Skocz do zawartości


Zdjęcie

Osiągnięcia - komentarze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#31

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wstrzymaj się z teorią o złym działaniu forum dopóki mi punktów nie przyznacie za wejścia na profil :D
A tak na serio - ja nic nie zauważyłam, jak na w miarę długi staż na forum nie mam aż tak wielu wejść. I nie zauważyłam żeby jakieś zastraszające liczby przybyły w ostatnich dniach. Może prze ten temat w hydeparku jesteś popularny?



#32

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na pewno coś się walnęło - jeszcze parę dni temu miałem około 34xx, dziś 47xx -,-



#33 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

też mam o jakiś 1000 więcej :]

#34

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chciałbym zwrócić uwage na to, że te liczniki zwariowały, od wczoraj nabiło mi 1000 wejść. Trzeba coś z tym zrobić bo do jutra każdy user sie tu zgłosi po nagrode, przez jakiś błąd.

#35

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jestem podobnego zdania co adam0, u mnie to trwa już ładnych parę dni, a co do Dzikiego Kuraka mam nieodparte wrażenie, że jej popularność ma dość duży związek z wczorajszą sprawą "zbuntowanych" użytkowników :D w tym przypadku przydałoby się zmienić nazwę odznaczenia na "kontrowersyjny profil" :D

#36

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

też się dziwiłem ze tak szybko mi nabija wejścia i w sumie myślałem nad zgłoszeniem tego, ale to nie było aż tak wyraźne.

Co do odznaczenia kontrowersyjny profil, to moim zdaniem raczej nie:pjesli ludzie odwiedzili jej profil to jest popularny, więc osiągniecie jak najbardziej się należy:)

#37

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od ostatniego wpisu, od godziny 17 (czyli od 120 minut), zanotowałem 1 wejście do profilu, natomiast licznik odwiedził zwiększył się o około 100. :)



#38

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

momencik ja miałem 4900 przed prawie 8 miesięczną przerwą i fakt teraz w ciągu 2 tygodni doszło mi 105, a w ciągu ostatnich 2 dni dodatkowo 900...

#39

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

U mnie wszystko gra.



#40

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od wcześniejszego postu zawitała u mnie znowu jedna osoba, licznik pokazał ponad 300 nowych wejść. :)



#41

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

U mnie to w ogóle jest jakaś nawałnica, bo przed rewolucją na forum, tj około soboty, miałem coś około 8700 odwiedzin, a teraz mam 13200 i licznik wciąż bije :o
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że mój szpetny awatar przyciągnął w te parę dni kliknięcia 4500 osób...

Użytkownik Ill edytował ten post 08.02.2012 - 12:45


#42

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Eury coś się posypało ja mam dodatkowo w ciągu 4 dni 1100

#43

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

he he ... operacja licznik wymknęła się z pod kontroli ^^, trzeba było samemu sobie go podkręcać ... a teraz Wam głupio &(



#44 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

Panie i Panowie ..i licznik ciągle przyspiesza.. niedługo osiągnę 10.000 odwiedzin
a wczoraj miałem 8.700 Eurycide chyba nie ma czasu żeby się tym zająć, a ja zwyczajnie sie
na tym nie znam żeby móc coś konkretnego powiedzieć :)

PS
często przeglądam profile użytkowników i zauważyłem, że
wczoraj moderator Dziki Kurak miał 11700 odwiedzin (pisała w temacie "nominowanii") a dziś ma 15367 :mrgreen:

Użytkownik overdose edytował ten post 08.02.2012 - 18:07


#45

Po_prostu.
  • Postów: 264
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wczoraj zerknęłam na ten temat i sprawdziłam, ile miałam odwiedzin profilu- było ich 700-parę. Obecnie jest ich 1073, a jestem użytkowniczką bardzo mało znaną i stosunkowo mało się tutaj udzielającą, więc to raczej wątpliwe, by mógł się tak nabić "naturalną" metodą przez jedną noc.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych