Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem ze wstawieniem linku do strony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

fajny rysi_o12345.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

otóż jeśli chcę wstawić jakiś link do strony to gdy już zaakceptuję i wyślę żeby mój post był już widoczny to niema mojego linku pokazuje http://i gwiazdki co mam zrobić żeby link był widoczny ??? Bardzo proszę o pomoc i Pozdrawiam.

#2

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest najprawdopodobniej zabezpieczenie przed spamem. Ostatnio była mała wojna z tym dziadostwem. Wydaje mi się, że dopóki masz rangę Nowicjusza, dopóty nie uda Ci się wkleić żadnego linku.

Z resztą, sądząc po Twoim pierwszym poście zastanawiam się na wysłaniem raportu do moda.

Użytkownik Ill edytował ten post 23.07.2011 - 15:37


#3

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli widać, że to nie są boty, a opłacani przez właścicieli tych stron ludzie.



#4

Skymad.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No niestety, z botem łatwiej sobie poradzić niż z człowiekiem :/

#5

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

otóż jeśli chcę wstawić jakiś link do strony to gdy już zaakceptuję i wyślę żeby mój post był już widoczny to niema mojego linku pokazuje http://i gwiazdki co mam zrobić żeby link był widoczny ??? Bardzo proszę o pomoc i Pozdrawiam.


Dołączona grafika





#6

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eury, to było po prostu świetne :)
Ja mogę tylko dodać (to do autora tematu), że po powrocie z wakacji - czyli na dniach - wysyłam na was skargę do waszych dostawców usług internetowych, ponieważ pomimo wielokrotnych żądań zaprzestania spamowania moich for (kojarzycie Paranormalium i Life After Life? KOJARZYCIE!) i nawet umieszczenia na jednym z nich wielkiego jak łuk tryumfalny ostrzeżenia do was skierowanego, nadal regularnie spamujecie wszystkie fora ile wlezie. Liczcie się z tym, że zarobiwszy, dajmy na to, 50 złotych, możecie stracić kilka tysięcy, o ile podjęte zostaną jakieś poważniejsze kroki przeciwko wam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych