Skocz do zawartości
Zdjęcie
- - - - -

„Nowy Porządek Świata” autor Mikołaj Rozbicki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

„Nowy Porządek Świata” autor Mikołaj Rozbicki

Wywiad z Mikołajem Rozbickim - autorem książki "Nowy Porządek Świata:

TYTUŁ FILMU:
Nowy Porządek Świata - Mikołaj Rozbicki

LINK:

CZAS TRWANIA:14,39 min.


OPIS: Wszystko rozgrywa się w naszych umysłach
Książka ta opisuje czym tak naprawdę jest tajemniczy plan globalnej elity - Nowy Porządek Świata, który realizuje się na naszych oczach. Odpowiada na pytanie w jaki sposób można powstrzymać tę złowrogą agendę.

Autor opowiada zarówno o jawnych organizacjach jak i sekretnych stowarzyszeniach dążących do ustanowienia niepodzielnej władzy – wszechwładnego Rządu Światowego. Dzięki tej książce będziesz bliżej poznania prawdy o masonerii, Iluminatach i innych tajnych ugrupowaniach.

Zdaniem Mikołaja Rozbickiego manipulacja i kontrola ludzkości trwa od wielu setek tysięcy lat, gdy naszą cywilizacją zawładnęła nieznana siła spoza tego świata…

W książce znajdziemy opisy sposobów i technik manipulacji ludzkością oraz przykłady błędnych programów ludzkiego myślenia celowo nam implementowanych, bądź wzmacnianych w celu władzy i kontroli. To właśnie te programy powodują, że całe masy ludzkości żyją obecnie w swoistym więzieniu dla umysłu i dlatego są tak łatwo rządzone z ukrycia przez globalną elitę.

Autor daje jednak bardzo prostą i niezwykle pozytywną receptę na obecną sytuację na Ziemi – wystarczy, że ludzie wezmą wreszcie odpowiedzialność za swoje życie oraz los planety i zaczną świadomie kreować własną rzeczywistość. Wówczas cały system kontroli runie niczym domek z kart. Tym bardziej, że zdaniem autora żyjemy w niezwykłych czasach globalnej zmiany świadomości, która przyspiesza każdego dnia. To właśnie wiąże się z symboliczną datą wyznaczoną przez Majów, którzy doskonale wiedzieli, że w tym okresie nastąpi czas zmiany – 2012 rok oznacza bowiem początek podróży w kierunku Nowego Świata.

http://www.dobreksia...adek-swiata.htm

MUNDUS VULT DECIPI, ERGO DECIPIATUR. POZDRAWIAM ERIK
  • 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u