Skocz do zawartości


Bashar - odpowiedzi na sens istnienia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Przeczytaj swój post post numer 27 w tym temacie. Ja nie dostrzegam pytań. Widzę tylko atak.
Takich postów masz dużo więcej. Jeśli Ciebie interesuje jedynie taka forma rozrywki, to ja w tym nie będę uczestniczył.

Pozdrawiam.
  • 0

#32

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Panowie, opanujcie się trochę. Każdy ma prawo wierzyć w to co chce i ma prawo o tym pisać, szczególnie na forum „Paranormalnym”. Każdy też ma prawo nie zgadzać się z jakimiś poglądami i ma prawo wyrażać o tym swoją opinię, ale niech to robi merytorycznie, nie obrażając nikogo.

Erik.

Użytkownik Erik edytował ten post 28.05.2011 - 19:49

  • 1



#33

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przeczytaj swój post post numer 27 w tym temacie. Ja nie dostrzegam pytań. Widzę tylko atak.
Takich postów masz dużo więcej. Jeśli Ciebie interesuje jedynie taka forma rozrywki, to ja w tym nie będę uczestniczył.

Pozdrawiam.


Hmm ? post skierowany do ViRuSa, wiec czemu mialyby byc tam pytania do Ciebie ?, a jak sie o cos pytam, to jest atak - to juz po tym poscie nie bede wiecej pytal.

Ostatnie pytanie: masz moze gdzies te zablokowane filmiki Bashara, bo 19,95 $ nie zamierzam placic ?
  • 2

#34

Easy_Rider.
  • Postów: 333
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W sprawie Bashara miała kiedyś miejsce dyskusja na forum David Icke, w której również brałem udział. Zainteresowanym proponuję się zapoznanie się z nią Tutaj.
Uważałem wówczas i nie zmieniłem swojego zdania, że facet zachowuje się sztucznie, w czasie channelingu niemożliwa jest gestykulacja rękami i w ogóle nadawanie emocjonalnego charakteru wypowiedziom, gdyż medium jest tylko przekaźnikiem myśli, chyba, że źródłem tych myśli jest on sam. Dla mnie - czysta mistyfikacja.
  • 2

#35 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Albo przepływ energii jest silniejszy niż w ostatnich latach.
  • 0

#36

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A dla mnie jego sposób mówienia (nie gestykulacja) przekonuje bardziej "na plus" - jak by sam miał to wszystko mówić z głowy, to by nie dał rady, musiałby robić jakieś przerwy, coś pomyśleć, zastanowić się co poruszyć w następnej kolejności itp. A on jak zacznie mówić, to robi to w bardzo płynny sposób, bez przestojów, bez typowego "yyyy" dla mówców, że naprawdę jestem skłonny uwierzyć, że on tego nie wymyśla na bieżąco. Nie znam innej osoby, która w taki "ładny" sposób wygłaszałaby jakiekolwiek przemówienia/przesłania.

No chyba, że jest tak świetnie przygotowany do mistyfikacji - ale tego stanu rzeczy nie mam jak sprawdzić.

Co do blokowania jego filmów - wszedłem na YT, wpisałem w wyszukiwarce "Bashar pl", sprawdziłem kilka filmów z pierwszej strony - wszystkie działają. Także jak ktoś chce któryś obejrzeć, to polecam spróbować samemu znaleźć je przez YT.
  • 0



#37

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie tylko ten przypadek, ale w ogóle cały ten channeling to jena wielka mistyfikacja. Ludzie obeznani w temacie wiedzą na czym to polega. A reszta myśli, że wie.
  • 1



#38

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@kamilus
Zacytuje fragment jego wypowiedzi: "We heard bla, bla, bla, bla, but there is the different way, there is the different way" - jesli to jest oryginalny przekaz telepatyczny istot wyzszych wymiarow, to ja dziekuje.
Wejdz sobie lepiej i wpisz w google neurolingwistyczne programowanie, albo lepiej NLP - to bedziesz wiedzial jak mozna ladnie i skutecznie (w sposob otumaniajacy) prowadzic prezentacje i jak sie sprzedac. Dowiesz sie tez czemu tak slabi politycy w Polsce i na Swiecie maja taka popularnosc, poczytaj o fenomenie medialnej sprzedazy przy uzyciu technik neurolingwistycznych i wroc tutaj i napisz, czy dalej jestes na "plus", czy moze jednak gosciu od Bashara moze tylko grac.
  • 0

#39

wafelkill.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam
chcialem sie podzielic wszystkim co znalazlem o BASHAR bo wiem jak bardzo trudno jest cos znalesc.
Zmienilo to moje zycie i wiem ze moze zmienic zycie kazdego jezeli tylko zechce:]

torrent
http://btjunkie.org/...536cded4651ffd8

serwer hotfile
http://hotfile.com/l...1868955/b583224

Jezeli ktos chce sie ze mna skontaktowac to prosze o info na moim kanale YOUTUBE(maile zadko sprawdzam)

http://www.youtube.com/user/wafelkill

...and good day to you all!:]

Dołączona grafika

Użytkownik pokerek edytował ten post 26.09.2011 - 08:42

  • 0

#40

Redie.
  • Postów: 41
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Koledzy, jest 4 lata po roku 2012 i nic się nie zmieniło, nadal wszystko jest negatywne :D
  • 0

#41

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Obcy przestali nadawać  :szczerb:


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych