Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Chupacabra" atakuje człowieka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kamilos.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Pan nagrywa stwora w krzakach obok swojego domu:




Stwór atakuje wydając przeraźliwy krzyk:





Pierwszy filmik dosyć typowy, już parę takich widziałem. Na drugim nasz odważny kamerzysta zostaje zaatakowany, wiele nie widać, dużo słychać. Z tego co udało mi się wyczytać ów pan ma zamiar nagłośnić sprawę w mediach. Odpalił też swojego twittera na którym na bieżąco informuje co się u niego dzieje. Generalnie co parę godzin pisze, że słyszy dziwne dźwięki na dachu i nie wie co ma robić. Pisze też, że posiada broń, ale na początku myślał, że jakieś dzieciaki go nabierają i nie chciał im zrobić krzywdy.
Co o tym sądzicie? Osobiście śmierdzi mi fejkiem, na początku kolo taki odważny pcha się w krzaki do potwora, a teraz siedzi w domu i nawet z giwerą boi się wyjść.
  • 5

#2

Asmodean.
  • Postów: 139
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ta chupacabra z tych filmikow przypomina bardzo te potworki z filmu zejscie, z poczatku skojarzyly mi sie z kultowym juz filmikiem gdzie bodajze 2 panow natknelo sie na podobnego stworka.



Raczej kazdy juz zna ale tak dla przypomnienia.

W tych filmikach smierdzi mi strasznie fejkiem, po pierwsze zastanawia mnie ktory filmik byl nagrany jako pierwszy, jak by nie patrzec jaka by nie byla ich kolejnosc to logicznie myslac autor tych filmikow albo ma jaja ze stali albo albo to "cos" to jego przebrany kumpel.

Zostaje tylko kwestia tego wycia, raczej czlowiek nie byl by zdolny wydobyc z siebie takie wrzaski (nawet dla wokalisty Death / black metalowego to bylo by to raczej nie mozliwe), tez raczej nie nalezy do zadnego zwierzaka.

Albo filmiki przejda do miana kolejnej internetowej zagadki jak zreszta juz kilka tego typu, albo w koncu ktos sie przyzna ze to jego sprawka.
  • 0

#3

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W kwestii głosu- zdolny wokalista deathmetalowy wyciągnie coś takiego
http://youtu.be/5gUcnUjhRX0?t=52s
  • 0

#4

nerka123.
  • Postów: 47
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli jest to fake to jest w niego włożone dużo pracy i czasu, jestem pełen podziwu dla autora. Jeżeli nie jest to fake to potworki rzeczywiście wyglądają jak te z filmu "Zejście". Można to podciągnąć pod dobra reklamę tego filmu ;D
  • 0

#5

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Intresting... pewne jest, że ja po takim "spotkaniu" z pierwszego filmiku na pewno bym już tam drugi raz nie wróciła w nocy :o W związku z tym właśnie mam wątpliwości co do autentyczności bo, jak zauważył @Kamilos, najpierw koleś się włóczy z kamerą po nocy i filmuje potworka dwa razy, a potem siedzi na twitterze i pisze, że nie wie co robić bo ciągle słyszy hałasy.
Aczkolwiek ciekawe jest to, że uruchomił twittera na ten konkretny temat i zdaje się być naprawdę poważny, najnowszy wpis (i komentarz pod filmikiem na youtube):

THIS IS IMPORTANT!

everyone please call 1-818-501-4109 tonight starting at 10pm - 2am pacific US time. This is the number to the famous radio show Coast to Coast that im trying to get on to share my story. Tell him to watch the videos and check his email!!


myślicie, że chciałby robić tyle zamieszania z fejkiem? może... będę śledzić jego twittera, bardzo to wszystko ciekawe
  • 0

#6

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wreszcie jeden z moich ulubionych działów ożył. Kryptozoologia to jeden z działów dla którego zrobiłem tutaj konto.

No, ale do rzeczy: Drugim POLISHEDKNOBEM mi tu śmierdzi. Facet dał ostatnio filmik ukazujący otoczenie w dzień:




Wygląda jakby facet chciał zrobić sensację.
  • 0

#7

BlackDeath.
  • Postów: 17
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc gdyby w okolicy Twojego domu pojawiało się jakieś nieznane przerażające stworzenie,to nie zrobiłbyś sensacji?
Moim zdaniem każdy człowiek w takiej sytuacji szukałby pomocy,a na policje raczej w takim przypadku nie pójdzie.
  • 0

#8

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wygląd stwora odpowiada tym z popkultury . Z gołym torsem ,łyse, szczupłe, muskularne,wtórne naiwne dziecinne,nudne....itd
  • 0

#9

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale on to robi na siłę. Przecież już był bardzo podobny PolishedKnob i wyszło, że to fake No, ale dobrze, nic nie mówię, bo nie jestem ani 100% sceptykiem, ani nie wierzę w takie rzeczy do końca. Wszyscy pewnie będą go obserwować teraz i jeśli zrobi jakiś błąd to wyjdzie, że to fake.
Po prostu musimy obserwować jak się dalej to wszystko potoczy.

Mówi, aby dzwonić do programu radiowego na Twitterze.

Ktoś napisał w komentarzu, że skoro ma 3 sztuki broni to niech weźmie przyjaciół i zapoluje na to stworzenie.
Ktoś inny, aby rozstawił kamery wokół całego domu.
  • 0

#10

Algbeer.
  • Postów: 99
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pomysł z kamerami jest dobry, ale trzeba mieć pewne fundusze, a z bronią to bym uważał... jeżeli to jakiś zaginiony gatunek, albo mutacja jakiegoś zwierzęcia to koleś mógłby mieć potem problemy z ekologami itp.

Osobiście gdyby takie coś mieszkało naprawdę w okolicach mojego domu to widząc coś takiego próbowałbym to zobaczyć jeszcze raz bo ciekawość by mnie zżarła... mimo kiepawych funduszy to jednak spróbowałbym z tymi kamerami, nawet jeżeli nie byłoby ich zbyt wiele. Kto wie... może coś interesującego by wpadło w kadr.
  • 0

#11

Kamilos.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Po co tyle kombinacji? Paru kumpli, giwery i kamery w łapę i idziemy. Mutant nie mutant w razie czego nie ma szans z uzbrojoną grupką ludzi. Oczywiście wycieczka powinna być po kolejne filmiki, a nie po to by to coś zabić.


@BlackDeath: Skoro miał jaja, żeby iść samemu nagrywać to po raz 2 to z kumplami i giwerą miałby się bać?

Użytkownik Kamilos edytował ten post 14.07.2011 - 17:29

  • 0

#12

BlackDeath.
  • Postów: 17
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skąd wiesz że nie ma szans?
Przecież nikt nie wie co to za stworzenie,ani co potrafi.
  • 0

#13

NagatoXD.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dodał nowy filmik


Sam nie wiem co o tym sądzić
  • 0

#14

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Łoooo :o a jeśli to prawda to stwór widocznie grasuje wciąż w pobliżu domu tego gościa, mógłby się skontaktować z jakąś organizacją zajmującą się kryptozoologią czy generalnie zjawiskami paranormalnymi, może jakby przyjechała do niego jakaś ekipa to zorganizowaliby rozstawienie kamer itp.
  • 0

#15

NagatoXD.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie jeśli to prawda.
Ja bym zadzwonił na policje że coś takiego się dzieje i w ogóle bym się bał z chaty wychodzić ani nawet spać.
Tylko ze to coś jakby chciało od niego bo cały czas się koło chaty kręci

Użytkownik NagatoXD edytował ten post 14.07.2011 - 20:13

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych