Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świnia z ludzką głową


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Świnia z ludzką głową? To sprawka obcych!

Dołączona grafika

Rolnicy z małej wioski położonej w Gwatemali podejrzewają, że przedstawiciele obcej cywilizacji złożyli im wizytę. Wszystko z powodu przerażającego stworzenia, które urodziła jedna ze świń w jednym z gospodarstw wiejskich w Santa Cruz El Chol. Przedziwna bestia, która przyszła na świat, ma ciało prosiaka i głowę ludzkiego niemowlęcia.

Dołączona grafika
(fot. EastNews)

Dziwne zwierzę było jednym z miotu 11 prosiąt. Jego narodzinom towarzyszyły dziwne znaki - wielu miejscowych rolników widziało jasne światła unoszące się w powietrzu.

Właściciel trzody, w której na świat przyszło przedziwne stworzenie, farmer Laureano Escobar Arias, nie ukrywa zdumienia: "Byłem w szoku - to było naprawdę przerażające doświadczenie. Wyglądało to jak jakiś obcy." Inni obserwatorzy twierdzą, że prosię wygląda jak skrzyżowanie człowieka i istoty z filmu Ridleya Scotta - Obcy - ósmy pasażer Nostromo.

Jak to zwykle bywa w przypadkach kontaktów z obcymi cywilizacjami, całą zabawę próbują zepsuć lokalni urzędnicy, którzy twierdzą, że przyczyny tej mutacji są bardzo prozaiczne. Ich zdaniem, za przerażający wygląd prosiaka winę ponoszą geny lub wyjątkowo silne zanieczyszczenie środowiska. Powiedzcie mu to w twarz, jak dorośnie.

Źródło: http://niewiarygodne...,wiadomosc.html

Co o tym myślicie?


EDIT: jeszcze coś podobnego znalazłem "This pig’s head like a human head"

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

http://amazingnotes....e-a-human-head/

Użytkownik domino edytował ten post 02.09.2011 - 16:12

  • 0



#2

Hourdeau.
  • Postów: 126
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może jakiś niewyżyty seksualnie rolnik ma coś z tym wspólnego :D ?

"Jego narodzinom towarzyszyły dziwne znaki - wielu miejscowych rolników widziało jasne światła unoszące się w powietrzu."
Takie coś śmierdzi mi podstawianiem różnych wydarzeń po fakcie "o urodziła mi się świnia z ludzką głową, jutro powiem że widziałem światła i że to sprawka ufo!" ...

"Obcy - ósmy pasażer Nostromo"
Niby zwykli rolnicy ale porównanie idealne :D

Użytkownik Hourdeau edytował ten post 02.09.2011 - 16:26

  • 0

#3

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skoro ludzie po narodzinach chorują na różne choroby genetyczne całkowicie zniekształcające ich ciało, to i zwierzęta mogą mieć z tym problem.
  • 3



#4

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Trują zwierzeta oraz srodowisko naturalne chemikaliami a pozniej sie dziwią.
  • 1

#5

optyk.
  • Postów: 167
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Popularny

A to źli urzędnicy.. Idealni byliby tacy, którzy np. w przypadku zarządu drogówki po powstaniu metrowej długości i szerokości dziury w drodze zarządziliby postawienia na środku drogi ogrodzenia z tabliczką "prace badawcze". Oczywiście badaliby oni co kosmici chcieli przekazać nam robiąc taką wielką wyrwę. Gdyby tacy byli wszyscy, a choćby 1 na 100 urzędników, zadłużenie państwa zwiększałoby się o tysiące złotych dziennie, a zidiocenie ludzi u władzy o kilkanaście punktów IQ tygodniowo. Choć wielu forumowiczów pewnie byłoby na początku przynajmniej w siódmym niebie.

Tak, kosmici jako przedstawiciele lepiej rozwiniętej cywilizacji puścili się ze świniami, które jako niewypał zaczęły być hodowane przez ludzi, a po tysiącach lat ktoś zrobił jemu bezpośredniemu praprapraprapraprapra[...]prawnukowi krzyżującego się kazirodczo z innymi ofiarami gwałtów świniaka zdjęcie.

W co uwierzycie? Mam wrażenie, że przynajmniej kilka osób na tym forum (broń Boże, nie mam na myśli żadnych konkretnych użytkowników) jest chorych. Widzą twarze Jezusa na naleśnikach, rozmawiają z duchami, żyją dumnie jako świadoma ofiara chemtrails, spisku masonów i jako przodek obcego najeźdźcy, który puścił się z kozą, czy świnią.

Twarz niemowlaka.. Nie życzę nikomu, by urodziło się takie dziecko.

Jeżeli ktoś uważa post za zbyt ostry - proszę o usunięcie i wyodrębnienie wątku opisującego paranoje ludzkie.
  • 5

#6

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ta świnia z ludzką głową wygląda jak hasacz :/

http://reiha.fm.interia.pl/hasacz.gif
  • 0

#7

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co jak co, ale akurat ludzką głowę to mi to najmniej przypomina.

Dołączona grafika

Użytkownik Krakatau edytował ten post 03.09.2011 - 13:16

  • 3

#8

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A film już widzieliście z tym "świnio-alienem" ?


  • 0



#9

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W co uwierzycie? Mam wrażenie, że przynajmniej kilka osób na tym forum (broń Boże, nie mam na myśli żadnych konkretnych użytkowników) jest chorych. Widzą twarze Jezusa na naleśnikach, rozmawiają z duchami, żyją dumnie jako świadoma ofiara chemtrails, spisku masonów i jako przodek obcego najeźdźcy, który puścił się z kozą, czy świnią.



Myślę, że ten fragment był zbędny. Oczywiście masz prawo wyrażać swoją opinię, masz nawet prawo obrażać ludzi tylko strasznie płytkie jest wrzucanie do jednego worka twarzy jezusa na naleśnikach i jak to określiłeś "spisku masonów". Chcesz stworzyć jakiś front obrony racjonalności wobec tego czego szukasz na forum o nazwie PARANORMALNE?
  • 0

#10

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Świat zwariował .. strach pomyśleć co przyszłość przyniesie .. a Wielkanoc 2012 tuż tuż ..

Dołączona grafika


  • -4



#11

JachuPL.
  • Postów: 177
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może jakiś niewyżyty seksualnie rolnik ma coś z tym wspólnego :D ?


wątpię, IMO geny ludzkie i zwierzęce się nie łączą, w przeciwnym razie mielibyśmy psy, które się golą, kurczaki zdolne do komunikacji głosowej i rapujące krowy, w szkole natomiast uczyłyby nas konie. Według mnie to jest zabawka genetyczna naukowców z innego kraju (a zwierzę zostało podrzucone akurat tam, gdzie poziom wiedzy na ten temat jest niewielki)

Użytkownik JachuPL edytował ten post 17.09.2011 - 07:12

  • -1

#12

Damantris.
  • Postów: 152
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wbrew pozorom człowiek i świnia mają zdrową większość genów wspólnych. Nie jest ich tyle, co między człowiekiem a szympansem, ale na tyle dużo, że przecież rozpoczęto chów świń, których narządy (głównie wątroba) są przeznaczone na przeszczep człowiekowi. Nie znaczy to oczywiście, że człowiek ze świnią może się krzyżować, bo to akurat jest niemożliwe, zmierzam raczej do tego, że u świń występuje wiele chorób odpowiadających chorobom ludzkim. I zdarzają się także deformacje genetyczne.
Ciekawa jestem, ile taki prosiak przeżyje, biorąc pod uwagę fakt, że jest kompletnie pozbawiony ryjka i prawdopodobnie ślepy.
  • 0

#13

Zielona Małpa.
  • Postów: 135
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W co uwierzycie? Mam wrażenie, że przynajmniej kilka osób na tym forum (broń Boże, nie mam na myśli żadnych konkretnych użytkowników) jest chorych. Widzą twarze Jezusa na naleśnikach, rozmawiają z duchami, żyją dumnie jako świadoma ofiara chemtrails, spisku masonów i jako przodek obcego najeźdźcy, który puścił się z kozą, czy świnią.



Myślę, że ten fragment był zbędny. Oczywiście masz prawo wyrażać swoją opinię, masz nawet prawo obrażać ludzi tylko strasznie płytkie jest wrzucanie do jednego worka twarzy jezusa na naleśnikach i jak to określiłeś "spisku masonów". Chcesz stworzyć jakiś front obrony racjonalności wobec tego czego szukasz na forum o nazwie PARANORMALNE?


myślę, że jednak każdy ma prawo do własnego zdania i sposobu wyrażania się
każdy może również wierzyć w co tylko chce



co do świniaka, to ciekawe, czemu tak wygląda... ja proponuję błąd w genach
  • -1

#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To na pierwszym zdjęciu jest według mnie młodą małpą, a nie świnią. Ktoś sobie zrobił żart.
  • 0



#15

Damantris.
  • Postów: 152
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Poprawcie mnie, jeżeli się mylę, ale wydaje mi się, że młode małpy nie mają raciczek. Zdeformowana jakąś wadą genetyczną świnka wietnamska - ot co.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych