Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bajabongo, czas najwyższy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#16

Bajabongo.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakbyś mieszkał nad morzem od urodzenia, to zapewniam, że nie byłoby żadną atrakcją - bywały wakacje, w ciągu których na plaży zagościłam zaledwie 3 razy ^^. A najbardziej śmieszą reklamy wysyłane na pocztę o treści "Atrakcyjne ceny noclegów nad Bałtykiem, nawet do 60% taniej" :D

#17

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hah, takiej to dobrze :D Czyli zapewne jeździłaś na łyżwach po naszym morzu w zimie? Jakie uczucie? :D



#18

Bajabongo.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No niestety nie miałam jeszcze okazji, ale ten lód raczej się do tego nie nadaje - jest nierówny i momentami strasznie cienki, wielu moich znajomych miało okazje się o tym niestety przekonać ^^ Mogę za to dodać, że chodzenie po zamarzniętym morzu to fajne doświadczenie, aczkolwiek upadki strasznie bolą :D

Użytkownik Bajabongo edytował ten post 20.06.2011 - 20:39


#19

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No jak. Wiesz jakie to wspomnienia? :D Jakbym umiał jeździć na łyżwach (tak wiem, lama ze mnie) to bym tam chodził codziennie w zimie i ślizgał chociaż tak przy brzegu :D "Życie to jedna wielka zabawa"- Twoje słowa :D Chodzenie po lodzie też może być dobre :P A góry lubisz?





#20

Bajabongo.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sama jazda jest przyjemna, a i owszem, ale siniaki na dupie i złamana kość ogonowa (w moim przypadku), to już raczej nie :P Ja w tym bynajmniej zabawy nie widzę xD A co do gór, zdecydowanie bardziej wolę na nie patrzeć i podziwiać ich piękno, niż się po nich wspinać :D

#21

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jak ty chodzisz? xD To musiało boleć. To już wiem dlaczego nie chcesz jeździć :D A co do gór to dlaczego nie? Też jakieś złe wspomnienia czy lenistwo? ^^



#22

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśnie zastanawiałem się czemu tyle postów w temacie przywitalnym, a tu się okazuje że dziewczyna. Wszystko jasne. ;)
część



#23

Bajabongo.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej to drugie, zdecydowanie łatwiej mi się schodzi z czegoś niż wchodzi :D Ale za to lubię górskie powietrze, jest bardzo orzeźwiające. Kurczę, narobiłeś mi ochotę na wakacje w górach, chyba odwiedzę Zakopane w najbliższym czasie :P

Mylo, czy dziewczyny na tym forum są aż takim niespodziewanym zjawiskiem? :P

#24

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że chodzi o zdjęcie. Ale ostrzegam was. 'Bosman mówił mi, bym uważał z nią, bo najgorsze chyba właśnie są, takie smutne lale z miasta co, wciąż nie wiedzą same czego chcą' xD

#25

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Raczej to drugie, zdecydowanie łatwiej mi się schodzi z czegoś niż wchodzi :D Ale za to lubię górskie powietrze, jest bardzo orzeźwiające. Kurczę, narobiłeś mi ochotę na wakacje w górach, chyba odwiedzę Zakopane w najbliższym czasie :P

Mylo, czy dziewczyny na tym forum są aż takim niespodziewanym zjawiskiem? :P

No też lubię. Ja Tobie na góry a Ty mi na morze. Jesteśmy kwita xD Ja też wolę schodzić niż wchodzić ale jak już byłem na górze to było niesamowicie :D Ale chyba i tak wybrałbym morze. Nie ma to jak wygrzewać się na słońcu pośród pięknych kobiet i szumu fali :D



#26

Bajabongo.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, z tymi pięknymi kobietami na plaży to bym raczej uważała. No chyba że lubisz wygrzewające się kaszaloty topless, zza wschodniej granicy :P Ich Ci u nas pod dostatkiem, niestety.

#27

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zmartwiłaś mnie. Nie może być aż tak źle :D Jak ja bym wszedł to i piękne kobiety by się pojawiły :D Niestety? :D W jakim kontekście? :P



#28

Bajabongo.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo częściej słyszysz język niemiecki niż ojczysty :P

#29

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witaj! Olej studia, bo zamiast leżeć na plaży będziesz wkuwać do egzaminów

Użytkownik adam0 edytował ten post 20.06.2011 - 21:35


#30

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Bo częściej słyszysz język niemiecki niż ojczysty :P

To boli. No i nasze kobiety są ładniejsze :D




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych