przypadku piramid jest tak, wiadomo, że coś tam jest ale eksploracja jest za kosztowna i za bardzo ryzykowana, nie zgadzają się na nią władze, koniec kropka. A nie oficjalnie to już pewnie dawno tam zajrzeli i znaleźli to i owo.

#17

Headlesskid.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może zapłaciłabym mu jakby miał ujawnić te sekrety. Ale tu jest mowa o tym, że jeżeli ZAPŁACIMY to NIE UJAWNI xD.

Tylko Amerykanie mogliby pójść na taki układ. Przecież żądania tego faceta są zupełnie nie logiczne.

#18

Pędnik NieŁągiewki.
  • Postów: 125
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Heh, to przecież już 10+ lat temu w "Nie do wiary" była relacja z wpuszczania robota z kamerą do tego szybu. W pewnym jego punkcie jest kolejna ściana - a samochodzik tego gościa nie wygląda, by miał jakieś wiertło, które mogło by rozbić tą ściankę. Więc dojedzie do tej ścianki i tyle będzie z tego "ujawniania".

Pamiętam ten program - ścianka, z niej wystają dwa - miedziane? - pręty uszczelnione czymś w rodzaju smoły. Z obecnego p-ktu widzenia człowieka znającego pojęcia "+" i "-", prądu, zdalengo sterowania itp. oczywistą jest nasuwająca się analogia: dwa elektryczne styki, do których być może kiedyś wiodły urwane przez rabusiów piramid cenne, miedziane bądź nawet srebrne przewody? Jeden styk wygląda albo na siłą ułamany (i wywleczony wraz z przewodem na zewnątrz?), albo skorodowany i odkruszony leży wśród rumoszu skalnego. Mogły służyć trojakim celom: 1 - doprowadzały z zewnątrz prąd do zasilania tzw. "wiecznego światła" za ścianą, np. w komorze grobowej, 2 - wiodły do fugasa-ładunku wybuchowego zdalnie, elektrycznie odpalanego w razie potrzeby-zagrożenia, ale jakiego? 3 - służą do otwierania?-odsuwania na bok? ścian bądź bloczków skalnych, lub też elektrycznego zwalniania rygli tych bloków?

Użytkownik Pędnik NieŁągiewki edytował ten post 04.12.2011 - 19:43


#19

Po_prostu.
  • Postów: 264
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tylko Amerykanie mogliby pójść na taki układ. Przecież żądania tego faceta są zupełnie nie logiczne.

Ależ są jak najbardziej logiczne. Zakładając, iż jest tam rzeczywiście coś do ukrycia- odpowiednie osoby teoretycznie nie chciałyby ujawnienia prawdy (a wedle teoryjek spiskowych są to najczęściej baardzo grube i wpływowe ryby ;d ) i byłby to szantaż skierowany w ICH stronę- a nie przeciętnego zjadacza chleba, fascynującego sie w wolnych chwilach takimi różnymi pierdółkami.

Oczywiście uważam, że to fejk, argumentów nie będę powtarzać, bo już się pojawiły w dyskusji.

#20

Headlesskid.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie przekonuje mnie jakoś specjalnie ta teoria. ;)

#21

Draggy.
  • Postów: 47
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opublikowanie filmu miało mieć miejsce dzisiaj w nocy, jednak nasz zagadkowy Rosjanin się pospieszył. ;) Oto link: http://www.now-i-know.com/download.htm . Za filmy musimy zapłacić - za 80-sekundowy filmik z samochodzika $5. Śmiem twierdzić, że nic tam ciekawego nie zobaczymy... Ma ktoś zamiar dokonać zakupu? :roll:

#22

Kamilos.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Koleś jedzie tym samochodzikiem, wpada w jakiś tunel, sekundę przed urwaniem filmu widać 2 kolesi stojących obok jakiegoś światła:

Dołączona grafika


I film się urywa. Ciekawe ile $$$ wyssał od naiwniaków? :)

#23

Creative12.
  • Postów: 94
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

HAHAHAH...dobre :D kolesiowi trzeba zapłacić za filmik...po prostu śmieszne.


edit:


Użytkownik Creative12 edytował ten post 17.12.2011 - 13:03


#24

Draggy.
  • Postów: 47
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tekst na końcu sugeruje, że jeszcze będzie próbował się czegoś dowiedzieć. Cóż, jeśli to nie jest fake, to wcale się nie dziwię, że chce za to kasy - przyda mu się na kolejne wypady. ;) Radzę to jednak traktować jako ciekawostkę, bo nikt nie wie, czy on nie robi nas w balona. :)

#25

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dla mnie oczywista ściema. Oprócz oszustwa z filmem z łazika w pierwszym video dochodzi jeszcze ta dramatyczna muzyka...taka "wow, zaraz będzie coś niesamowitego"

Koleś po prostu trzepie kase od naiwniaków.

Użytkownik Vaherem edytował ten post 18.12.2011 - 00:04


#26

Omen.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam
Znalazłem na YouTub'ie pewien film na którym człowiek buduje własnego robota, jedzie do Egiptu na piramidy i wjeżdża do szybu wentylacyjnego.
Jak napisał on sam jest to pierwsza część filmu, a drugą opublikuje jeśli dostanie 5,000,000$ w ciągu 30 dni.
Z tego co wiem to po siedmiu dniach od wrzucenia filmu jego strona (www.now-i-know.com) została wyłączona. Potem nie odnotowano żadnych jego logowań na konto. Dziwią mnie też komentarze, bo ostatnie są z 6. miesięcy temu.
Link do filmu:

Użytkownik +..... edytował ten post 01.07.2012 - 23:59
połączenie tematów


#27

Axote.
  • Postów: 152
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Było kiedyś na forum o tym.. bodajże. Nie wiem czy dobrze pamiętam, a jest taki upał że szukajka patrzy na mnie złym spoconym wzrokiem. Wyjścia są dwa: albo gość wiedział coś na rzeczy i zamknęli mu buzie, albo po prostu fake.. sądząc po filmiku, uważam że jest to zrobione dla pompy. Pamiętam że ujęcia tego robota były z kanału Discovery. Ale nie jestem pewien - było to dawno temu, jakby nie patrzeć.

Użytkownik Axote edytował ten post 01.07.2012 - 12:14


#28

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam
Znalazłem na YouTub'ie pewien film na którym człowiek buduje własnego robota, jedzie do Egiptu na piramidy i wjeżdża do szybu wentylacyjnego.
Jak napisał on sam jest to pierwsza część filmu, a drugą opublikuje jeśli dostanie 5,000,000$ w ciągu 30 dni.
Z tego co wiem to po siedmiu dniach od wrzucenia filmu jego strona (www.now-i-know.com) została wyłączona. Potem nie odnotowano żadnych jego logowań na konto. Dziwią mnie też komentarze, bo ostatnie są z 6. miesięcy temu.
Link do filmu:



Moim zdaniem całkiem niezły pomysł na biznes. Jak ktoś słusznie zauważył, to gdyby kolesiowi chodziło o prawdę, to nie byłoby tych $5000000.

#29

harpoonek.
  • Postów: 159
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cały filmik zmontowany jest tak, że w sumie ciężko określić na ile nie jest to fake. Ogólnie sceptycznie podchodzę do takich rzeczy, bo ludzie wymyślają przeróżne rzeczy, żeby zaistnieć w sieci.
Jeśli jednak założyć, że jest on prawdziwy, bardzo możliwe, że ktoś dobrał mu się do tyłka. Albo dostał te pieniądze i zwiał ;)

#30

ZanuSsia.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też to widziałam na kwejku i również mnie to zainteresowało. Pisało tam, że po tym zaginął. Ciekawe czy to prawda.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych