Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podziemny wjazd?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co wy chcecie żeby TAJNA baza wojskowa była odkryta? Najlepiej jeszcze do dyspozycji mediów i wycieczek krajoznawczych?

Nie, ale ciekawość tego, co może znajdować się wewnątrz motywuje nas drążenia tego tematu. Nie chodzi o szukanie sensacji, lecz dociekanie tajemnicy. Nie wyobrażam sobie artykułu o Strefie 51 w "Życiu na gorąco", zaraz obok pełnego żalu listu o stosach śmieci zalegających pod drzwiami Janiny G.
Potrójnym "NIE" chyba jasno precyzuję moje zdanie na ten temat, prawda?
  • 0



#17

Gajor.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na powierzchni Ziemi znajduje się legalna ("ziemska") część Strefy 51 . Najważniejsze badania (na istotach pozaziemskich ??) są przeprowadzane pod Ziemią. Z tego co mi wiadomo Strefa 51 posiada kilkanaście dolnych pięter
  • 0

#18

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że to co widac na zdjęciach satelitarnych to tylko ściema, dla odciągnięcia uwagi od prawdziwej bazy, która być może znajduje się pod ziemią kilka bądź kilkanaście kilometrów dalej, ale to tylko moja hipoteza...
  • 0



#19

Gohanssj5.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NHolokaust zainteresowalem sie twoim postem i postanowilem to sprawdzic.Ten podziemny wjazd i oto co znalazlem.Otworzcie ten plik w google earth.Pozdrawiam
  • 0

#20

Gohanssj5.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Soryy.Sciagnalem moj zalacznik i zobaczylem ze jakos niebardzo pokazuje on to co chcialem pokazac.W kazdym badz razie sprawdzcie wspolrzedne ktore sa pokazane na zdjeciu pokazujacym domniemany wjazd do strefy podziemnej.Zobaczycie ze najprawdopodobniej ktos sie bawil tymi zdjeciami i ten wjazd zamazal.Pozdrawiam.


Edit:Sorry ale poprzedniego posta nie moglem juz zedytowac.Nie wiem czemu.mam nadzieje ze nie sprawia to jakiegos duzego problemu.Pozdrawiam
  • 0

#21

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale niedocenili forumowiczów szukających wszędzie sensacji... LUDZIE! Co wy chcecie żeby TAJNA baza wojskowa była odkryta? Najlepiej jeszcze do dyspozycji mediów i wycieczek krajoznawczych?


A co ty myslisz...?? Ze pierwsi to zauważyliśmy??
  • 0

#22

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiem co o tym mysleć w sumie...Za duzo jest teorii o Area 51,zdecydowanie za mało faktów,jedyne co wiadomo,to to,że ta Baza istnieje,a cała reszta to są nasze domysły,i prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się o ich słuszności.A ten wyjazd to chyba zupełnie normalna sprawa,w końcu to baza wojskowa...
  • 0

#23

restart.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W kazdym badz razie sprawdzcie wspolrzedne ktore sa pokazane na zdjeciu pokazujacym domniemany wjazd do strefy podziemnej.Zobaczycie ze najprawdopodobniej ktos sie bawil tymi zdjeciami i ten wjazd zamazal.Pozdrawiam.

faktycznie obraz jest rozmazany
  • 0

#24

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I po to odświeżałeś topic!?
  • 0



#25

neo00.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na pewno są tam jakieś bazy pod ziemią
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych