Skocz do zawartości


Zdjęcie

Legalizacja pedofilii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
236 odpowiedzi w tym temacie

#46

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie to, że same się proszą, bo to brzmi trochę jak "Zgwałciłem ją, bo ma krótką minówkę, sama się prosiła".

One same chcą.
  • 0

#47

Patrolinho.
  • Postów: 137
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@HidesHisFace
Skoro twierdzisz, że nastolatka nie jest do końca świadoma tego co robi - to znaczy jedno, że ludzkość cofa się w rozwoju. Skoro kilkunastoletnia osoba nie jest świadoma decyzji, których dokonuje to ja dziękuję. Jesteś idealnym przykładem obrońcy wszystkich pokrzywdzonych. Tak samo jest z niepełnoletnimi, którzy dokonują morderstwa z premedytacją, a przed sądem tłumaczy się to tym, że on jest jeszcze niedojrzały i wystarczy poprawczak. Jeśli ktoś miał jaja i z zimną krwią zadaje po kilka ciosów nożem drugiej osobie to chyba nie można tutaj mówić o nieświadomości popełnionego czynu ?
Oczywiście nie ma co porównywać zabójstwa do oddawania się za pieniądze, ale z własnego doświadczenia wiem, że przeciętne dziecko świadomość popełnianych przez siebie czynów osiąga w wieku maksymalnie 10 lat. Przez ten okres nad wyraz skutecznie zostaje mu zaprogramowane w szkole co jest dobre, a co nie.
Inna strona medalu to aktualna moralność świata mediów, gwiazd i innych. Komuś zależy żeby świat szedł w takim kierunku, a nie innym i niestety smuci mnie to, że nic się nie da z tym zrobić.
Takie myślenie jak Twoje doprowadza do tego, że mordercy wychodzą po 10latach po wyrżnięciu całych rodzin i to oczywiście 10 lat spędzone w cieplutkiej celi, z opieką psychologów, żeby czasami nie stała się krzywda naszemu pokrzywdzonemu.


Ciekaw jestem jak Ty byś zareagował gdyby Twoja 13-letnia córka oddawałaby się za kasę staruchom. Pewnie pogłaskałbyś ja po główce, starucha zlał na kwaśne jabłko i cieszył się z zarobionej przez "nieświadomą" córkę kasy. Przecież ona jest jeszcze niedojrzała... Chciałbym to zobaczyć.


I co do nikłej szkodliwości homoseksualizmu. To ja mam zgoła odmienne zdanie. Promowanie i pozwalanie na wspólne przebywanie osób chorych psychicznie z resztą społeczeństwa może być niebezpieczne. Z tego co wiem to takich chorych zamyka się w zakładach, a nie pozwala paradować im w majteczkach po ulicach stolicy w ich paradzie po lepsze jutro...

Użytkownik Patrolinho edytował ten post 27.08.2011 - 12:19

  • 2

#48

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I mój poprzednik wyraził to, czego nie potrafiłem ubrać w takie ładne słowa. "Obrońca wszystkich pokrzywdzonych", o to chodziło, to brzmi pięknie, pasuje, jest prawdziwe.
I coraz więcej jest takich osób, bo jest to "poprawnie politycznie". Nie jesteś taki, jesteś wyrzutkiem, draniem, nieczułą istotą, zwierzęciem, dajesz przyzwolenie na wszystko co złe, sodomia i gomora. Smuci mnie taka postawa i głęboko przeraża.
  • 2

#49

HidesHisFace.
  • Postów: 244
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak ja KOCHAM nadinterpretację moich słów - nagle wychodzi na to, że jestem obrońcą galerianek twierdzącym, że powinny, za przeproszeniem, dawać dupy komu popadnie bo to nieświadome aniołeczki - błąd w rozumowaniu, albo brak tego ogólnie.

Niet, nastolatka nie jest do końca świadoma tego, czym jest posiadanie dziecka, tego, że ciąża w takim wieku może ją dość poważnie okaleczyć, bo organizm wciąż rośnie, nie wspominając już o tym, że nie mają zielonego pojęcia jaki wpływ może to mieć na ich przyszłe życie i psychikę. Nie żyjemy już w średniowieczu, gdzie ożenek kolesia w średnim wieku z ledwo nastoletnią siksą z powodów politycznych lub majątkowych był czymś normalnym, a małe dziewczynki od urodzenia chowało się, by były posłusznymi mężowi, bezmyślnymi lalkami do bicia i prania ubrań.
Nie znaczy to jednak, że obecny stan mi się podoba - "galeriaństwo" trzeba tępić tak ze strony dzieciarni, jak i docelowej klienteli.

Co do morderstw popełnianych przez młodzież - karać z całą surowością, jak dorosłych. Różnica między nastoletnimi prostytutkami a mordercami jest taka, że nastoletnie prostytutki na dobrą sprawę krzywdzą siebie, a nie osoby postronne, więc z łaski swojej, nie rób ze mnie obrońcy "pokrzywdzonych" tam, gdzie pojawia się dziadostwo, które trzeba bezwzględnie zwalczać.

Promowanie i pozwalanie na wspólne przebywanie osób chorych psychicznie z resztą społeczeństwa może być niebezpieczne.

Homoseksualizm nie jest chorobą psychiczną, nie powoduje żadnych cierpień i nie upośledza możliwości funkcjonowania w normalnym społeczeństwie - nietolerancja NIE jest winą homoseksualistów, a, ponownie za przeproszeniem, debili, którzy agresywnie reagują na wszystko, co nie zgadza się z ich wydumanym porządkiem świata, nawet jeśli im to w ŻADEN sposób nie szkodzi.

Wypaczenie ludzkości (ba, być może nawet dzieci, o które tak się boicie), upadek ludzkiej rasy.

Zdefiniuj wypaczenie i upadek ludzkości. Bo mam wrażenie, że jako upadek i wypaczenie rozumiesz każdy model cywilizacyjny inny od ultraprawicowego. Takich hasełek słyszałem od groma i jeszcze trochę i jakoś nigdy nie zobaczyłem żadnych kryjących się niby pod tym konkretów. Proszę bardzo, czekam.
  • 0

#50

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm nie jest chorobą psychiczną, nie powoduje żadnych cierpień i nie upośledza możliwości funkcjonowania w normalnym społeczeństwie - nietolerancja NIE jest winą homoseksualistów, a, ponownie za przeproszeniem, debili, którzy agresywnie reagują na wszystko, co nie zgadza się z ich wydumanym porządkiem świata, nawet jeśli im to w ŻADEN sposób nie szkodzi.



Szkodzi, brzydzi mnie. Czy Ty byś chciała by ktoś na twoich oczach całował lub macał 8 letniego chłopca? Tak samo jak ja nie chcę oglądać dwóch liżących się facetów. Proste. I nie jest to wydumany porządek świata, po to natura stworzyła płeć.
Niech sobie ciupciają co chcą, ale bez żadnych gejowskich parad i nie publicznie, nie chcę tego oglądać.

Zdefiniuj wypaczenie i upadek ludzkości. Bo mam wrażenie, że jako upadek i wypaczenie rozumiesz każdy model cywilizacyjny inny od ultraprawicowego. Takich hasełek słyszałem od groma i jeszcze trochę i jakoś nigdy nie zobaczyłem żadnych kryjących się niby pod tym konkretów. Proszę bardzo, czekam.

Do czego to doszło, żebym musiał takie rzeczy tłumaczyć.
A więc, drogie dzieci, ze związku kobiety i mężczyzny może powstać dziecko, takie malutkie, słodziutkie coś.
Natomiast ze związku męzczyzny z mężczyzną lub kobiety z kobietą może najwyżej powstać ból okolic odbytnicy albo dolegliwości wymagające leczenie u ginekologa lub innych specjalistów.
Gdybyśmy wszyscy nagle stali się homoseksualistami wymieramy w ciągu 50 lat.

Dziękuję, że mogłem dokształcić niedoedukowanych zwolenników lewicy.
  • 1

#51 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

Natomiast ze związku męzczyzny z mężczyzną lub kobiety z kobietą może najwyżej powstać ból okolic odbytnicy albo dolegliwości wymagające leczenie u ginekologa lub innych specjalistów.

Bardzo proste i dobitne wytłumaczenie, że homoseksualizm jest ad hominem. Cóż więcej można dodać... Chyba tylko tyle, że społeczeństwa przedchrześcijańskie radziły sobie bez praw dla homoseksualistów, bez parad równości, ludzie wiedzieli wtedy, że to jest złe. Wyłączam się już z dyskusji, ponieważ już przekazałem wszystko co miałem od siebie przekazać,

Użytkownik Anima Damnata edytował ten post 27.08.2011 - 12:55

  • 0

#52

Patrolinho.
  • Postów: 137
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No tak masz rację od roku 1973 homo nie jest uznawane za chorobę. Kiedyś czytałem fajny artykuł o przyjęciach do policji w USA i tam dyrektywy pentagonu były jasne, że homoseksualizm to choroba. Raporty były z 2005 roku czy coś takiego. Oczywiście było wielkie halo jaka to dyskryminacja i w ogóle. Widać, że niektórzy jeszcze potrafią trzeźwo myśleć. Poza tym to, że oficjalnie przez jakąś organizację międzynarodową homo nie jest uznawane za chorobę to nie znaczy, że każdy się z tym zgadza. Są rzesze psychologów, którzy uważają wręcz odwrotnie i co oni mają zrobić ? Dlaczego ich opinie się dyskryminuje i uważa za błędne, a te przeciwne są uważane za słuszne ?
  • 0

#53 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

WT, właśnie w Polsce dla dzieci jest według mnie najbezpieczniej. Pamiętacie te niezliczone afery o mordowaniu dzieci w szkołach?

I mówię, jeśli wprowadzą to w życie, to będzie zupełnie inny świat. Najpierw pedofile, potem marihuana, następnie broń, później w Rosji będą pozwalać na posiadanie małych bomb atomowych. I pewnie robienia takich bomb będą uczyć Rosjanie w swoich rodzimych szkołach.

Kitsune - zgodzę się z Tobą w tym, że świat upada, a ludzie sie najzwyczajniej na świecie "ześwinili". NWO nadchodzi, wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują. Jeżeli jednak myslisz, że liberalizacja dostępu do broni jest, czy ma być przejawem wprowadzenia NWO to jesteś w błędzie. Oni właśnie chcą zabra ludziom broń by nie mogli stawiać oporu i sie bronić. Sobie przecież broni nie zabiorą. Zapraszam do tematu Liberalizacja dostępu do broni palnej w Polsce. Poszerzajcie swoją wiedzę i horyzonty w każdym możliwym zakresie. Także w zakresie świadomości swoich praw do obrony swoich dóbr i wartości nabytych takich jak zycie, wolność, zdrowie, mienie. Żadne państwo nie ma Wam prawa tego odbierać jeżeli jesteście pełnoprawnymi, uczciwymi wolnymi ludźmi.

To przerażające! Gdyby takie coś weszło w życie to zostanie się tylko zabić, albo kompletnie odizolować od świata, bo jakie nowe, inne reformy mogą wejść w życie? Jestem sceptykiem w tej kwestii, ale interesuje mnie NWO. I tam właśnie było coś o tym, że lucyferianie będą mogli legalnie urządzać orgie z udziałem dzieci, porywać ludzi, mordować. Jeżeli świat idzie w tym kierunku... Zobaczycie, my może będziemy rozwijać się technologicznie, ale co do społeczeństwa, duszy to nastaną mroczne czasy. Na szczęście ja nie planuję dzieci w przyszłości, przynajmniej mam pewność, że nie zostaną skrzywdzone ;] No bo jaką mam pewność, że nie zostanie porwane np. ze szkoły? Mało takich przypadków jest?

Nie WT nie zabić siebie, a zostanie nam walczyć, wszystkim jeszcze normalnie myślącym, mającym normalne spojrzenie na świat i innego człowieka z takim (przepraszam za stwierdzenie) ludzkim padłem, dla którego seks z bezbronnym, nie mogącym w żaden sposób zaprotestować ani sie bronić dzieckiem jest innym rodzajem orientacji seksualnej. Zgadzam się z Tobą, że nadchodzą mroczne czasy. Robione jest wszystko byśmy stali się jak najbardziej nieswiadomi i bezbronni. Dlatego zabiera sie ludziom prawa, wolności, zagląda im się do komputerów, na konta a słuzby "państywowe" dostają co rusz nowe uprawnienia. Nie zauważyliście, że zmieniaja sie proporcje w zakresie naszych praw, które zastępowane sa przez przymus prawny i obowiązki a z drugiej strony rozszerza się uprawnienia resortów siłowych. Zasatnówcie się nad tym.
Dlatego zrozumcie, że walka świadomych ludzi o liberalizację dostępu do broni o czym w tym temacie Liberalizacja dostępu do broni palnej w Polsce nie jest bezpodstawna i nie jest fanaberią kilku miłośników broni.

Też sądzę, że w Polsce jest w miarę bezpiecznie, ale co będzie jeśli wygrają zwolennicy wprowadzenia broni dla każdego obywatela? Czy nie będzie przypadków, że jakiś głupi małolat podkradnie ojcu broń i wymorduje ludzi w szkole? Czy nie będzie większego prawdopodobieństwa, gdy broń będzie w każdym domu, bardziej dostępna? [...]

WT - o czym Ty piszesz??? Ten temat Liberalizacja dostępu do broni palnej w Polsce, każdy zwolennik tego rozwiązania w tym kraju mówi o liberalizacji i jednakowych zasadach w dostępie do broni. Nikt nigdy, nie mówił i nie mówi o broni dla kazdego obywatela, nikt nie mówi o obowiązku. Wszyscy mówią o prawie do broni, o zasadach i jednakowym traktowaniu. Chyba nie do końca zrozumiałeś ideę liberalizacji. Przeczytaj co to oznacza, co oznacza jednakowy system wydawania pozwoleń. Nikt nie mówi o dostępie na takich samych zasadach jak kupuje sie bułki w sklepie i do tego bez pozwolenia. Nie wiem czy wiesz ale nawet w USA trzeba mieć pozwolenie na broń. Inaczej taka broń jest nielegalna. I proszę nie siej na forum nieprawdziwych informacji bo to dla ludzi zupełnie nie zorientowanych w temacie jest bardzo mylące.

Prosili o tak niewiele - "tak cięzko żyć w jednym związku", "homoseksualizm to dewiacja" "my chcemy tylko odrobinę wyrozumiałości i wolności w wyrażaniu swojego nowego zakochania".

A czy wy nie sądzicie, że homoseksualizm się NIECO różni od pedofilii? Przepraszam, ale co ma społeczeństwo do tego co ludzie robią w łóżku? Ja nie rozumiem co ma za znaczenie czy facet kocha się z kobietą czy innym facetem? Mnie denerwuje takie "porządkowanie" społeczeństwa, takie coś, że wszyscy mają żyć według takich samych reguł. Może wprowadźmy jeszcze jedną religię, skoro homoseksualizm jest zły? No przecież skoro jest jedyna słuszna i zdrowa orientacja, to tak samo jest jeden Bóg i jedna słuszna religia.

Własnie WT. A co państwu do mojej osoby, wolności, zasad jakie wyznaję jezeli nie sa one w żadnej mierze sprzeczne i nie zagrażają wartosciom tzw. uniwersalnym przypisanym do wszystkich istot ludzkich. Czasem nie rozumiem Twoich postów. Z tego postu wyziera prawdziwy liberalista a w przypadku prawa do broni prezentujesz poglądy wręcz ideowego, zindoktrynowanego lewaka. I bez urazy nie mówię, że nie masz prawa do swoich poglądów czy zdania. Chodzi tylko o to, że jak sie ma jakies poglady, czemuś się hołduje i żyje się według jakiś zasad to nalezy się ich trzymac przez całe życie a nie stosować wybiórczo. Nie uważasz?

co do zabijania pedofili to mówie stanowczo nie, poniewaz nie mozna bawic sie w Boga zycia i smierci, jednak to jest faktyczny problem,na pewno trzeba bronić dzieci przed takimi zboczeniami

To jest oczywiste, że należy dzieci chronić. Dzisiejszy świat, cywilizacja upada a wraz z nią wszelkie normy. Naptarzyłem się w swojej pracy zawodowej na "pedofilii". To jest choroba !!! - bez wątpienia. Nie ma mowy o żadnej innej orientacji seksualnej. Jest tylko w tym wszystkim jeden problem, którego nikt jeszcze nie poruszył. Często "pedofill" to osoba, która sama była seksualnie krzywdzona, wykorzystywana.

Teraz zaś temat powiązany z pedofilią. Spójrzcie w statystyki, ile osób w ciagu roku uznaje się za zaginione, ile wśród tej liczby to dzieci i ile z tych osób jest odnajdywanych. To jest cały przemysł. Może jeszcze nie w Polsce, która jest krajem raczej bezpiecznym w porównaniu z innymi krajami np. takimi w Ameryce Południowej czy w Azji.

Jest taki ciekawy program na Discovery o organizacjach zajmujących sie odbijaniem porwanych i ich poszukiwaniami. Udział w tym programie ma również organizacja non-profit "Save the Childe". Oczywiście organizacje te działają na terytorium USA, wykonują zaś misje na całym świecie. Ten program pokazuje jak działają porywacze. Ostatnio wypowidał się specjalista, że dzieci najczęsciej sa porywane dla pedofilskiego podziemia. Wsiakają w klimat, są gwałcone, wykorzystywane i najczęściej od porwania i trafienia w ręce szajki pedofilskiej zyją od 2 do 4 lat. To jest koszmar, koszmar tego dziecka i jego rodziców.

Jak czytam takie posty jak pierwszy, gdzie jacyś niby pseudonaukowcy dywaguja nad tym czy pedofilia to nie jest przypadkiem inna orientacja seksualna to sam mi sie pistolete w sejfie przeładowuje i krzyczy naciśnij spust śląc kulkę w głowę takiego zboka.

Użytkownik Sentinel edytował ten post 27.08.2011 - 18:20

  • 6

#54

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kara śmierci nie jest rozwiązaniem , dożywotnie rozbijanie głazów tak . Rosnąca skala procederu pedofilstwa jest zastraszająca !! Dzieci są świetością i jeśli ktoś występuje przeciwko nim w tak okrutny i CHORY sposób nie zasługuje na litość . Liberalizacja życia sprawia że dewiacje uznawane są za normę a jakikolwiek sprzeciw to brak tolerancji .

Użytkownik GuardAngel edytował ten post 27.08.2011 - 19:23

  • 1

#55 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Liberalizacja to dobry kierunek. Tylko, że ona musi być madra liberalizacją i wcale nie oznacza wyzbycia się norm, zasad, praw. Szczególnie w kwestjach praw i zasad uniwersalnych dla kazdej istoty ludzkiej. Podstawową zasadą według mnie jest wolnośc nie ograniczajaca wolności innej jednostki w zgodzie z przyjętymi i szanowanymi w danej społeczności, grupie zasadami i pozostających w zgodzie z wartościami uniwersalnymi. Przykładem jest Szwajcaria, Norwegia.

Pedofilia niestety nie wpisuje się w nurt wartości uniwersalnych i nie można jej nazwać w żaden sposób orientacją seksualną. Jest to taka sama deiwacja jak zoofilia czy nekrofilia. I tutaj żadna konferencja oraz akceptacja ze strony bardziej lub mniej pseudonaukowców niczego nie zmieni z prostego powodu. Większość wspólcześnie żyjących ludzi, grup społecznych, społeczeństw tego nigdy nie zaakceptuje.

Użytkownik Sentinel edytował ten post 27.08.2011 - 20:19

  • 1

#56

HidesHisFace.
  • Postów: 244
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rosnąca skala procederu pedofilstwa jest zastraszająca !! Dzieci są świetością i jeśli ktoś występuje przeciwko nim w tak okrutny i CHORY sposób nie zasługuje na litość .


Nie powiedziałbym, że skala procederu rośnie, a raczej, że dzięki bardziej powszechnemu dostępowi do wiedzy więcej tego typu spraw wypływa na światło dzienne. W średniowieczu, jak już wspominałem, ożenki czasami małych jeszcze dzieci były na porządku dziennym. Przez całe stulecia dzieci uznawane były mentalnie za nic więcej jak zwierzęta, bodaj w średniowieczu i baroku, a jako, że praw zwierząt wtedy praktycznie nie było, reszty nie muszę, mam nadzieję dopowiadać.
Zmieniają się normy i to, co kiedyś zamiatało się grzecznie pod dywan, jak masywną pedofilię wśród irlandzkich księży - coś, co jeszcze sto lat temu nie wyleciało by na powierzchnię, albo zostało z góry uznane za kłamstwo wymyślone przez ofiary "bo to w końcu ksiądz, oni nie kłamią!" dzisiaj wypływa i powoduje spore społeczne poruszenie. I bardzo dobrze, bo takich świństw nie powinno się zamiatać po dywan.
  • 2

#57

polaco.
  • Postów: 66
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Aexalven Fendadra i Patrolinho dzięki wam nie muszę nic pisać tylko plusy rozdawać :) sluszne argumęty które sam pisałem wczesniej albo napisałbym jakbyście nie byli szybsi :P Nacjonalizm w górę ręce kto jest z nami za wolność za kraj :P

Żeby offtopu nie było to napiszę tyle: http://www.gk24.pl/a.../KRAJ/508864853

"Pedofilia i kazirodztwo stały się zbrodnią, pedofile będą leczeni, odparcie ataku bandyty nie będzie karane – to najważniejsze zmiany w prawie karnym, jakie obowiązują od wczoraj."

stare ale aktualne i sensowne :) to o czym pisałem jak pedofil zaatakuje to rób mu co chcesz nawet zabij i tak Cie uniewinnia :)
  • 0

#58

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

pedofile będą leczeni


Za czyje pieniądze ? Pedofil nie jest do leczenia a do eksterminacji.

Tak to już jest kiedy zabrania się obywatelowi, dbania o własne interesy - jeżeli ja nie mogę czuć się bezpiecznie, to co dopiero mówić o dzieciach.
  • 1



#59

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Legalizacja pedofilii? A co za idiota wpadł na tak kretyński pomysł? Zresztą nieważne, i tak żaden rząd się na to nie zgodzi.
Jeszcze trochę i ktoś sobie zażyczy legalizacji niewolnictwa. Świat staje na głowie.
  • 0



#60

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z drugiej strony to musi być straszne być takim pedofilem, który dzieci nie rusza a tylko ma taką tendencję i się powstrzymuje, albo nawet wyrzuty sumienia z powodu własnych myśli. Czasami sobie myślę, że to naprawdę okropna maszynka ten ludzki umysł. Staram się zrozumieć i owszem rozumiem. Nie rozumiem jednak jak można być degeneratem bez wyrzutów sumienia z tym związanych. W takim przypadku jest się złym człowiekiem a na tym cholernym świecie to źli ludzie rozdają karty. W tym przypadku należy sobie odpowiedzieć na problem natury psychologicznej. Co należy zrobić by ludzie mogli pokonać w sobie zło. Jak widać nie pomaga religia, nie pomaga sumienie ani rozum a śmierć wydaje się okrucieństwem. Złą metodą.
Są takie rzeczy, które rodzą się ze strachu i z nienawiści. Wciąż są nimi napędzane. Powstrzymanie ich nie będzie możliwe jeśli ludzie nie otworzą wreszcie oczu i nie okiełznają własnego zła i go nie pokonają. A jak wiadomo system nie uczy bycia dobrym. Uczy tylko przestrzegania zasad a zasady są po to, żeby je łamać, czyż nie?

Cóż moi mili. Takie rzeczy jak pedofilia, morderstwa z premedytacją. Wszelkie okrucieństwa jakie ludzie popełniają wobec słabszych. Wszystko to przyczyna chorego systemu z którego jeszcze przez wiele lat nie wyjdziemy. Zanim źli ludzie zrozumieją sami. Do tego czasu pozostaje nam siąść i płakać a wszelkie decyzję pozostawić w rękach odważnych i przestrzegających zasad sprawiedliwości.
  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych