Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piktogramy 2011


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#1

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sezon na piktogramy czas zacząć,więc wrzucam:



  • 1

#2

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Coraz slabiej sie staraja :(, krzywe okregi, mogli chociaz mnogoscia ksztaltow nadrobic.
  • 1

#3

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dokładnie a z drugiej strony sprawa już ucichła... wszystko się wydało. Ale na prawdę są ludzie którzy wierzą że robi to UFO.... :mrgreen: mimo ujawnienia się grupy stojącej za tym jak i licznych firmowych piktogramów.

Aż z ciekawości się zapytam o ujawnienie dwóch minusujących wierzycie że to UFO zrobiło ? odpiszcie nie kryjcie się.

@ down To już powinno wam dać do myślenia że zrobił to człowiek.

W sumie i tak nic nie zmienię... dowody na to że wykonało to ufo proszę przedstawić...

Ludzie troszkę powagi :/

Opuszczam forum bo nie ma sensu tłumaczyć dalej. Pozdrawiam.

Użytkownik Alexi Arduscoini edytował ten post 13.05.2011 - 12:06

  • 0

#4

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

UFO, czy nie, to piktogramy poruszają wyobraźnię. Gdzieś tu na forum czytałem, że są piktogramy prawdziwe i fałszywe i tych prawdziwych nie dało by rady zrobić żadne ludzkie urządzenie, ponieważ gałązki roślin nie były połamane, a w jakiś sposób zgięte a owady na powierzchni były martwe, w takich pozach jak się pożywiały.

A gdzie jest o tej organizacji? Tylko, że ja nie wierzę żadnej organizacji, która się do czegoś przyzna. Wierzę w to co widzę, a niektóre piktogramy są nie do wykonania ludzką ręką. O ile autentyczność filmików przedstawiających latające spodki i inne świetlne fenomeny łatwo jest zakwestionować. O tyle do stworzenia piktogramów potrzebna by była bardzo zaawansowana technika. Po co ktoś chciałby tworzyć aż tak skomplikowane wzory i okłamywać ludzi tylko po to by następnie przyznać się, że są jego dziełem? Bardziej prawdopodobne, wydaje mi się, że jakaś grupa mogła zacząć działać stosunkowo niedawno, by utwierdzić ludzi w przekonaniu, że piktogramy są fałszywe, albo też zafałszować przekaz tych znaków. To mi się wydaje bardziej prawdopodobne.

Użytkownik Alembik_Vina edytował ten post 13.05.2011 - 12:40

  • 0

#5

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

UFO, czy nie, to piktogramy poruszają wyobraźnię. Gdzieś tu na forum czytałem, że są piktogramy prawdziwe i fałszywe i tych prawdziwych nie dało by rady zrobić żadne ludzkie urządzenie, ponieważ gałązki roślin nie były połamane, a w jakiś sposób zgięte a owady na powierzchni były martwe, w takich pozach jak się pożywiały.

A gdzie jest o tej organizacji? Tylko, że ja nie wierzę żadnej organizacji, która się do czegoś przyzna. Wierzę w to co widzę, a niektóre piktogramy są nie do wykonania ludzką ręką.


Jest ekipa http://www.circlemakers.org/ która robi piktogramy,ale do większości tych skomplikowanych się nie przyznają-poza tym ich dzieła wyglądały zupełnie inaczej jesli przyjrzeć się z bliska-w tych których nie robili , zdzbła traw a dokładniej ich kolanka są zgięte dokładnie w miejscu kolanka a nie złamane czy zgniecione.BTW warto obejrzeć te filmy żeby troche zakumać temat :




  • 2

#6

Nanciscor.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem skąd ta obsesja, że wykonali to jacyś mniej lub bardziej przypadkowi ludzie lub UFO. Według mnie trzeba być naprawdę wielkim optymistą trwając w przekonaniu, że tak zwani kosmici czerpią radość i większy sens istnienia z zabawiania się z ziemianami w kalambury. Nie mniej optymistycznym... naiwnym, aby nie wierzyć, że człowiek nie posiada odpowiedniej technologi do skonstruowania nawet tych najbardziej... zagadkowych. Chciałbym wprowadzić do dyskusji, wlać w was jakąś większą wole alternatywnych rozwiązań, nie tylko tych, którymi karmi się społeczeństwo. Nigdy to nie była moja pasja i całkiem możliwe, iż już nigdy mnie to nie pochłonie, jednakowoż cała ta myśl przewodnia jest z wyrazami sympatii - tyle z mojej strony.

Użytkownik Nanciscor edytował ten post 13.05.2011 - 14:15

  • 0

#7

Frank Drebin.
  • Postów: 106
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

A ja tam wierzę, że piktogramy mogą robić przedstawiciele obcych cywilizacji. Po co? Nie wiem.


  • 0

#8

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Drogi Franku oba te filmy to fake'i. Zostały spreparowane przez człowieka który miał amatorskie studio filmowe.

Od kilku ładnych lat badam amatorsko piktogramy. Przełomem dla mnie był bodajże 2004 rok. Byłem kilka dni w Wylatowie. Całe noce spędzałem z dziewczyną i swoim pieskiem w samochodzie tuż obok pola na którym powstawały piktogramy. Jednego wieczora porobiliśmy zdjęcia pola, nagraliśmy film, pies pobiegał i nasikał na jedyny na polu piktogram, a my wróciliśmy do auta. Nie spaliśmy całą noc tylko obserwowaliśmy niebo, pole, rozmawialiśmy. Po świcie pojawił się rowerowy "patrol" Nautilusa. Jak ogromne było nasze zdziwienie, gdy na polu odkryliśmy nowy dość duży piktogram obok "starego"...

Użytkownik Mike edytował ten post 13.05.2011 - 14:53

  • 2

#9

Nanciscor.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Są albo nie są, to jasne. Ja przecież także odpowiedzi nie znam. Szkoda może tylko marnować tyle potencjału umysłowego z góry przyjmując, iż było to UFO. A może rząd testuję jakieś nowe technologie z których dopiero nasze wnuki dostaną skromne ochłapy. Wariantów może być sporo. Życzyłem po prostu jakiegoś nowego podrygu ideologicznego.
Aha! No i nazywanie tych znaków piktogramami jest też trochę na wyrost. Razem z tą cała ideologią skomplikowanej geometrii, co już nie tyle nie jest taktowne, co się wręcz wyklucza.
  • 0

#10

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

13 maja w mieście Cikarang na wyspie Jawa (Indonezja) został dostrzeżony nowy krąg wykonany na polu ryżowym.
Nie jest to z pewnością żadne arcydzieło ale warto o nim wspomnieć.

Dołączona grafika

http://www.youtube.com/watch?v=UVHyXjH06OE

Źródło: http://www.cropcircl...tera20011a.html
  • 0



#11

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

12 Maj 2011 Madisonville U.S.A. :


  • 0

#12

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Indonezyjski niezbyt staranny, amerykanski wyglada lepiej, ale zamiast zblizenia mamy jakas kiche (przedstawienie graficzne).
  • 0

#13

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

21 maj 2011 Burderop Down,Wiltshire U.K.



http://s1.img.pl/v/1...pikt_6_2011.jpg

Użytkownik Tesseract edytował ten post 25.05.2011 - 01:12

  • 0

#14

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

28 maj 2011 Avenbury,Wiltshire- U.K.



http://www.cropcircl...ary_LSV_800.jpg
  • 0

#15

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

30 Maj 2011 Hackpen Hill, Nr Wrougton, Wiltshire - UK



http://www.cropcircl...nHill_OH800.jpg

Użytkownik Tesseract edytował ten post 31.05.2011 - 11:39

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych