Skocz do zawartości


Zdjęcie

NASA ukrywa prawdę o końcu świata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Akinci.
  • Postów: 318
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wkróce czeka nas globalny kataklizm. NASA doskonale o tym wie i ukrywa prawdę


Dołączona grafika


Rychłe nadejście globalnej apokalipsy jest nieuniknione - alarmują czołowi naukowcy. Zdaniem przedstawicieli niektórych środowisk akademickich, w najbliższym czasie czeka nas fala katastrofalnych zjawisk, które zaprowadzą obecną cywilizację na skraj przepaści. Wg wstrząsających zapowiedzi, dorobek naukowy ostatnich dziesięcioleci zostanie zaprzepaszczony, a ludzkość - o ile ktoś przetrwa - zostanie cofnięta do punktu, w którym znajdowała się XIX w.

Dołączona grafika


Za istną katastrofę, jaka może nas czekać w nadchodzącej przyszłości, odpowiedzialna ma być chmura tajemniczej, międzygwiezdnej energii. Z przecieków, które przedostały się do niszowych mediów wynika, że nie była ona wcześniej znana naukowcom. Z wielkiego zagrożenia rzekomo zdaje sobie sprawę NASA. Przedstawiciele amerykańskiej agencji, w obawie przed wywołaniem zbiorowej histerii na świecie, nie zabierają jednak na razie głosu - poinformował serwis unexplainable.net.

W sprawie potężnego, czyhającego na nas niebezpieczeństwa, stanowisko zajął rosyjski naukowiec dr Aleksiej Dmitriew z Rosyjskiej Akademii Nauk. Jego zdaniem, nieznana kosmiczna energia już teraz sieje spustoszenie w Układzie Słonecznym. Nękające naszą planetę kataklizmy; tajemnicze zjawiska, którym przypisuje się charakter paranormalny czy wreszcie coraz bardziej "niespokojne" Słońce - to wszystko jest efektem aktywności zagadkowego obłoku. Rosyjski ekspert na barki kosmicznego obiektu zrzucił odpowiedzialność m.in. za potężne huragany, które nawiedziły ostatnio Stany Zjednoczone; przypadki masowej zagłady zwierząt, których w tym roku specjaliści nie potrafią zliczyć; ocieplający się klimat; przemieszczające się bieguny czy wreszcie wybuchy słoneczne.

Dołączona grafika


Badacz z Rosyjskiej Akademii Nauki uważa, że kulminacyjny punkt anomalii, które dają się we znaki mieszkańcom Ziemi już teraz i nękają cały Układ Słoneczny, będzie miał miejsce w chwili, kiedy wszystkie planety, jak i centralna gwiazda naszego Układu, znajdą się w strefie oddziaływania chmury.

Obserwatorzy, którzy śledzą rozmaite zjawiska zwiastujące potencjalny Armagedon oraz fascynują się końcem świata, zwracają uwagę, że obecne zapowiedzi naukowców zbiegają się w czasie z "przepowiedzianym" przez Majów schyłkiem, który ma nastąpić w 2012 r.

Dołączona grafika


Pomimo tego, że znawcy tej cywilizacji sugerują, iż zapowiedziany przez Majów kolejny cykl w dziejach świata nadejdzie później (ze względu na błąd podczas procesu konwersji Długiej Rachuby), wiele osób wciąż wierzy w tragiczny przełom, który nastąpi właśnie 21 grudnia 2012 r.



http://niewiarygodne...,wiadomosc.html

Użytkownik Akinci edytował ten post 06.06.2011 - 19:19

  • -1

#2

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A dla mnie nie jest to nic złego i wierzę w to, że nie będzie to koniec. Wręcz przeciwnie - początek.
Straszyć można nawet plastikowym widelcem, co złego może zrobić (może zniszczyć spodowisko, może kogoś zabić i setki innych złych rzeczy). Ale każdy widzi to co chcę widzieć. I to jest podsumowanie. Niech każdy wierzy w co chcę, prawda jest jedna a kto będzie mieć racje zobaczymy już niedługo... W końcu co to takiego jest rok.

Dla naukowców wszystko czego nie mogą wytłumaczyć jest złe albo jest czymś z czego można drwić.
  • 0



#3

szymonn.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

fajnie, przezyje juz 5 koniec swiata
  • 0

#4

adamwiacek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nic konkretnego się nie dowiedziałem.

No i znowu wszystko na Majów, kurde weźcie się odczepcie, może i byli dobrzy w te klocki (astronomia) ale żeby wszystko wiązać bez żadnej podstawy?

Teraz to zaczyna się zastraszanie bardziej, nagłaśnianie na masową skalę, żeby wzbudzić panikę? To się podciąga pod politykę chyba.

Będzie się działo, gdy KOMPLETNIE NIC się nie wydarzy, może maniacy odpuszczą sobie na jakiś czas.
  • -1

#5

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czołowi naukowcy? Rosyjscy badacze? Nazwiska, proszę. Aleksiej Dmitriew ma wątpliwą wiarygodność.
  • 0

#6

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wg wstrząsających zapowiedzi, dorobek naukowy ostatnich dziesięcioleci zostanie zaprzepaszczony, a ludzkość - o ile ktoś przetrwa - zostanie cofnięta do punktu, w którym znajdowała się XIX w.


XIX wiek? Jaja sobie ktoś robi? Dlaczego akurat XIX, skoro ma być to globalny kataklizm liczyłem na coś w stylu powrotu do epoki kamienia łupanego, a tu XIX wiek, kiedy technologia przeżywała wielki rozkwit? Zupełnie tego nie rozumiem.

Z przecieków, które przedostały się do niszowych mediów wynika

Niszowe media są niezwykle wiarygodnym źródłem.

ękające naszą planetę kataklizmy; tajemnicze zjawiska, którym przypisuje się charakter paranormalny czy wreszcie coraz bardziej "niespokojne" Słońce - to wszystko jest efektem aktywności zagadkowego obłoku. Rosyjski ekspert na barki kosmicznego obiektu zrzucił odpowiedzialność m.in. za potężne huragany, które nawiedziły ostatnio Stany Zjednoczone; przypadki masowej zagłady zwierząt, których w tym roku specjaliści nie potrafią zliczyć; ocieplający się klimat; przemieszczające się bieguny czy wreszcie wybuchy słoneczne.


Jeśli się nie zna prawdziwej przyczyny, łatwo to zrzucić na kosmiczną energię. Dzisiaj na orliku nie trafiłem do pustej bramki, to na pewno zasługa tej kosmicznej mgły.
  • 3

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rychłe nadejście globalnej apokalipsy jest nieuniknione - alarmują czołowi naukowcy. Zdaniem przedstawicieli niektórych środowisk akademickich, w najbliższym czasie czeka nas fala katastrofalnych zjawisk, które zaprowadzą obecną cywilizację na skraj przepaści. Wg wstrząsających zapowiedzi, dorobek naukowy ostatnich dziesięcioleci zostanie zaprzepaszczony, a ludzkość - o ile ktoś przetrwa - zostanie cofnięta do punktu, w którym znajdowała się XIX w.


Tak, jasne, czekają nas wielkie katastrofy. To jest całkowicie nowa wiadomość. Ogłosili ją anonimowi naukowcy, nie byle jacy, bo czołowi. Normalnie strach się bać.

W sprawie potężnego, czyhającego na nas niebezpieczeństwa, stanowisko zajął rosyjski naukowiec dr Aleksiej Dmitriew z Rosyjskiej Akademii Nauk. Jego zdaniem, nieznana kosmiczna energia już teraz sieje spustoszenie w Układzie Słonecznym.


Naprawdę sprawa jest na tyle poważna, że musiał się na ten temat wypowiedzieć rosyjski( na pewno czołowy) naukowiec, Aleksjej Dmitriew. Dzięki niemu wiemy że zniszczy nas jakaś nieznana tajemnicza energia.
Poszukałem w necie coś na temat tego człowieka i znalazłem to: http://www.tmgnow.co...tophysical.html z 1997 roku, czyli sprzed 14 lat. Cóż za nowość. W tym tekście mamy kilka słów o możliwej zmianie biegunów, trochę o wpływie promieniowania na klimat itp.

Ten artykuł na niewiarygodne.pl pojawił się dopiero dzisiaj. Trochę już czasu minęło, mogli wcześniej o tym napisać, a nie dopiero teraz. Nieładnie.
  • 2



#8

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

O, przed sekundką czytałam to na niewiarygodne ;) i jak mi przez myśl przeszło, żeby wrzucić to do nas na forum to stwierdziłam, że artykuły z niewiarygodne jednak nie są dla mnie dobrym źródłem. W ogóle to jest chyba odnoga wp.pl a tam to zawsze nakręcają tanią sensację.

Użytkownik Syrinks edytował ten post 06.06.2011 - 20:47

  • 0

#9

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dokładnie tak, niewiarygodne.pl szukają jakiegoś temaciku o globalnej zagładzie/wielkim cudzie/manifestacji UFO/duchów, dadzą chwytliwy tytuł na stronie głównej wp i sukces gwarantowany. To nic, że prawdy w tym minus jeden, grunt, że ludzie wchodzą i czytają, zaś niektórzy nawet łykają.
  • 0

#10

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

niewiarygodne.pl i wszystko wiadomo. ^^ Tak najeżdżacie na WP, że to pismak i w ogóle propaganda a co chwilę widzę tutaj artykuły z tej właśnie strony. Hipokryzja?
  • 0



#11

Mariusz70.
  • Postów: 105
  • Tematów: 9
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wiem, jaka jest wiarygodność informacji zamieszczanych na niewiarygodne.pl, ale dla mnie jest to bardziej portal rozrywkowy i reklamowy niż informacyjny. Niektóre tytuły są na wyrost, np. "Czy naukowcy stworzyli broń, która unicestwi Watykan?". Jeżeli może zniszczyć Watykan, to także każde inne miejsce - myślę sobie :)
  • 0

#12

Decepticon.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

NASA i Europejska Agencja Kosmiczna już od dwóch lat ostrzegają przed zjawiskami solarnymi, jakie mogą wystąpić pod koniec 2011 r. i przez 2012 rok.niewiele osób sobie coś z tego robi .

Dołączona grafika

Naukowcy zjawisko hiperaktywności słonecznej nazywają „burzą słoneczną, do której dochodzi raz w życiu, „ NASA ostrzega, że ​​zabójcze rozbłyski słoneczne mogą uderzyć w Ziemię paraliżując infrastrukturę techniczną całej półkuli północnej i cofając wszystko z powrotem do poziomu z końca XIX wieku.



Również Rosja wyraziła zaniepokojenie zbliżającym się końcem cyklu. Wybitny astrofizyk, Aleksiej Dimitriew, twierdzi, że to, co się dzieje, jest gorsze, dużo gorsze niż to, co przyznały NASA i ESA. Nasz cały Układ Słoneczny wchodzi w ogromny, niebezpieczny, obłok energii.

To jest coś nieznanego. Jesteśmy wobec tego bezbronni. Nie posiadamy nawet odpowiednich możliwości obserwacji obszaru, w który wlatuje nasz układ gwiezdny. Jedyne możliwości wglądu w to, co się dzieje poza naszym sąsiedztwem pochodzą z sond Voyager i Pionier, ale technologia tych urządzeń pochodzi z przed ponad 30 lat i to ogranicza możliwość jej wykorzystania.

Naukowcy NASA dopiero 14 lipca 2010 r., odkryli, że nasz system przechodzi przez obłok energii. To bardzo pobudzony, naelektryzowany obłok gazu, jest niepokojący i zdaje się wpływać na nasze Słońce. W połączeniu z ziemskim osłabieniem i ruchem pola magnetycznego, świat staje się coraz bardziej bezbronny, w obliczu masowych rozbłysków słonecznych i intensywnego promieniowania.

NASA, ESA i National Academy of Science wydały bezprecedensowe ostrzeżenie przed burzą słoneczną w roku 2012. Ale to, co NASA ukrywa, według Dimitriewem to fakt, że Słońce i wszystko w naszym Układzie Słonecznym, pogrążyło się w nieznanej chmurze fotonów... to niebezpieczeństwo gdyż może wyzwolić gigantyczne rozbłyski słoneczne, anomalie magnetyczne, zmiany masy komet i destabilizację orbit niektórych planetoid.

Źródło:
http://zmianynaziemi...y-oblok-energii
  • -1

#13

Patrick.
  • Postów: 135
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niewiarygodne.pl to żadne źródło informacji, swoją "rzetelnością" dorównuje chyba tylko Pudelkowi. Jednak chciałem spytać o coś innego, mianowicie o to. Jest to komunikat z oficjalnej strony NASA o jakimś niebezpieczeństwie (?), nie wiem, w każdym razie czy ktoś znający angielski mógłby zapoznać się z materiałem i napisać o czym mówi facet z filmiku?

Użytkownik Patrick edytował ten post 11.06.2011 - 20:09

  • 0

#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale to, co NASA ukrywa, według Dimitriewem to fakt, że Słońce i wszystko w naszym Układzie Słonecznym, pogrążyło się w nieznanej chmurze fotonów... to niebezpieczeństwo gdyż może wyzwolić gigantyczne rozbłyski słoneczne,


chmurze fotonów? niezłe żarty. Słońce zanurza się w chmurze światła. Kopiujcie dalej z niewiarygodne.pl i zmianynaziemi.pl. Gratuluję. A ten Dimitriew już nie jest czołowy ale wybitny. Ciekawe czym się ta jego wybitność przejawia.
  • -1



#15

Bajabongo.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że 2012 rok nie nie będzie wielki koniec, tylko początek czegoś nowego. Równie dobrze, "koniec Majów" może dotyczyć pełnego obiegu jakiejś planety, albo "przepowiada" coś, co będzie miało miejsce w świecie i na terytorium znanym im ;)
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych