Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy dział - historia?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam pytanie, gdzie mogę umieszczać artykuły tyczące sie np drugiej wojny światowej, katastrof sprzed wielu lat itp
Może lepiej byłoby stworzyć nowy dział "Historia" w człowiek i planeta, gdzie ludzie mogli by komentować takie tematy jak zbrodnia w katyniu, masakra w gardeglen, wojna polsko-bolszewicka itp. z góry dzięki za odpowiedź.



#2

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jestem jak najbardziej za.Mam na swoim koncie temat o historii Japonii ale miałem problem z jego umieszczeniem w odpowiednim dziale dlatego nie zdobył on takiej popularności na jaką liczyłem, taki dział bardzo by się przydał, zwłaszcza że mam w planach kilka tematów o tematyce historycznej.



#3

4ever alone.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja również jestem za. Odwiedzam to forum już od ładnych paru lat, i uważam że utworzenie takiego działu znacznie ułatwiłoby poszukiwanie poszczególnych tematów.

#4

Cor7ez.
  • Postów: 37
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dobry pomysł, jestem za

#5

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Również jestem za, albo jakoś połączyć dział Starożytne Cywilizacje z Historią, czy cos w tym stylu.

#6

antietam.
  • Postów: 320
  • Tematów: 114
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 34
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Świetny pomysł Dzekson.
Popieram jak najbardziej, zobaczymy jakie będzie stanowisko Eury'ego.



#7

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może lepiej byłoby stworzyć nowy dział "Historia" w człowiek i planeta

:beer2:

A żeby nie dostać po uszach za naruszanie punktu 8.1 Regulaminu, to napiszę tylko, że popieram propozycję całym swoim niezbyt skromnym jestestwem.





#8

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A żeby nie dostać po uszach za naruszanie punktu 8.1 Regulaminu


no comment. :mrgreen:



#9

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Popieram tę propozycję. Utworzyłem nowe forum w ramach kategorii Człowiek i Planeta - http://www.paranorma...m/291-historia/

Zachęcam aby w tym temacie zgłaszać moderatorom tematy, które powinny zostać przeniesione do tego nowo utworzonego podforum.



#10

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc od dawna męczył mnie ten pomysł. Fajnie, że czyjaś inicjatywa przewyższyła moją. Jednak nie jestem pewien co do wykonania - Historia, jako pojedyncze subforum innego działu, czy nie lepiej jako osobny dział z subforami podzielonymi na kategorie "starożytność, średniowiecze, itd".

Jeśli pierwsza opcja - co z działem "Starożytne Cywilizacje". Wg mnie powinien być to jakiś poddział Historii. Jeśli zostaje tak jak jest, to rozumiem, że cała historia w Historii, a jedynie starożytność w "Starożytne Cywilizacje" ?

Brałem się właśnie za jakąś segregację, ale jednak nie obejdzie się bez odpowiedzi na powyższe pytania. I następne - poza działem "Starożytne Cywilizacje" dział Historia poddaje też w wątpliwość sens działu "Bieżące Wydarzenia". Np spór Rosji i Japonii - niby współczesny, ale jest to też historia. Tak samo Kora Płn - Korea Płd. No może się zagalopowałem z tą sugestią, by zlikwidować Bieżące Wydarzenia - jedynie chodzi mi o tego typu tematy - czy zostają w BW, czy skierować do Historii.



#11

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z tym że spór na linii Rosja-Japonia został zainicjowany w przeszłości ale trwa do dziś, nie jest to wydarzenie minione.Do historii raczej trzeba zaliczać wydarzenia, które już zostały zakończone, i można o nich pisać pod kątem opisowym a nie spekulacyjnym.



#12

Ilamtris.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zna ktoś może filmy w których opowiadają prawdziwi pasjonaci historii średniowiecznej? Np.http://www.youtube.com/watch?v=eAJYs9RsjC8
Nie chodzi mi o nudne filmy na discovery. Krótko, zwięźle i na temat.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych