Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nawiedzony dom w Krakowie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

xyVirr.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O tym domu opowiadał mi jeszcze wiele, wiele lat temu mój ojciec. To jest jakaś plotka czy legenda chyba dość dobrze znana ludziom, ale poza tym - nic więcej. Wątpię, by można było tam znaleźć coś paranormalnego. Wielu już tam było, wielu będzie - nic ciekawego. Aczkolwiek gdy się tamtędy przejeżdża, dom robi wrażenie i jest klimatyczny. Sama nigdy tam nie byłam, choć ostatnio o tym myślałam, ale nie wiem czy chcę ryzykować - nie duchów, a ludzi się obawiam.

Słyszałam też o opuszczonym domu gdzieś we Wróblowicach, podobno da się zobaczyć tam zaschniętą krew na ścianach, różańce, przekrzywione obrazy, inne dziwne rzeczy, które na pewno dodają pikanterii, ale nie wiem czy coś poza tym.


  • 0

#17

Zwiezda.
  • Postów: 26
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ten dom wygląda jak masońska piramida. Może to ich świątynia.


  • 0

#18

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

byłem po drodze w sprawie służbowej   zwiedziłem ten dom  za dnia i za nocy   za dnia nic sie nie działo ale pod wieczór między ścianami   oraz "po suficie" był słyszalny odgłos toczących się szklanych kulek  nic pozatym nie wydarzyło się więcej.

 

  fakt jest faktem że  dom obrośnięty jest kilkunastoma legendami tak jak legenda o domie przy ulicy kosocickiej .  generalnie   trzeba bedzie tam wrócić z dyktafonem   ukryć go gdzieś i zostawić na noc może  trzeba zacząć  od tego.


  • 0

#19

rokr.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Był by ktoś chętny się tam wybrać i posprawdzać na własnej skórze czy coś tam jest?


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych