Skocz do zawartości


Zdjęcie

Osiągnięcia - komentarze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Osiągnięcia - komentarze

Temat przeznaczony na luźne dyskusje związane z systemem osiągnięć.



#2

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hmm, wpiszę "5 lat aktywności na forum", ale nie wiem czy już bym się załapał, bo 5 latek stuknie dopiero w październiku ;) Widzę, że reszta bardziej uzasadnia swoje nominacje więc też coś dopiszę ;) Jestem na forum codziennie, miałem krótką przerwę parę lat temu, ale potem wróciłem, zacząłem czynniej uczestniczyć no i naprawdę nie ma dnia żebym tu nie zajrzał ;)
--------
Ogólnie to cały ten pomysł przypomina mi trochę grę RPG, ale myślę że to słuszne posunięcie i może przysporzyć wielu użytkowników, a także zachęcić do aktywności obecnych ;)

Użytkownik Norlin edytował ten post 25.05.2011 - 23:15




#3

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czas na mniej oficjalny komentarz ode mnie :) System jest bardzo rozwojowy i pewnie przejdzie jeszcze nie jedną mniejszą czy większą metamorfozę. Marzy mi się przynajmniej częściowa automatyzacja jego obsługi i myślę, że prędzej czy później to nastąpi. Na chwilę obecną temat z nominacjami to jedyne i najlepsze rozwiązanie.

Docelowo chciałbym także nagradzać (może nawet w formie rzeczowej) za najbardziej elitarne osiągnięcia. Tak jak mówię, temat jest rozwojowy i na pewno sporo jeszcze nowości się pojawi.



#4

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakby temat o pastach nie był podzielony to byłby "Epokowy Temat" :mrgreen: (ale to praca zbiorowa nie będę rościł żadnych "profitów" z racji tego ;)).

Bardzo fajny pomysł - może zachęcić więcej osób do działalności na forum :).



#5 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

A za napisany artykuł, jaki dodałeś Eury na portal też coś jest? Dzisiaj zauważyłem, że jest taka możliwość :)

#6

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To ciekawy pomysł na nowe odznaczenie. Przy okazji wszelkie propozycje rozbudowy osiągnięć są mile widziane :)



#7

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eury, to na pewno zachęci, wielu użytkowników do aktywnego korzystania. Jeszcze pewnie wiele zmian nastąpi jak już nastąpiło, ale pomysł jest dobry i do dopracowania. Wszelkie uwagi już zgłaszałem na PW. jak coś będę jeszcze pisał ;)


A za napisany artykuł, jaki dodałeś Eury na portal też coś jest? Dzisiaj zauważyłem, że jest taka możliwość :)


Dobrze, że tłumacze mogą umieszczać sami swoje publikacje :)
Tak na poważnie to nigdy nie nadużywałem tej opcji. Sam umieściłem tylko 2 publikacje z 26 które zrobiłem. Pomysł jest również dobry, weryfikacją wśród tłumaczy mógłby się zająć opiekun, ale widzę, że sami wiedzą kiedy artykuł jest ciekawy i wart publikacji na głównej stronie portalu ;)

P.S. nie wyświetlają mi się ikonki za 'popularny profil' i 'staż na forum'.

Użytkownik dżekson edytował ten post 25.05.2011 - 09:41




#8

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

P.S. nie wyświetlają mi się ikonki za 'popularny profil' i 'staż na forum'.


Zgłoś w temacie Nominowani. Nie zostały przyznane jeszcze ;)



#9

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

największa ilość banów ^^,
największ ailość dni ciszy ;-)
największ ailość skreślonych - zamkniętych tematów @@



#10 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja już swoje osiągnięcia zgłosiłem w tamtym temacie, więc czekam na akceptację :)

#11

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

P.S. nie wyświetlają mi się ikonki za 'popularny profil' i 'staż na forum'.


Zgłoś w temacie Nominowani. Nie zostały przyznane jeszcze ;)


Nie chodzi o to, że je mam (bo nie powinienem). Bo za staż mam 4lata. Tylko, że jak wejdę w Osiągnięcia to mi pokazuje, że te pliki graficzne są uszkodzone. Tylko ja tak mam? reszta się wszystko ładnie wyświetla, tylko nie te 2 kategorie.



#12 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

Ciekawe czy gtug zgłosi się po nagrodę. Nieważne jak zaczął, ale trzeba mu oddać, że jego temat już ma status „epokowy” a za jakieś 400 postów z okładem, będzie "legendarny". Cztery posty w profilu, status nowicjusz, ale 500 pkt wpadnie :P

ps
Chemtrails - oczywiście :mrgreen:

#13

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli ktoś dostanie punkty za temat o Chemitrails to raczej FCrismon :)



#14

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Swego czasu próbowałem zrobić tak, by post FCrimsona był pierwszy, ale z dostępnych mi narzędzi moderacyjnych jest to raczej niemożliwe. Ewentualnie mógłby to zrobić Eury przez "zmanipulowanie" np daty postu, czy przestawienia autora pierwszego postu - na jednym forum osobiście widziałem, jak admin przez przypadek odpisał mi moim kontem, nie wchodząc mi na konto i wyglądało jakbym rozmawiał ze sobą :D Mam nawet screena. Więc domyślam się, że Eury też może takie myki robić. Choć nie wiem czy sama nagroda jest zasadna :P Przykład gtug`a pokazuje, że można lakonicznie i od niechcenia rzucić sobie jakimś hasłem i zniknąć, a reszta forum "chyba wiecie co z nim (tematem) zrobić", jak mawiał klasyk ;) Pewnie jest więcej takich "farciarzy". Choć pozytywną stroną jest to, że być może ktoś zacznie myśleć jak zrobić temat, który wywoła dyskusję, a nie schemat '1 wklejka+5 postów typu "ach, niesamowite" '.



#15

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmm, wpiszę "5 lat aktywności na forum", ale nie wiem czy już bym się załapał, bo 5 latek stuknie dopiero w październiku


Zapraszam w październiku :)

największa ilość banów ^^,
największ ailość dni ciszy ;-)
największ ailość skreślonych - zamkniętych tematów @@


Trójeczka interesująca ;) Czekam na więcej propozycji.

Ciekawe czy gtug zgłosi się po nagrodę.


No właśnie, czy się zgłosi? ;)

Tylko, że jak wejdę w Osiągnięcia to mi pokazuje, że te pliki graficzne są uszkodzone. Tylko ja tak mam? reszta się wszystko ładnie wyświetla, tylko nie te 2 kategorie.


Aha rozumiem. Te dwa zestawy ikonek są jeszcze w opracowaniu :)




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych