Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kaczyński TU-154M nr 101 i podsłuchy PO


35 odpowiedzi w tym temacie

#16

artur_sz13.
  • Postów: 150
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na nich to jednak trochę strach głosować. I Korwin i Palikot to jednak populiści. Co by było żeby Korwin doszedł do władzy? Albo by wprowadzał reformy swoje i byłby stan wojenny bo ludzie by wyszli na ulicę albo by nic nie zrobił bojąc się spadku sondaży lub wprowadzał kosmetyczne reformy. A palikot np wg mnie jest taki trochę nijaki. Oprócz siebie, ataków na pis i tej ustawy progejowskiej proaborcyjnej to on jako tako pomysłami nie grzeszył. On tak na aferę ala Kuba Wojewódzki leci.. Co nieznaczy ze partie mainstreamowe są lepsze. Też populizm

Użytkownik artur_sz13 edytował ten post 30.08.2011 - 18:33

  • -2

#17

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na nich to jednak trochę strach głosować. I Korwin i Palikot to jednak populiści. Co by było żeby Korwin doszedł do władzy? Albo by wprowadzał reformy swoje i byłby stan wojenny bo ludzie by wyszli na ulicę albo by nic nie zrobił bojąc się spadku sondaży lub wprowadzał kosmetyczne reformy. A palikot np wg mnie jest taki trochę nijaki. Oprócz siebie, ataków na pis i tej ustawy progejowskiej proaborcyjnej to on jako tako pomysłami nie grzeszył. On tak na aferę ala Kuba Wojewódzki leci.. Co nieznaczy ze partie mainstreamowe są lepsze. Też populizm


jeżeli ktoś jest polulistą to Tusk, Napieralski, Pawlak i Kaczyński. A tu zobrazowanie owej sytuacji:




  • 0



#18

bullik.
  • Postów: 377
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Szczerze niektore pomysly Korwina, pokrywaja sie z moimi, ale niektore sa MOCNO odjechane, a pozatym on musi popracowac nad wygladem jak chce aby brano go powaznie..

Palikot.. to facet ktory ma tyle kasy ze juz krasc tam nie musi i widac ze on jako jedyny robi polityke bo lubi, ale wiele pomyslow ma troche zbyt liberalnych.. potrzebny bylby nam taki ktos posrodku "Korwikot" to by zrobil porzadek :rotfl:
  • 0

#19

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szczerze niektore pomysly Korwina, pokrywaja sie z moimi, ale niektore sa MOCNO odjechane, a pozatym on musi popracowac nad wygladem jak chce aby brano go powaznie..

Palikot.. to facet ktory ma tyle kasy ze juz krasc tam nie musi i widac ze on jako jedyny robi polityke bo lubi, ale wiele pomyslow ma troche zbyt liberalnych.. potrzebny bylby nam taki ktos posrodku "Korwikot" to by zrobil porzadek :rotfl:


Nie o Korwina a o poglądy, które krzewi tu chodzi. I są to poglądy ukierunkowane proindywidualnie i proobywatelsko i o to chodzi.

Palikot, jako jedyny z lewej strony używa konkretów.
  • 1



#20

artur_sz13.
  • Postów: 150
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Akurat na tych filmikach to oni merytoryczni nie byli. Ale JKM był u mnie na wydziale kiedyś. I szczerze mówiąc te pomysły są wg mnie nie do przyjęcia. Trzeba mówić co można wprowadzić a nie programem odstraszać ludzi. A kara śmierci to akurat najmniejszy problem do przełknięcia. On sam (subiektywna opinia nie chce obrażać jego potencjalnych wyborców) sprawia wrażenie osoby która się w głowę uderzyła. Uciekałbym z Polski jakby on wygrał wybory. On wierzy w to co mówi faktycznie ale ostatnio na forum zmianynaziemi.pl przeczytałem teorię że to nie kosmici nas zaatakują tylko USA przejęło technologię nazistów i po przykrywką misji Apollo wypuściła statki które w projekcie Zeus... zaatakowały cywilizacje na księżycu Europie. Oraz że twarz ufola z wiadomością w kodzie binarnym z niezrozumiałym ostatnim słowem to wezwanie pomocy od szaraków i ziemianie im pomagają..I tamta osoba też w to wierzy. A realizm jest podobny w obu przypadkach

Użytkownik artur_sz13 edytował ten post 30.08.2011 - 19:15

  • 0

#21

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Akurat na tych filmikach to oni merytoryczni nie byli. Ale JKM był u mnie na wydziale kiedyś. I szczerze mówiąc te pomysły są wg mnie nie do przyjęcia. Trzeba mówić co można wprowadzić a nie programem odstraszać ludzi. A kara śmierci to akurat najmniejszy problem do przełknięcia. On sam (subiektywna opinia nie chce obrażać jego potencjalnych wyborców) sprawia wrażenie osoby która się w głowę uderzyła. Uciekałbym z Polski jakby on wygrał wybory. On wierzy w to co mówi faktycznie ale ostatnio na forum zmianynaziemi.pl przeczytałem teorię że to nie kosmici nas zaatakują tylko USA przejęło technologię nazistów i po przykrywką misji Apollo wypuściła statki które w projekcie Zeus... zaatakowały cywilizacje na księżycu Europie. Oraz że twarz ufola z wiadomością w kodzie binarnym z niezrozumiałym ostatnim słowem to wezwanie pomocy od szaraków i ziemianie im pomagają..I tamta osoba też w to wierzy. A realizm jest podobny w obu przypadkach


te filmiki to podsumowanie i napomknienie o merytoryce POPisu. Poszczególne kwestie są poruszane we wcześniejszej fazie tej debaty:




  • 1



#22

artur_sz13.
  • Postów: 150
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dzięki. Obejrzę sobie jutro dzis już nie mogę niestety

Plusik za ciekawe filmiki. W sumie może akurat coś odkrywczego powiedzieli. Takich dwóch przy jednym stole nie często sie trafia

Znalazłem to na PAP. Faktycznie ABW zaprzecza. Tylko czemu zarejestrowali go prawdopodobnie bez jego wiedzy bo by halo takiego pewnie nie było. Już nie wspomnę o godzinie 23 kiedy był robiony wpis. Ps: Skoro działali od 8 października to prawie miesiąc zajmowało wpisanie wszystkich najważniejszych osób w państwie? A prezydent jednak jest w państwie najważniejszą osobą.
  • 0

#23

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No oczywiście, PiS będzie bezrobotnym, rolnikom i innym leniom wille stawiał za darmo.




Nie stawiaj rolników pomiędzy bezrobotnymi a leniami. Nie doceniasz, zamień się z jakimś prawdziwym rolnikiem, zobacz jakim trzeba być leniem i ile z tego co zarobi mu faktycznie zostanie i dopiero się wypowiadaj


Znam wystarczającą liczbę rolników nawet w rodzinie.

"Nie, tego sie nie oplaca, nie nie chce mi się, idź pan spokój, unia da, rząd da, nie oplaca się"
  • 0

#24

lha.
  • Postów: 85
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

rozumiem Squonku, że czekasz na potwierdzenie przez TVN.

Chociażby. Może być Polsat, TVP, Wyborcza albo Rzeczpospolita.

masz na punkcie reputacji jakiegoś hopla. Dlatego w tym miejscu apeluję o dawanie plusów Squonkowi i minusów mefistofelesowi, niech chłopak wie, że w kontekście poglądów i ich wymiany reputacje są bez znaczenia.

Nadal nie rozumiesz co czytasz? Gdzieś mam tę reputację i się z niej śmieję.

dnieś się na początek do któregokolwiek z powyższych.

Myślałem, że dyskusja na te tematy toczyła się w innym wątku. Tam też już się odnosiłem.

i przestań w końcu myśleć w kategoriach partyjnych a zacznij gospodarczych.

Przeczytaj sobie tytuł topicu...
  • 0

#25

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Squonk, masz tutaj potwierdzenie prosto z TVN
http://www.youtube.com/watch?v=phXJTwf8Wm0
  • 0

#26

artur_sz13.
  • Postów: 150
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Znam wystarczającą liczbę rolników nawet w rodzinie.

"Nie, tego sie nie oplaca, nie nie chce mi się, idź pan spokój, unia da, rząd da, nie oplaca się"



A widzisz to rodzina taka. Całe zło w systemie KRUSowskim bo o to chodzi mNiastowym to mNiastowi. Bo tak na prawdę cała niesprawiedliwość polega na tym że rolnik szczególnie ten mały zarabia tyle że go zwyczajnie nie stać na ZUS z resztą średniego też nei stać żeby było opłacalne, a korzystają na tym cwani miastowi którzy kupią sobie 1,05 ha ziemi mają działalność i płacą krus bo taniej. Jakby to ukrócić to by były straty dla budżetu mniejsze. Tylko tego PO nie zmieni bo to ich elektorat. Czepiają sie do rolników jako do grupy żeby nabić poparcie. ZUS dla rolników? Czemu nie, oni przeżyją... ALE
chleb 6-8zł
1l mleka 6-8zł
jabka 6 zł
ziemniaki 4 zł
kiełbasa podwawelska- 25 zł

Wyjdzie na to że po wprowadzeniu ZUSu miastowi będą wpierdzielać smażone pomarańcze z bananami


a filmik Rywińskiego kultowy jak skecz "weź dwie":D. I coś jest w tym racji z tym wyznaniem handlowym

Użytkownik artur_sz13 edytował ten post 30.08.2011 - 23:46

  • -1

#27

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znam wystarczającą liczbę rolników nawet w rodzinie.

"Nie, tego sie nie oplaca, nie nie chce mi się, idź pan spokój, unia da, rząd da, nie oplaca się"


Leń zawsze pozostanie leniem, niezależnie od tego czy pracuje jako rolnik, urzędnik, kierowca, prezes firmy czy operator koparki. A to co napisałeś świadczy o tym, że znasz co najwyżej pseudorolników, tzw hektarowców pokroju Henia Stokłosy. Proponuję udać się do gospodarstwa nastawionego na produkcję mleka albo na hodowle trzody chlewnej. Proponuję popracować trochę przy żniwach i wtedy się wypowiadać.

Patologią na wsi jest preferencyjny system ubezpieczeń, gdyż niejednokrotnie ludzie Ci są bardzo bogaci. Nazywanie ich jednak leniami to nieporozumienie

rozumiem Squonku, że czekasz na potwierdzenie przez TVN.

Chociażby. Może być Polsat, TVP, Wyborcza albo Rzeczpospolita.


Wymienione media PRZEKAZUJĄ informacje na bazie ŹRÓDEŁ. Źródłem może być notatka służbowa, źródłem jest dokument, żródłem jest zeznanie funkcjonariusza publicznego. To są drogi Squonku źródła. Media, które wymieniłęś to tylko nacechowane politycznie (niezależnie od opcji) środki masowego przekazu a nie żadne źródła. Zrozum to w końcu.

Jeżeli ktoś robi np na forum przedruk jakiegoś artykuły i podaje żródło gazetę itp, to jest to źródło pochodzenia artykułu a nie informacji w nim zawartych. Jeżeli pokazany jest dokument z wpisem to bez znaczenia czy napisze o tym Gazeta Polska, Nasz Dziennik, Gazeta Wyborcza, Nie, Rzepa czy Trybuna.

masz na punkcie reputacji jakiegoś hopla. Dlatego w tym miejscu apeluję o dawanie plusów Squonkowi i minusów mefistofelesowi, niech chłopak wie, że w kontekście poglądów i ich wymiany reputacje są bez znaczenia.

Nadal nie rozumiesz co czytasz? Gdzieś mam tę reputację i się z niej śmieję.


Dobre sobie:) To Ty mój drogi Squonku używasz w swoich postach argumentu reputacji. Pisząc o niej usiłujesz sprowadzić dyskusję do absurdu "zobaczcie jak tu ludzie minusują PO".

dnieś się na początek do któregokolwiek z powyższych.

Myślałem, że dyskusja na te tematy toczyła się w innym wątku. Tam też już się odnosiłem.


Poprosiłeś o przykłady, więc je dostałeś.
  • 0



#28

kuki.
  • Postów: 198
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niezależnie do tego kogo popieracie PO czy PIS lub inną partię. Niezależnie od tego, która partia rządzi służby specjalne powinny :

1. Być apolityczne !
2. Prowadzić podsłuchy, szpiegować tylko osoby stwarzające realne zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa, lub wobec których istnieje podejrzenie szpiegostwa lub przynależenie do organizacji terrorystycznych.
3. Monitorować zagrożenia
4. Rozpoznawać i zwalczać zagrożenia terrorystyczne


Nie może być tak, że na polecenie premiera, prezydenta lub innego ministra szefowie służb kulą ogony i bez słowa sprzeciwu wykonują ich polecenia. Nie po to stworzono te służby by szpiegowały zwykłych ludzi. W Polsce zapewne działa tylu agentów obcych państw i to nimi powinno się zająć ABW i inne służby.
  • 0

#29 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie może być tak, że na polecenie premiera, prezydenta lub innego ministra szefowie służb kulą ogony i bez słowa sprzeciwu wykonują ich polecenia. Nie po to stworzono te służby by szpiegowały zwykłych ludzi.


A co jeśli ktoś to robi, nie z rozkazu - a chorobliwie? I w dodatku jest teraz wpychany na listy wyborcze?

http://www.tokfm.pl/..._6200_razy.html

Ponad 6,2 tys. razy Maciej Wąsik jako zastępca byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego podsłuchiwał, o czym rozmawiają Polacy. Najbardziej był ciekawski przed wyborami 2007 r. Taką informację dostała od obecnego szefostwa CBA sejmowa komisja śledcza ds. nacisków. Potwierdzają ją posłowie z komisji - pisze "Gazeta Wyborcza".


  • 0

#30

prometeusz.
  • Postów: 56
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam bardzo , ale zrobił się totalny off-topic . Czy moderator mógłby zaprowadzić tutaj porządek , bo widzę że płatni zwolennicy PO panoszą się już na forach o zgoła nie-politycznych tematach?

Użytkownik prometeusz edytował ten post 31.08.2011 - 16:38

  • -2


 


Dodaj odpowiedź



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych