Skocz do zawartości


Zdjęcie

K. Jackowski: POLSKA UPADNIE w listopadzie..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

#106

Patrick.
  • Postów: 135
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Krzysztof Jackowski o 2012 roku


Drżę przed rokiem 2012! Moim zdaniem katastrofę spowodują ludzie. – ostrzega najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Mieszkający w Człuchowie jasnowidz Krzysztof Jackowski (48 l.) od ponad dwudziestu lat specjalizuje się w poszukiwaniu zaginionych ludzi. Jego sukcesy w tej dziedzinie potwierdzają policjanci, którym pomógł bezbłędnie wskazując miejsca położenia zwłok. Jasnowidz potrafi jednak także przewidywać wydarzenia, które mają dopiero mieć miejsce na Ziemi. Jego najsłynniejszą i niezwykle trafną przepowiednią była zapowiedź wielkiego kryzysu związanego z bankami, który rozpoczął się w momencie precyzyjnie wskazanym rok wcześniej przez jasnowidza, czyli w połowie września 2008 roku. Jasnowidz od lat jest pytany o rok 2012, w którym według wielu osób ma wydarzyć się Armagedon na Ziemi. Krzysztof Jackowski od lat unikał odpowiadania na to pytanie, ale od pewnego czasu nie ukrywa, że temat roku 2012 zaczyna go coraz bardziej niepokoić. Oto fragment rozmowy z jasnowidzem, która została przeprowadzona 10 listopada 2011 roku.

Jesteś znanym jasnowidzem, odnajdujesz ludzi, często sprawdzają się twoje wizje dotyczące przyszłości. Co myślisz o roku 2012?

Krzysztof Jackowski (KJ): Ciężko mieć wizje dotyczącą roku 2012, gdyż jak się ma wiedzę na dany temat, to ta wizja jest mniej obiektywna. Kiedyś, kilka lat temu uważałem to za nonsens. Rok 2012 tak jak 2011 czy 2017 – czym on miałby się różnić? Ale z powodu tego, co się wydarzyło w ostatnich kilku latach i co się dzieje niestety na całym świecie, to rok 2012 jest raczej jakimś pewnikiem, że coś nie daj Bóg złego się wydarzy. Wydaje mi się, że ta cała parodyczna wręcz sytuacja na świecie, ekonomiczna i międzynarodowa nie może dłużej trwać. To się musi w czymś wykoleić, bo to jest nienormalne.

Czy twoim zdaniem to będzie katastrofa w sensie globalnego kryzysu gospodarczego czy raczej naturalna, jak gigantyczne trzęsienia ziemi czy monstrualna powódź?

KJ: Wszystko zmierza ku temu, że to ludzie doprowadzą do pamiętnej daty 2012. Kryzys gospodarki światowej robi takie spustoszenie, że to musi do czegoś doprowadzić. Nie wypatrujmy z kosmosu jakieś zagłady, po prostu będzie jakiś poważny przewrót. To będzie coś, co będzie miało związek z poważną sytuacją gospodarczą na całym świecie przez różne zdarzenia. Oczywiście człowiek dysponuje bronią zniszczenia taką, że może to być podobne do kataklizmu z kosmosu. Człowiek jest to w stanie sam na Ziemi wywołać. Uważam, że to będzie najbardziej prawdopodobne, ale ja w sposób rzeczywisty… drżę przed rokiem 2012!

Najbardziej popularna jest teoria mówiąca o tym, że dojdzie do przebiegunowania Ziemi. Słońce poprzez swoją aktywność doprowadzi do zmiany biegunów, co pociągnie za sobą globalny Armagedon. Czy wierzysz w takie teorie?

Niczego nie można wykluczyć, ale… zwróćmy uwagę na pewną rzecz, bądźmy realistami. Czy w ogóle ktoś pamięta taką sytuację w historii świata, która jest obecnie? Nawet jak komunizm miał kryzys i upadek, to jak się okazuje był mały pikuś do tego, co się w tej chwili dzieje na całym świecie. Ja uważam, że to jest na pewno ten kierunek, że to ludzie spowodują i ten obecny kryzys jest przednówkiem jakieś wojny. Oby nie stało się tak, jak mówię.

Uważasz, że jakieś dramatyczne wydarzenie na Ziemi w 2012 jest nieuniknione?

Tak. Sytuacja na Ziemi jest zbyt napięta, coś musi się wydarzyć, aby świat zaczął podążać w innym kierunku. Na razie to wszystko wchodzi w jakiś potężny paradoks. Dofinansowania upadających banków, które spowodowały kryzys światowy, ciągłe dodrukowywanie pieniędzy - to jest droga donikąd. Rozumiem te światowe protesty, które mają obecnie w różnych krajach. Oni mają rację!

Boisz się roku 2012?

Wydaje mi się, że to będzie bardzo niebezpieczny czas dla ludzi, dla Ziemi. Nie chcę nikogo straszyć, bo to naprawdę nie o to chodzi. Będzie jak będzie, wpływu na to i tak mieć nie będziemy. Jednak narasta we mnie lęk, ogromny niepokój. Kiedyś tego nie miałem. Kiedy ktoś pytał mnie o rok 2012, to tylko się z tego śmiałem, bo przecież ludzie lubią takie rzeczy, lubią bać się i wierzyć w różne kataklizmy, które zapowiadali jacyś prorocy i media. Jednak od kilku ostatnich miesięcy to się we mnie zmieniło, gdyż data 2012 zaczyna być dla mnie czymś, co sprawia, że… tak, powiem to szczerze – zacząłem się bać tej daty. Coś się musi wydarzyć, to jest nieuchronne. Przebiegunowanie Ziemi, ogromny światowy konflikt… to rzecz drugorzędna, co to będzie. Taka sytuacja, jaką obecnie mamy na Ziemi nie może trwać wiecznie. Coś się wydarzy na pewno! To może być ostatnia szansa dla Ziemi, aby odzyskać równowagę.

/rozmawiał A.W./

Warszawa, 10.11.2011

Źródło

Do 2012 mam mieszane uczucia. Z jednej strony uważam, że nic ważnego się nie wydarzy, przynajmniej nie na tyle, żeby zmienić życie nas wszystkich o 180 stopni, a z drugiej...niby coś wisi w powietrzu, ale równie dobrze może to być zwykłe świrowanie. Sam już nie wiem co o tym myśleć. :/
  • 1

#107

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zwroccie uwage, ze w wywiadzie podanym przez Patrick'a Jackowski uzywa zwrotow "wydaje mi sie", "moim zdaniem" - takze udowodnil iz to co mowi o przyszlosci (nie neguje jego umiejetnoci znajdywania zwlok) to tylko jego prognozy i spekulacje.
  • 0

#108

Patrick.
  • Postów: 135
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oczywiście że tak, nikt nie twierdzi że jest nieomylny. W końcu on sam uważa, że jego specjalnością jest odnajdywanie zwłok, nie przepowiadanie przyszłości. Zresztą nawet i to nie zawsze kończyło się sukcesem, co sam przyznał w jakimś reportażu. Nie podoba mi się tylko, że od 3 lat z uporem maniaka przewiduje poważną wojnę, gdzieś w Azji. Kilka razy zdaje się podawał nawet terminy jej wybuchu, ale za każdym razem nie trafiał. Dlaczego więc ciągle straszy tym konfliktem zamiast dać sobie spokój?
  • 1

#109

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dlaczego więc ciągle straszy tym konfliktem zamiast dać sobie spokój?



W koncu kiedys jakis konflikt musi tam wybuchnac, a wtedy Jackowski z duma powie, ze mowil o tym pierwszy. ;)
  • 0

#110

megabutcher.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Akcje KGHM lecą bardzo w dół. Czyżby początek Polskiego kryzysu?
  • 0

#111

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Raczej efekt zapowiedzenia przez premiera opodatkowania wydobycia miedzi.
  • 0



#112

ArieS.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy początek tego tematu nie mówił o wielkim krachu w Polsce na przełomie października i listopada, upadku UE? Mamy już połowę miesiąca, a nic specjalnego się nie dzieje... Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu, bo nie jestem na bieżąco ze wszystkim, ale gdyby działo się coś sporego, to każdy by raczej o tym mówił.


Nie wiem czy słyszałaś, że co prawda UE sama w sobie może i nie upada jeszcze, ale był spory szczyt przywódców krajów członkowskich dotyczący ratowania upadającego Euro (jako waluty, a nie przyszłorocznych mistrzostw. Tego to już nic nie uratuje ;p). Nie mówię, że Jackowski przewidział to swoimi nadzwyczajnymi zdolnościami tylko obserwacją nastrojów politycznych. A w tym jest dobry.
  • 0

#113

RvG.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem przepowiednie Pana Jackowskiego wiele wiele razy i powiem wam ,że szkoda sobie nim głowę zawracać ... Może ma sukcesy w odnajdywaniu ofiar porwań i wyrazy uznania mu za to ... ale moim zdaniem jego przepowiednie to bardziej analiza geo-polityczna , taka logika przyczynowo skutkowa bieżących wydarzeń ... dlatego uważam go za inteligentnego analityka ale słabego jasnowidza i przepowiednie jego juz sobie podaruje
  • 3

#114

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

12 grudnia 2011 roku jasnowidz Krzysztof Jackowski zabrał głos w sprawie tego, co obecnie dzieje się w ramach Unii Europejskiej. Kilka miesięcy temu Jackowski zapowiadał rozpad Unii Europejskiej, który miał nastąpić "w listopadzie". Jasnowidz twierdzi, że podrzymuje wcześniej wypowiedziane słowa i uważa, że rozpad Unii Europejskiej jest przesądzony.

http://www.youtube.com/watch?v=NvAkP4yPirE

  • 2



#115

SeniorEdward.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że Pan Jackowski poprawnie przewidział przyszłość polski, obecna sytuacja pomiędzy Orłem Białym, a dwugłowym złotym orłem, nie jest najlepsza, bez ich rynku nie sprzedamy tyle towarów ile trzeba, a rolnik (bo to oni ucierpią najbardziej) bez opłacalności handlu nie kupi potem np, nawozu, oprysków, paliwa itp. a. wtedy podatek vat nie spełni swojej funkcji.


Użytkownik SeniorEdward edytował ten post 12.08.2014 - 23:28

  • 0

#116

serim.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale na litr cyfry potrzebne jest około 5kg jabłek więc nie jest tak źle byle by zmieści akcyzę nań

Wydziarane SwiftKey na s3 wyslane Tapatalkiem pro
  • 0



#117

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zawsze chciałem zostać archeologiem, a więc odkopuje ! Proszę o przeczytanie pierwszego postu. Gość całkiem nieźle ocenił wytrzymałość uni i czas zamachów, machnął się o dwa lata, ale co tam. Trochę się pośpieszył :)
  • 0



#118

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale to mu się nie udało

To było w Bazie FN w 2009 roku. Krzysztof Jackowski dostał do ręki zdjęcie prezydenta USA, Baraka Obamy. Zaczął mówić natemat prezydenta, ale powiedział, że jego prezydentura zostanie przerwana. Prezydentem zostanie… kobieta.

http://www.nautilus.....html?cat_id=62

 

jak wiemy trampek został prezydentem więc pudło Jackowskiego.


  • 0



#119

Madzik87.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No czasem pan Jackowski nie trafia ale nie raz sam mówił o tym że może mieć mylne wizje ale nie zmienia faktu że często pomógł np. policji...


  • 0

#120

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kto wie, może prezydentura trampa zostanie przerwana przez "demokratów", którzy nie mogą pogodzić się z "ksenofobicznymi" USA. Wtedy Clinton ma szanse być prezydentem (no chyba, że plotki o jej zdrowiu są prawdziwe...)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych