Skocz do zawartości


Zdjęcie

World of Tanks


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
305 odpowiedzi w tym temacie

#16

seb76.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Potrzebuje w miare szybkiej odpowiedzi...,IS-3 czy Tiger 2?Który jest skuteczniejszy?

#17

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli lubisz łatwą grę, to IS-3, jeśli natomiast cenisz sobie dobrą zabawę to zdecydowanie Tigera 2. Tylko oboma Tygrysami trzeba nauczyć się grać.

#18

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czołgi rosyjskie są lepsze niż niemieckie, a zatem IS3 > Tiger 2. :) Zresztą IS3 z BL9 jest najlepszym czołgiem T8 w całej grze.



#19

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niekoniecznie najlepszym. Po prostu rosyjskie czołgi wymagają mniej myślenia taktycznego..Silnik gry nie wspiera dużych map, gdzie Tygrysy pokazałyby swoje zalety...

Użytkownik Mortalis edytował ten post 06.08.2011 - 12:56


#20

seb76.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli skutecznosc i predkosc celowania dziala KwK46 L/68 Tigera 2 jest lepsza na wiekszej odleglosci?

#21

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ogólnie czołgi niemieckie były snajperami. Oba Tygrysy były projektowane do walk na wschodzie, gdzie doskonałe niemieckie działa 88mm niszczyły radzieckie czołgi z nawet 2km, albo więcej.. To to była ich siła.. W tej grze niestety tak się nie da z powodu felernego systemu ukrywania się.. Tygrysy w grze są określane jako snajperzy, co nie zawsze jest możliwe... Kiedy stoisz w krzakach i nagle 20 m od Ciebie, na otwartym polu materializuje się Maus(Tak... to ten największy czołg niemiecki), to chyba coś jest nie tak. :P

Użytkownik Mortalis edytował ten post 06.08.2011 - 15:37


#22

seb76.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Historia i charakterystyki bojowe czolgow drugiej wojny swiatowej nie sa mi obce,pytalem o tylko,to jak to wyglada w grze. :) Zreszta z maszynami panernymi drugowojennymi mam stycznosc do dzis... .

#23

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zazdroszczę. ;) W grze ma się to tak, że czołgi niemieckie są gorsze niż radzieckie, co według mnie, nawet w imię balansu jest kpiną.

Użytkownik Mortalis edytował ten post 06.08.2011 - 17:59


#24

seb76.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to kupuje"kotka" :> ,Józef będzie następny :P .... .

#25

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobry wybór. :) Trza się postarać, ale za to jaka przyjemność po dobrej walce. :)

#26

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi najlepiej zarabia się KV.
Często trafia się na gry z niskimi tierami, gdzie wymiata się wszystko co się rusza. Jeśli nawet trafimy na gry w których jesteśmy na dole łańcucha pokarmowego, to działo 107 mm pozwala nadgryźć nawet IS-3 i Tigera 2 z bliskiej odległości i zdobyć dużo pieniędzy za trafianie wysokotierowych czołgów.
Ułatwia to fakt, że jeśli jedziemy wraz z mocniejszym czołgiem, to przeciwnicy nas zazwyczaj ignorują jako małe zagrożenie. ;> Udało mi się tak w jednej grze zabrać IS-3 50% życia i go dobić, a Tigerowi 2 ok 20% i także złapać fraga. :D



#27

Asoto.
  • Postów: 64
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siemka to mój pierwszy post tutaj :) Jako, że nie ogarnąłem wszystkiego na właściwych forach to napisze tutaj, bo w temacie siedzę :) Co do is-3 vs Tiger II to grałem na razie is-3 i powiem, że jedyne co go ratuje to pochyły pancerz, za to szybki skurczybyk jest. Jednak wg. mnie Tiger II wygrywa spotkanie na większą odległość gdyż nie zawsze przebijemy go nawet z BL-9. Teraz jestem posiadaczem is-4 i powiem ze to inna para kaloszy, pomimo niskiej prędkości pancerz jest "osom". W pewnej bitwie zostałem otoczony przez dwa T-54 i Panter II z czego nic mnie nie przebijali nawet walac w tyl. Swoją drogą zapraszam wszystkich do klanu w którym jestem rekrutantem: MadRabbits. Mój nick w grze to Bezem :) Widzimy się na polu bitwy panowie :D

Edit:
Co do celności to rosyjskie armaty mają to do siebie że doskonale nadają się do strzelania do odległego celu, o ile jest on wielkości księżyca. A tak serio to się zaczęliśmy śmiać z kolegami, że celność i zbieganie celownika u ruskich jest tak szybka jak u niemców z zabitym celowniczym i rozbitym działem ;)

Co do zarabiania to tutaj macie stronkę z współczynnikami zarabiania :) http://www.wotdb.info/ klikacie prawym na czolg interesujacy was, potem w "more info" i mamy "credit factor" :) z tego co zauważyłem to najwyzsze mają M4 Sherman i M41, potem PzIII/IV. Ale z drugiej strony są papierowe :) Co tam jeszcze mogę wam podpowiedzieć :) Aaaaa... Po dołączeniu do serwa kliknijcie caps-lock + 0(zero) i cieszcie się lepszym celownikiem :) który pokazuje nam opóźnienie serwera(tam trafiamy realnie, nie tam gdzie celownik) jest bardzo przydatny dla mediumów i lekkich :)

Pozderooooo :D

Edit2:

W nocy nie chciało mi się pisać, więc dokończę teraz. Tygrys w WoT'cie to porażka. Po pierwsze przy takim kanciastym wyglądzie, pancerz powinien być mocniejszy, bo teraz to jest papier. Tym bardziej, że już KW dysponuje odpowiednią siłą ognia do pokonania go bez problemu. A w KW-3 kiedy dostajemy działo 122mm to Tiger nie jest liczącym się przeciwnikiem. Można powiedzieć, że cały czołg to słaby punkt, wszędzie wchodzi. Nie pamiętam czy kiedykolwiek miałem "Nie przebiliśmy pancerza.". Za to co mnie zadziwiło to T29(amer. czołg cięż. VIII tier). Wieża jest nie do przebicia od boku, a od przodu to juz nie ma co marzyć. Teraz posiadam is-4 + działo BL-9(najlepsze na is-3) i powiem wam, że jeśli widzę T29 wyjeżdżającego to się cofam do momentu aż pokaże się korpus. :) jednak jest to o ile wiem jedyny amerykaniec zdolny do walki. T32 i T34 mają pancerze jak papier. Kolejna porażka to średniaki amerykańskie, dopiero M46 się wybija i jest silnym czołgiem. Btw. Teraz ma wyjść patch dla niemców. Jak ktoś idzie w niemieckie ciężkie to radzę się kierować na E-100 zamiast na Mausa. E-100 jest szybszy i ma pancerz rykoszetujący :)

Edit3: (x.x)

I nie wprowadzaj człowieka w błąd kamilus. Na tierzie 8 czołgi mają najlepszy balans. Nawzajem sobie zabierają około 20-30%. Powiem nawet, że niemcy wygrywają na tym tierze(tyle, że oba Tigery są specyficzne i trzeba umiec grać nimi) Bo amerykańce trzymają się tradycji i dalej są w dupie ;p Teraz robię VK3601 i zobaczymy co ten Tiger potrafi ;) Nie wiem czy coś jeszcze, zapewne jeszcze z 10 razy zrobie edit zanim ktoś odpisze x.x

Użytkownik Asoto edytował ten post 07.08.2011 - 16:02


#28

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tiger nie potrafi nic. :P Co 5 bitew mam pożar, albo kilka modułów pada... Działo 88 L/70 to też kpina... Niby 203 penetracji, ale 220 dmg? Myślałem, że snajper powinien mieć dużą penetracje i dmg.. A tu nic. :P

#29

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kolejna porażka to średniaki amerykańskie, dopiero M46 się wybija i jest silnym czołgiem.


Amerykańskie średniaki są zajebiste! (nie licząc M3 Lee).

#30

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie grałem amerykanami daleko. :P Wiem tylko, że fajnie się do nich strzela. :D


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych