Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawa budowla w Strefie 51


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawa "budowla" w Strefie 51 :

Patrząc na tereny Strefy 51 jest widoczna jedna dziwna kontsrukcja, wygląda jak jezioro lub swoista "Oaza" na pustyni ...
Dołączona grafika

Można tylko spekulować czym może być ów miejsce ...
Czy to pozostałość po jeziorze Groom ? Czy może sztuczny twór ?

Z bliższej perspektywy widzimy iż wokoło tego miejsca są drogi i budynki - także miejsce to jest w ogólnym "użyciu" ...
Dołączona grafika

Wygląda na to, że może to być coś więcej niż pozostałość po jeziorze lub zbiornik na wodę która spłyneła z gór.

W zbliżeniu widać zielone drzewa w okręgu, który jest większy niz obszar z wodą w środku ...
Wygląda na to iż jest tam kilka poziomów, które są odgrodzone swoistymi "tamami/przegrodami":

Dołączona grafika

Czy to miejsce gdzie są składowane toksyczne odpady bazy - raczej nie ... co sugeruje roślinność tam widoczna.
Czy może to swositego rodzaju "wejście" do podziemnej bazy, zawierajacej 'aquantic aliens'... (czyli rasę wodną/podwodną - tłumaczenia ras w innym dziale - rasa aquantic została już przedstawiona).

Tak czy inaczej "obiekt" jest ciekawy i wart zainteresowania ...

Powiększenia tych 3 ujęć:
http://ufo.whipnet.o...51.lake.23k.jpg
http://ufo.whipnet.o...a51.lake.7k.jpg
http://ufo.whipnet.o...a51.lake.5k.jpg

_________________________
Tłumaczenie: =[dj_cinex]=
Źródło: ufo.whipnet.org

_________________________
  • 0



#2

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

=]swositego rodzaju "wejście" do podziemnej bazy, zawierajacej 'aquantic aliens'


Ciekawa teoria, do tego całkiem możliwa.
  • 0



#3

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Człowieku nie szalej :) jaka podwodna rasa ?? Już prędzej zgodziłbym się z tymi odpadami toksycznymi... A na tej planecie nie ma innej rasy niż ludzka (no są jeszcze tkz. Kilofy :) ale to inna bajka) w kosmosie nie wykluczam czegoś takiego, ale tak samo nie ma takiej rasy która jest na tyle inteligenta przylatuje tu sobie pozwiedzać :D
  • -2

#4

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Człowieku nie szalej :) jaka podwodna rasa ?? ....


Sądze iż jestem tym który zamieścił ów artykuł to zwracasz sie do mnie z tym stwierdzeniem ...

Moja odpowiedź brzmi :

TO TYLKO PRZETŁUMACZONY PRZEZE MNIE ARTYKUŁ Z ANGLOJĘZYCZNEJ STRONY ... TAM NIEMA MOICH SUGESTII ...

Jeszcze jakieś questiony ? :D
  • 0



#5

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

W pierwszej chwili myślałem że podwodne cywilizacje to jakaś twoja własna teoria :) ale i tak sama wzmianka na ten temat rozśmieszyła mnie dosyć bardzo :) z krzesła spadłem :D
  • 0

#6

diodadioda.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może to zbiornik P.Poż?
  • 1

#7

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... ale i tak sama wzmianka na ten temat rozśmieszyła mnie dosyć bardzo :) z krzesła spadłem   :D


Jak zobaczysz o czym sie tu pisze to napewno ta reakcja przyjdzie jeszcze nie raz w twoim wypadku :)
  • 1



#8

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ale tak samo nie ma takiej rasy która jest na tyle inteligenta przylatuje tu sobie pozwiedzać  

Czemu uważasz że nie ma inteligentnych ras które potrafiły by podróżować między galaktykami?? Zakładasz taką teorie ponieważ my nie potrafimy??[/i]
  • 0

#9

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Nie dlatego że my nie potrafimy :D tylko dlatego że jakby tu przylatywali to jednak by się jakoś skumali :P a nie zwiedzają sobie świat po nocy
  • -1

#10

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Myślisz że to jest wszysto takie proste?? Przylecieć "skumać" się i wylądować pod pentagonem?? Jeśli już nie czytałeś nigdy na ten temat, to rush chociaz wyobraźnią i zastanów się co by się działo jakby sobie tak wylądowali. Znaczna większość ludzi nie wierzy w istnienie pozaziemskie a tu nagle taki suprise... Zmieniłby się cały "nasz" świat... nasz światopogląd, by był jeden wielki chaos.. ludzie by panikowali itd. Musiało by się wiele mechanizmów zmienić.. ile tajemnic wyszło by najaw, ile kłamstw.. życie na ziemi stanełoby do góry nogami... a my nie jesteśmy na to przygotowani... Ja wiem w filmach to wygląda wszystko pięknie...entuziazm itp. ale to jest głębsza sprawa...
  • 3

#11

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zmieniy nie dotyczą jednej warstwy. Dotyczą całości i niestety świat by się strasznie zmienił.
  • 0



#12

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Prawda świat by aż tak bardzo się nie zmienił

by był jeden wielki chaos.

jaki chaos to by był naprawde Suprise ale w dobrym tego słowa znaczeniu... np. ja byłbym mile zaskoczony z czegoś takiego
  • 0

#13

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

:mrgreen: ano widzisz czym grozi zbaczanie z kursu :mrgreen:
  • 0

#14

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Przepraszam bardzo :D tak się jakoś zboczyło wiecie jak to jest
  • 0

#15 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Prawda świat by aż tak bardzo się nie zmienił  

by był jeden wielki chaos.

jaki chaos to by był naprawde Suprise ale w dobrym tego słowa znaczeniu... np. ja byłbym mile zaskoczony z czegoś takiego


widzisz i tu jestes w bledzie...ilu jest ludzi po 40 w zwyz? dla osob wierzacych bylaby to katastrofa poniewaz stracili by to w co tak bardzo wierzyliu...znienawidzili by kosciol(czesc wierzacych) ,inni modlili by sie jeszcze bardziej i totalnie nastalby chaos...przynajmniej w tej chwili.Po jakims czasie ujawniajac sie nam stopniowo bez pospiechu beda nas przyzwyczajac i oswajac z mysla ze istnieja i chca sie kontaktowac.to nie takie proste....To tak jak mine przeciwpiechotna na ktorej stoi czlowiek probowalbys odrazu wyjac bez zastanowienia...
  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych