Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobre gry na PC...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
160 odpowiedzi w tym temacie

#151 Gość_grubby

Gość_grubby.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie włączę się w dyskusję o Nehrim, ponieważ się niedawno o tym dowiedziałem i kompletnie na ten temat nic nie wiem. Odniosę się za to do tematu... w co polecam zagrać?... Morrowind, Morrowind i jeszcze raz Gothic 1 i 2 wraz z NK :> Icewind Dale, Diablo i Baldur's Gate też są zawsze u mnie mile widziane. Ach Morrowind - wielki, otwarty świat powiększony jeszcze w dodatkach i modach - zawsze jest coś do roboty(główny wątek polecam na koniec), gra jest zupełnie nieliniowa w przeciwieństwie do gothica (akty, zadania, te sprawy...) Hmm... Oblivion to już gra która trafia w gusta "casual" gracza, konsolowa, jakaś bez polotu (jest kilka ciekawych zadań np. oswobadzanie kogoś z jego własnego snu, są jakieś zwroty akcji np. w Morag To... przepraszam GILDII ZABÓJCÓW, ale takie rzeczy to rzadkość)

Użytkownik grubby edytował ten post 05.07.2011 - 21:01


#152

amadox.
  • Postów: 38
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co do strategii to ja tylko dorzucę że chyba każda część Heroes ma dołączony Edytor map i kampanii. To jest dopiero coś bo pozwala na własne tworzenie gry. Dosłownie jak się trochę posiedzi to można zrobić co tylko się zechce a obsługa jest tak banalnie prosta że każdy da chyba radę Normalne scenariusze i kampanie da się tworzyć.. Po prosru przenosimy z menu na mapę, rysujemy, wprowadzamy dane itp :P Nawet jeśli dochodzi kiedyśtam jakiś język skryptowania to i tak jest on bardzo uproszczony. A możliwości są duże. No i fakt że da się ściągać także scenariusze innych graczy daje tej grze tak jakby nieskończoność :D oczywiście to przesada trochę ale kto siedzi w Heroesach po uszy, poczuje o co mi chodzi. A i pamiętam że piąta częśc miała też losowy generator map, które wychodziła bardzo dobre, mimo tego ze były w minutę generowane przez komputer. Nie pamietam czy inne części też tak miały.



#153

Najbambi93.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ooo Herosy : )pjona normalnie ! to jest najlepsza gra strategiczna, która kiedykolwiek wyszła..Ja jestem jeszcze trochę tej starej daty i do dzisiaj lubię sobie po prostu pograć w Herosy w części 3 są dla mnie wręcz stworzone : )ktoś je jeszcze pamięta i może w nie gra? Herosy IV były fajne ale po prostu Herosy 3 wszystko zniszczyły - forever



#154

Mastiff.
  • Postów: 274
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"Trójeczka" klasyk bez dwóch zdań. 

Ostatnio widziałem wyszła/wyjdzie zremasterowana wersja w HD, może być warta uwagi.

Czwórka była spoko ze względu na możliwość samodzielnego poruszania się oddziałów, bez bohatera.

Całkiem nie dawno grałem w VI, mega trudna !!



#155

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobra gra? Dishonored! Jest fabuła na poziomie, rozgrywka ni to krwawa, ale też nie jak dla dziecka, klimat niepowtarzalny, nieliniowa (6 zakończeń), dużo lokacji, w obrębie mapy prawie że otwarty świat, grywalność dobra.



#156

lynetteuk73.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Warto kupić tą właśnie 6 część Herosów? Bo tak się nad nią zastanawiam bo tak do wersji IV Herosy mi się bardzo podobały, bardzo klimatyczna gierka. 3 część teraz tak mogę powiedzieć po latach, że jest ona dla prawdziwych koneserów : ) ja to niej bardzo miło sobie wracam - specjalnie postawiłem wirtualnę maszynę z Windowsem XP



#157

Ultraadelia2375.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież jest poprawiona graficznie 3d Heroes 3 wiec nie trzeba drugiego kompa moim zdaniem. Heroes 6 grałem bardzo fajna gra opłaca się kupować, ale jak wiadome ta gra nie pobije swojej trzeciej części. Słyszałem też, że ma wyjść 7 część, ale nie jestem pewien.



#158

Sawa1914.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Herosy 3 mi się podobały i 4 też : ) te nowsze wersje już jakoś tak za bardzo mnie nie urzekły..Teraz nie wiem już w co mam grać bo kompa dałem stacjonarkę do naprawy i jedynie muszę się zadowolić moimi gierkami na smartfoonie czy też nawet na moim tablecie - to są Angry Birds i też Icy Tower, dobre i nawet to.



#159

SAMMYWAWA74.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co Ty mówisz o takich małych gierkach jak tutaj się poleca coś takiego jak właśnie Herosy przecież..Jeśli chodzi o mnie to dalej dla mnie najlepszą grą jest NFS : )dosłownie każda część, chociaż taki największy sentyment mam po prostu nadal właśnie do czegoś takiego jak po prostu Need For Speed hot pursuit.



#160

rerosemary2863.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Się tutaj podniecacie tymi jakimiś grami a ja nawet nie wiem po co : D przecież taka dobra i najlepsza gra to jest nadal po dzień dzisiaj GTA : D każda część była dobra ; ) naajbardziej mi się podobała po prostu gra jaką właśnie była GTA Vice city po raz pierwszy mogłem sobie pojeździć na dęba właśnie na jakby to powiedzić motorze.



#161

Mclorine2279.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To dobrze, że w grze potrafisz ino stać dęba po w realu pewnie, by było słabo ;p GTA bardzo dobra seria, lecz najlepsza jaka była to, co kolega napisał GTA Vice city super się grało, lecz już bym nie wrócił, bo grafika mnie zniechęca. Najlepsze gierki to seria assasin creeed.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych