Skocz do zawartości


Pożegnanie Atona


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Mamy dział do powitań ale nie mamy do pożegnań. A szkoda bo to coraz częstsze zjawisko na forum. Jeszcze się nie przywitałem, a już żegnać pora. Spędziłem tutaj wiele lat i nie żałuję ich. Liczyłem na to, że doczekam z tym forum 22 grudnia 2012 roku kiedy to wyśmiejemy przebiegunowanie. Któż mógłby przypuszczać, że nie doczekam nawet pięciolecia obecności. Dziękuję wszystkim za dyskusje i kłótnie na przestrzeni tych lat. Z wieloma moimi zaciekłymi oponentami nawiązałem dobre stosunki z wieloma nie dałem rady. Mimo wszystko i moim towarzyszom broni jak i oponentom dziękuję, że miałem do kogo napisać ponad 2000 postów. Wielu rzeczy się tutaj nauczyłem i poszerzyłem swoje horyzonty. Nie jestem już tą osobą, którą byłem w 2006 roku kiedy się zarejestrowałem. Trochę dorosłem, trochę wizji zweryfikował świat i życie. Dziękuję administratorowi, że stworzył to forum, które podobało mi się niezmiennie, a o które tak dbał i zabiegał o jego dobro. Poszczególnych użytkowników nie wymieniam bo mógłbym kogoś pominąć, a sądzę, że byłem na tyle bezpośredni, że każdy wie czy go ceniłem czy wręcz odwrotnie. Pisząc to jestem lekko wzruszony i jednocześnie ciężko mi na sercu ale nie może być inaczej. Już wysłałem do administratora prośbę o kasację mojego konta z końcem tego miesiąca. Zostawiłem sobie parę dni na domknięcie forumowych spraw. Żegnam wszystkich i życzę powodzenia.

#2

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żegnaj Aton ! Dalej poszerzaj swoje horyzonty ! Zawsze będziesz mógł w tym 2012 wrócić i wyśmiać kogo trzeba :D Z tym, że po kilku latach na forum jest się innym człowiekiem, to fakt. Zanim tu przyszedłem to wierzyłem we wszystko, później te forum zaczeło jakoś mnie kształtować. Gdybym na nie nie trafił byłbym całkiem innym człowiekiem... Do zobaczenia :)



#3

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Aczkolwiek na razie.



#4

SushieEz.
  • Postów: 125
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To chyba jakaś kpina, forum traci najbardziej wartościowych użytkowników.

Atonie, w imieniu własnym i zakładam, że większości czytających proszę Cię o zostanie. Jaki jest powód Twojej rezygnacji? Co stanie się z forum jeżeli odejdzie elita? Nie wyobrażam sobie dyskusji bez osób mających coś konkretnego i istotnego do powiedzenia. Dorośnij jeszcze bardziej i przemyśl swoją decyzję. Uwierz mi, z każdą utraconą osobą taką jak Ty, to forum traci część swojej 'duszy'. A wraz z 'duszą' traci moje zainteresowanie. Uważnie śledzę jego poczynania od dłuższego czasu i chyba każdy zdążył zauważyć zmiany.

Liczę, że kiedy zaloguję się tu 22 grudnia, zobaczę Twój nick w liście osób on-line.


Raz jeszcze proszę, byś przemyślał swoją decyzję i nie działał pochopnie.

Użytkownik SushieEz edytował ten post 28.07.2011 - 21:19


#5

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zostawisz forum na pastwę lewaków? :o



#6 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Bo mi ciężej na sercu się robi.

#7

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aton, "nie świruj pawiana" i nie baw się w opuszczanie forum. radosław, Kozakiewicz, ty... ?



#8

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zostawisz forum na pastwę lewaków? :o

Lewacy to najgorsza zaraza i pomyłka ewolucji! Nie możesz odejść! Trzeba walczyć! :D

#9

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Odejście na znak protestu nic przecież nie da. Będzie tak jak dawniej, tyle, że bez tych wszystkich użytkowników którzy wnosili coś do tego forum. Przez takie akcje forum traci tylko klimat.
Aton, ogarnij się i wracaj.

#10 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wrócę bo mi nie wysłałaś zaproszenia na facebooku ::D

#11

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja wam teraz coś powiem. Te wasze "odchodzenie z forum z powodu władzy na nim panujących" (że tak to ujmę) jest śmieszne i żałosne. Odchodząc nic się nie zmieni, oprócz tego, że nie będzie danej osoby. Zrobicie w okół siebie zamęt, będziecie mieli swoje 5 minut i tyle. Odejście nic nie da.



#12

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Żegnaj Adam. Twoje powody są mi aż za dobrze znane.


Sam już dawno odpuściłem pisanie i w głównej mierze tylko czytam, coraz rzadziej zresztą. Kolejni ludzie, których lubiłem odchodzą, więc pewnie niedługo nadejdzie czas kiedy sam przestane włączać to forum.

Użytkownik Cahir edytował ten post 28.07.2011 - 21:32




#13

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Rany, ale szopkę robicie. Zamiast coś zrobić to zamiatacie problemy pod dywan, nie podoba się wam kto pełni władzę na forum? Weźcie się wszyscy którym to nie pasuje skrzyknijcie, obgadajcie na poważnie temat, zbierzcie jakieś dowody i przedstawcie Euremu. Zamiast po ludzku rozwiązać sprawę lepiej odejść, no pewnie.

#14

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Krakatau, żeby to było takie proste, to problemu w ogóle by nie było. Chodzi o to, że z punktu widzenia regulaminu, nie ma żadnego nadużycia, ale z punktu widzenia użytkowników są. Na ten przykład mi nie podoba się, że Kurczak edytuje moją wypowiedź ze słowem "gówno". Nie łamie w ten sposób regulaminu, bo regulamin mówi o tym tak:

8.3 Zabronione jest publikowanie treści sprzecznych z dobrymi obyczajami tj. obraźliwych, wulgarnych.

Teoretycznie słowo "gówno" jest sprzeczne z dobrymi obyczajami, ale do cholery to nie jest forum o sawuawri, tylko o rzeczach paranormalnych.



#15 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Dobra niech ten temat nie zejdzie na tematy pracy moderatorów. Nie chcę tego :) Chciałem tylko ładnie się pożegnać.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych