Skocz do zawartości


Zdjęcie

Atlantyda - zaginiona cywilizacja królów.


  • Please log in to reply
300 replies to this topic

#1

KAZAN.
  • Postów: 74
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podzielcie się wiedzą na temat tej "most wanted" wyspy/cywilizacji. Zapraszam! :(
  • 0

#2

FeiDei.
  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to ona dala poczatek starozytnym cywilizacjom - mam tu na mysli Egipt, Sumerowie itd.
ponoc pod Sfinksem sa plany "wynalazkow" Atlantydow, udowodniono ze jest tam komora, ale nie ma pozwolenia na kopanie
podobno obecnie znajduje sie pod atlantyda
  • 0

#3

KAZAN.
  • Postów: 74
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No niektórzy twierdzą że atlantyda jest na dnie trójkąta bermudzkiego ale moim zdaniem to fałsz!
  • 0

#4

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Atlantyda może jest na dnie rowu Mariańskiego.
  • 0

#5

KAZAN.
  • Postów: 74
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może chociaż szczerze to nie wydaje mi się... sławny podóżnik Jacues Custeau (nie wiem czy dobrze napisałem jego dane) próbował i jak na razie nic nie wyszło z tego ..
  • 0

#6

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ponoc pod Sfinksem sa plany "wynalazkow" Atlantydow, udowodniono ze jest tam komora, ale nie ma pozwolenia na kopanie


Tak, z ta komora to prawda. Znajduje sie ona dokladnie pod lapami Sfinksa. Prowadzone badania sejsmologiczne (nowe technologie pozwalaja wrecz przeswietlac grube warstwy skal i Ziemi), wykazaly, ze zaledwie kilkanascie metrow pod Ziemia znajduje sie jakas otwarta przestrzen. Co do zawartosci komory to jest wiele sprzecznych teorii. Najogolniej mozna powiedziec, ze znajduje sie tam spory kawalek wiedzy ludzkosci, a byc moze dziela z biblioteki aleksandryjskiej.

Wracajac do atlantydy, wedlug mnie znajduje sie ona aktualnie pod lodami Antarktydy.
  • 1



#7

KAZAN.
  • Postów: 74
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ponoc pod Sfinksem sa plany "wynalazkow" Atlantydow, udowodniono ze jest tam komora, ale nie ma pozwolenia na kopanie


Tak, z ta komora to prawda. Znajduje sie ona dokladnie pod lapami Sfinksa. Prowadzone badania sejsmologiczne (nowe technologie pozwalaja wrecz przeswietlac grube warstwy skal i Ziemi), wykazaly, ze zaledwie kilkanascie metrow pod Ziemia znajduje sie jakas otwarta przestrzen. Co do zawartosci komory to jest wiele sprzecznych teorii. Najogolniej mozna powiedziec, ze znajduje sie tam spory kawalek wiedzy ludzkosci, a byc moze dziela z biblioteki aleksandryjskiej.

Wracajac do atlantydy, wedlug mnie znajduje sie ona aktualnie pod lodami Antarktydy.


To ciekawe musiało nieźle się tam dziać skoro została zniszczona. Podobno Atlantydzi umieli się teleportować i potrafili znacznie więcej
  • 0

#8

FeiDei.
  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wedlug mnie Atlantyda i jej ludnosc moze istiec
wiem ze to absurdalne ale biorac pod uwage ze istnieje takie cos tak USO (nie chodzi o UFO) to jakies bazy pod woda musza istniec
wiec sa dwa wybory:
-bazy ruskich, amerykanow itp ale sa opoznieni technicznie na takie cos
-atlantyda ktora wyprzedza i bedzie wyprzedaj przez dlugie lata nasza technike
  • 0

#9

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Według P.Geryla Atlantyda znajduje sie pod Antarktydą - znalazła sie tam gdy Ziemia uległa przebiegunowaniu (przebiegunowanie jest systematyczne i zachodzi co kilkanaście tysięcy lat).

Co do Atlantów -> w książce Jana van Helsinga "Ręce precz od tej książki" jest ciekawy wątek Atlantydy i jej mieszkańców - jest taki profesor dr. Muldaszew i on opracował program dzięki, któremu może zrekonstruować twarz każdego osobnika humanoidalnego tylko gdy pokaże sie mu oczy (tzn. fragment twarzy tylko przedstawiający oczy). Program ten generuje twarz która zostaje przypisana do konkretnych oczu - w taki sposób dr. Muldaszew zaprezentował sylwetkę Atlanta (fotki itd. w wyżej wymienionej książce).

Do tego dochodzą relacje ludzi z Tybetu, którzy sądzą , że do dziś dnia w tamtejszych górach żyją "strażnicy" kultury Atlantów.

P.S.
Jeśli to kogoś ciekawi moge zamieścić artykuł pokrewny temu tematowi - o medytacji samadhi - według tych wierzeń potomkowie Atlantów właśnie w takim stanie (samadhi) przebywają w niedostępnych rejonach Tybetu.
  • 0



#10

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Musze przyznac że ta teoria jest interesujaca z checią bym przestudiował ta książke.
  • 0

#11

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ogólnie tematyka Atlantydy jest interesująca :( jeżeli znajduje się pod lodami Antarktydy to sie może odrodzić przy kolejnym przebiegunowaniu Ziemi ( 2012 ?)... tak czy inaczej niemal pewne jest, ze jeżeli istaniała taka cywilizacja to napewno przewyższali nas technologicznie :D
  • 0



#12

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

z wielu zrodel mozna sie dowiedziec, ze "Atlantydianie" uzywali czegos w rodzaju krysztalow kumulujacych jakis specyficzny rodzaj energii, gdybysmy odkryli na co to za rodzaj energii i jak sie go kumuluje to z pewnoscia mogloby rozwiazac problemy z pradem :D . niewiadomo gdzie znajduje sie atlantyda, wg. mnie atlantyda albo zostala calkowicie zniszczona, albo zostala ukryta przed ludzmi, ukrywajac przed nami jakies niebezpieczne technologie
  • 0



#13

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

może nie tyl e technologie, a wiedze, którą pewnie wykorzystalibyśmy dla celów destrukcyjnych... przecierz taki naładaowany krzyształ mógłby być w głowicy rakiety balistycznej :D
  • 0



#14

diodadioda.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Albo to byla poprostu energia jądrowa przedstawiana jako kryształ. A może Atlantyda to był statek kosmiczny i sobie polecieli poprostu. Zostawili kawałek wiedzy żeby ludzkość się rozwijała a oni polecieli eksplorować inne rejony wszechświata :D JakoGPS posłużyły im piramidy na całym świecie wykonane na ich "zlecenie". Zapewne część z nich została po co? NIe wiem .
Ot tak sobie wymyslilem teorie

Pozdr
  • 0

#15

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fajna teoria, nie myślałem nigdy o atlantydzie jako o statku matce... :D a że piramidy to "GPS", hmm napewno były pewnego rodzaju punktami orientacyjnymi.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych