Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy telewizja Russia Today rości sobie prawa do każdego flmu o Smoleńsku na Youtube


3 odpowiedzi w tym temacie

#1

prometeusz.
  • Postów: 56
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

Nie wiem czy to dobry dział na ten temat , ale spotkało mnie dziwne zdarzenie.

Otóż opublikowałem na Youtube część materiału filmowego z pogrzebu Lecha Kaczyńskiego (zgranego z telewizji TVP Info) w katedrze na Wawelu .
Do tego filmu skomponowałem muzykę o takim refleksyjnym , podniosłym charakterze i podłożyłem pod ten film.
Całośc zatytułowałem "Smoleńsk film z pogrzebu- Unearthed Consciousness " .
I po paru dniach okazało się że w panelu administracyjnym mojego konta mam informację że prawa do tego filmu rości sobie Russia Today ???!!
Jakim cudem jak to materiał z TVP Info ?? Owszem nie zapytałem TVP o zgodę ,ale pewnie żaden z tysięcy filmów z pogrzebu na youtube nie ma takiej zgody albo przynajmniej niewiele z nich . No i z jakiej racji Russia Today. Zrozumiałbym jak by była to TVP Info , generalnie TVP ,ale nie to ruskie ustrojstwo ...
Czy przypadkiem w swej gorliwości rosyjskie służby nie wysyłają do firmy Google (właściciela youtube) takich zgłoszeń na każdy film z nazwą Smoleńsk ???
Na szczeście można wejść w spór (można wybrać opcję że na pewno na wiedzę autora ta treść nie jest własnością skarżacego) i tak też zrobiłem , co radzę i innym jeśli na takowy problem natrafią
  • 0

#2

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może być tak, że TVP info jedynie wykorzystała materiał Russia Today. Dobrze zrobiłeś, jak coś nowego wyjdzie to daj znać.
  • 0



#3

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To żadna nowość, że TVP to postkomunistyczna spuścizna i się wcale nie dziwie, że akurat Russia Today rości sobie prawo do tego. :)
  • 0



#4

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Faktycznie sprawa jest dziwna, głównie dlatego że inne filmy z pogrzebu są na youtube już od zeszłego roku i nic im nie jest (także z tvp).Wydaję mi się że to była zwykła pomyłka

O i z tego co widzę twój filmik już jest na miejscu.

Użytkownik Templariusz edytował ten post 01.06.2011 - 17:09

  • 0






Dodaj odpowiedź



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych