Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnice Strefy 51 godz 21:00 National Geographic


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziś na NG:

Tajemnice Strefy 51 godz 21:00 National Geographic
  • 0



#2

Iki.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziś na NG:

Tajemnice Strefy 51 godz 21:00 National Geographic



Dodaje info o powtórkach w niedziele i wczesne godziny poranne , poniedziałek :

0.00 , 3.00

9.00

Warto , naprawdę warto obejrzeć !
  • 0

#3

Ferdynand Kiepski.
  • Postów: 95
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wg mnie nie powiedzieli nic szczególnego, prócz tego, że przyznali się, że są dobrzy w tuszowaniu niewygodnych spraw i zaprzeczaniu prawdzie :)
a o UFO praktycznie zero wzmianki :) jednak oglądało się przyjemnie.
  • 0

#4

Iki.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wg mnie nie powiedzieli nic szczególnego, prócz tego, że przyznali się, że są dobrzy w tuszowaniu niewygodnych spraw i zaprzeczaniu prawdzie :)
a o UFO praktycznie zero wzmianki :) jednak oglądało się przyjemnie.



Taki szybki wniosek :

któryś z nich wspomniał o tym , że wyjawia tylko część prawdy .

Do reszty musimy " sobie dośpiewać " .
  • 0

#5

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dokładnie to ''to tylko 5% tej historii''. Jakoś tak.
Interesuje mnie sprawa z tym tytanem. Dziwili się tam, co zrobili agenci aby pozyskać tyle tytanu na ''super orzutowiec''

Być może byli to tylko rekruci, ktorzy mieli dostęp do niektórych części tej strefy, albo jak sam powiedział, ze strafa 51 jest tylko przykrywką a gdzie indziej znajduje się inna podziemna baza.

Pozdrawiam!
  • 0



#6

m4st3r.
  • Postów: 182
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie ma co ... Ja oglądam :D
  • 0

#7

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem jeśli coś pokazują w ogólnodostępnej telewizji, to będzie tam maksymalnie 10% całej prawdy jaka się tam znajduje i to w dodatku ta najmniej istotna.
  • 0



#8

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy można to gdzieś na yt obejrzeć ? Bo niestety akurat NG nie mam w pakiecie... :/
  • 0



#9

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przybyłem, zobaczyłem, wyłączyłem.
Program interesujący, nie ma co. Jednak któryś ze specjalistów/weteranów udzielających wywiadu dla ekipy powiedział:
"Chciałbym się dowiedzieć, nad czym teraz pracuje się w Strefie 51". No właśnie. Jeśli już kilkadziesiąt lat temu dysponowali oni aparatami w wysokiej rozdzielczości, samolotami zdolnymi przelecieć od wybrzeża do wybrzeża w kilkanaście minut czy wieloma innymi wynalazkami, o których nie wspomniano na antenie, to do diabła, czym teraz zajmują się fachowcy w Area 51 lub innych tego typu miejscach?
  • 0



#10

Ferdynand Kiepski.
  • Postów: 95
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

BrainCollector, raczej nie można, bo to była premiera :)
  • 0

#11 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeżeli ktoś szuka sensacji, to może spokojnie sobie ten dokument odpuścić. Jeżeli zaś, ktoś szuka potwierdzenia na brak owych sensacji, to... może sobie też odpuścić. To jeden z tych filmów, który jest o niczym, choć kilka maleńkich ciekawostek odnotowałem. W sumie, to taki lakoniczny pamiętnik kilku emerytowanych pracowników bazy. Ten latał, ten budował, ten pilnował, etc. Nic konkretnego, poza jednym (pisał już ktoś powyżej), że kłamali, kłamią i w myśl tego wnioskować można, że kłamać będą. Oglądnąłem i całe szczęście, że wiele sobie po tym dokumencie nie obiecywałem.
Warty odnotowania, oprócz wspomnianego kłamstwa jest jeszcze taki mały szczególik. Chodzi mianowicie o „trzymanie gęby na kłódkę”, otóż z wypowiedzi można wnioskować, że ludzie tam pracujący nie mieli z tym najmniejszych problemów. Nawet żony/mężowie nie mieli pojęcia co robią i gdzie. Małżeństwa/rodziny się rozpadały, bo oni tak kochali swoją pracę i kraj. Podobno w kwestii milczenia to były tylko prośby ... taaa, kolejne kłamstwo.
ps.
Szczerze, to gwoździem programu w mojej ocenie był wątek wprowadzania ruskich w maliny, malując na pasie startowym farbą karykaturę samolotu i symulowanie silnika nagrzewnicą. Ja to zobaczyłem pierwszy raz. Zawsze myślałem, że to zbyt banalne by oszukać wroga, a tu jednak.
  • 0

#12

DUchyIstniejom.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Obejrzalem NG i szczerze mowiac to wszystko wyjasnia. Cale niby "porwania" i tego typu rzeczy. Interesujace jak oni o tym opowiadali . "Samoloty lataly na wysokosci 23 km i lecialy z niewiarygodna predkoscia a przeciazenia wynosily 3 mahy". Czyli wszystkie "UFO" sa raczej tymi statkami i wszystko sie wyjasnilo. Mozna takze powiedziec ze niektorzy ktorzy zobaczyli taki samolot wymyslili sobie te UFO i teraz dochodzi do "porwan" itd.
  • -4

#13

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale UFO istnieje. Spójrz na odtajnione dokumenty FBI:
http://foia.fbi.gov/...ex/majestic.htm
http://www.mj12.pl/ (wersja po polsku, zakładka dokumenty)
A tu cała strona poświęcona grupie oficjalnie zajmującej się tym zjawiskiem.
http://www.majesticdocuments.com/

Pamiętam wypowiedź jednego z emerytowanych pracowników Strefy 51 (z programu na NG, rzecz jasna):
- Jedyni obcymi, z których technologii korzystaliśmy, to Rosjanie.

Co nie przeczy istnienia NOLi, mój drogi.

Użytkownik Serail edytował ten post 27.06.2011 - 16:37

  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych