Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy UFO istnieje ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Jacson.
  • Postów: 19
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Zapewne większość z Was słyszała o Davidzie Icke - twierdzi on, że obcy, którymi są UFO czy też demony, chcą przejąć władzę nad światem... (no może nie dokładnie tak, ale mniej więcej o to chodzi).

Zgadzam się z tym twierdzeniem i chciałbym przedstawić wam ten artykuł, który dobrze opisuje czy ufo istnieje i czym jest:


http://zbawienie.com/ufo.htm
  • -2

#2

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ile się nie mylę reklama jest na forum zabroniona. No, ale ok. Przeczytałem i się nie rozczarowałem, gdyż ten artykuł jest napisany podobnie dennie jak wszystko co wyszło spod piór Icka i Pajączka. Tylko że Icek to raczej robi to, bo to się sprzedaje i pewnie ma niemałą kasę z rozpowszechniania tych bredni, a Pająk... no cóż... On powinien się wybrać do lekarza, bo mu raczej nie tylko piąta klepka odpadła, ale i wszystkie pozostałe.

Wątpię żeby takie rzeczy jak ten pan opisuje w tym artykule się działy. Przede wszystkim widać duże tzw. skrzywienie religijne tegoż artykułu, ale mniejsza z tym. Nie jest też tak jak pisze autor artykułu, że paniki by nie było. Owszem, byłaby i to duża (przynajmniej dopóki byśmy się nie dowiedzieli czego chcą goście). Oglądał ktoś film Kontakt, szczególnie chodzi mi o tego długowłosego księżulka co to wieszczył koniec świata. Takich ludzi było by setki, jeśli nie tysiące i to oni by napędzali panikę, nie media jak to sobie autor artykułu wymyślił. Dlatego rządy to ukrywały wiedząc jak by się ludzie zachowli (rozboje, kradzieże itd. zupełnie jak podczas huraganu Katrina w Nowym Orleanie). Teraz jednak chcą powoli nas przygotować na ujawnienie powoli nas przyzwyczajając do możliwości istnienia życia po za naszą planetą chcąc panikę zminimalizować. Prawdą bowiem jest, że paniki nie da się w stu procentach uniknąć, zawsze będą jakieś jej ogniska. Gra toczy się o to aby ją maksymalnie zminimalizować.

I ja osobiście uważam że ujawnienie to kwestia maksymalnie roku.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych