Skocz do zawartości
Dziękujemy za udział w Złotych Szarakach -- kolejne informacje już niebawem!

Zdjęcie
- - - - -

Bestia z 13-tej księgi Objawienia


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Erik.
 • Postów: 927
 • Tematów: 106
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bestia z 13-tej księgi Objawienia

OPIS: Niewielu ludzi na świecie zdołało rozpoznać tożsamoś Bestii z Objawienia rodziału 13. Niemniej proponowane wyjaśnienie jest najwyraźniej jedynym wyjasnieniem, które jest samo w sobie ewidentne i łatwo rozpoznawalne wtedy, kiedy poznamy poszczególne elementy owej łamigłówki.

TYTUŁ FILMU: Bestia z 13-tej księgi Objawienia - 1/3

LINK:

CZAS TRWANIA: 10,04 min.

TYTUŁ FILMU: Bestia z 13-tej księgi Objawienia - 2/3

LINK:

CZAS TRWANIA: 9,55 min.

TYTUŁ FILMU: Bestia z 13-tej księgi Objawienia - 3/3

LINK:

CZAS TRWANIA: 10,44 min.

"Szczęście jest tylko wtedy prawdziwe, kiedy się nim dzielimy" Pozdrawiam, Erik
 • 3#2

Erik.
 • Postów: 927
 • Tematów: 106
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sprawa jest delikatnie mówiąc dość kontrowersyjna i choć nie podpisuję się pod wszystkimi wypowiedziami, uważam jednak iż tak kwestia interpretacji pewnych części Biblii, w tym księgi Objawienia Jana, jak i światowa polityka widziana przez pryzmat wierzeń Żydów jest jak najbardziej ciekawym, a nawet ważnym tematem do dyskusji. Szczególnie istotne w tym kontekście dla dalszych losów mogą okazać się informacje na temat prób odbudowy świątyni Salomona.

"Gdy więc ujrzycie "ohydę spustoszenia", o której mówi prorok Daniel, zalegającą miejsce święte - kto czyta, niech rozumie - wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry! Kto będzie na dachu, niech nie schodzi, by zabrać rzeczy z domu. A kto będzie na polu, niech nie wraca, żeby wziąć swój płaszcz. Biada zaś brzemiennym i karmiącym w owe dni! A módlcie się, żeby ucieczka wasza nie wypadła w zimie albo w szabat. Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony."
(Mt 24,15-22)

„Ohyda spustoszenia” jest to zwrot, który odnosi się do sprofanowania żydowskiej świątyni w Jerozolimie. Ma to miejsce wówczas, kiedy grzeszny przedmiot lub człowiek znajduje się w świętej części świątyni, gdzie wstęp dozwolony jest jedynie kapłanom. Aby mogła spełnić się zapowiadana ohyda spustoszenia- powtórne przyjście mesjasza (według Żydów nieuznających Jezusa, tym razem ma przyjść niby ten ich prawdziwy mesjasz zapoczątkowując Argamedon), Żydzi muszą wybudować nową świątynię.
Tak więc mniejsza o to czy owe proroctwa spełniają się ponieważ zostały przepowiedziane, czy ktoś to spełnianie się realizuje, najgorsze jest to, że w wielu aspektach to się realizuje obecnie.

OPIS: Izrael (kontrolowany ścisle przez Watykan!) planuje odbudowę III Świątyni Salomona, ksiądz Rydzyk sieje nienawiść Polaków do wszystkich Żydów a ksiądz Natanek chce nawracać całą Europę na katolicyzm. Nie sądzę, że Islamiści są w tym przypadku wyjątkiem . Czy wiecie, że Tony Blair przeszedł na katolicyzm?
http://www.abc.net.a.../23/2126202.htm [EN] •Jego pozycja jest niezwykle ważna w chwili obecnej, ponieważ T. Blair dzierży ważne misje z ramienia Watykanu. Radzę pogóglować w tym temacie.
Jego konwersja świadczy wyraźnie o sile Watykanu i jego wpływach na politykę światową.
2. Czy wiecie, że Żydzi w Niemczech są zwolnieni od podatków? ale na temat odbudowy Świątyni, a zwłaszcza daty rozpoczęcia odbudowy, źródła te nie zostały zdementowane.

http://www.haaretz.c...es/1131599.html
http://www.israeltod...d=178&nid=20063
http://www.israelnat...um.aspx/t109264
Trzeba się zgodzić, że obwieszczenie prasowe nie oznacza prawdy, ani artykuły z kontrolowanych mediów pro syjonistycznych także nie mówią nam nigdy całej prawdy.
Co jest bezsporną prawdą, to fakt, że plany odbudowy Świątyni istnieją od wielu lat, odbudowa Świątyni jest także planem Masonów. Moim zdaniem jest to jeden z najważniejszych detali w kierunku wypełnienia proroctw i należy się spodziewać mnóstwo dezinformacji oraz kłamstw.
Iluminaci doskonale wiedzą, że Chrześcijanie te rzeczy uważnie obserwują a Szatan chce także zwieść i wybranych.
Jeżeli media o czymś głośno krzyczą, na pewno jest to kłamstwem.
Im głośniejszy krzyk, tym większe kłamstwo .
Nam pozostaje czekanie na rozwój tych wydarzeń, które są ewentualnym wypełnieniem wielu proroctw biblijnych.
Czas pokaże. Jeżeli odbudowa nie rozpocznie się 16 Marca, na pewno pewnego dnia się rozpocznie i dzień tej przejdzie na trwałe do historii.
Sataniści będą budować świątynię dla Boga!?
16 Marca 2010 - data z trzech różnych źródeł.

http://www.haaretz.c...es/1131599.html
http://www.israeltod...d=178&nid=20063
http://www.israelnat...um.aspx/t109264
Świat arabski zawsze podnosił wielki krzyk na samą wzmiankę przeniesienia stolicy Izraela z Tel Avivu do Jerozolimy. Tym razem, aby zbudować Świątynię Salomona, trzeba usunąć Meczet na Skale.

Jerozolima jest praktycznie pępkiem świata, niezwykle ważnym miastem nie tylko z powodów religijnych trzech głównych religii. Czy to bije na alarm III Wojny Światowej? Możliwość taka jest definitywne realna. Jest pewne, że jakikolwiek ruch Izraela w kierunku Meczetu na Skale spowoduje niezwykłe i niemiłe podniecenie w krajach islamskich.

Niewątpliwie będą wielkie debaty pośród Islamistów w Europie i innych krajach i mogą się one przerodzić w zamieszki oraz wielki przelew krwi. Islamscy szejkowie mogą ogłosić Dżihad przeciwko wszystkim nie islamskim religiom.

Istnieje także możliwość, że Bóg pokieruje niektórymi wydarzeniami, aby wykonać swój wyrok na Babilonie Wielkim.
Jeżeli rzeczywiście rozpocznie się odbudowa Świątyni Salomona, nie wróży to światu niczego dobrego.
Czy ludzie ci wielbią Boga Izraela? Na to pytanie można odpowiedzieć innym pytaniem?
Czy przykazania Boga Izraela są w poszanowaniu tych, którzy planują odbudowanie Jego Świątyni? Czy Rockeffellerzy czy rząd izraelski są posłuszni 10 Przykazaniom Bożym? Nie zabijają, nie kradną, nie trudnią się lichwą, nie popełniają cudzołóstwa i zalecają owe przykazania całemu światu?

Jeżeli odpowiedzi na owe pytania są negatywne, oznacza to kolejny diaboliczny krok w kierunku New World Order - NWO - Nowy Świata Porządek czy też raczej jeszcze większy bałagan.
Jest także pozytywny aspekt takich planów.
Królestwo Boże pod berłem Ja-szua jest coraz bliżej!
Watykan jest twórcą UE!
Ks. Natanek ubolewa, że w budynku Parlamentu EU nie ma żadnej kaplicy modlitw! Watykan jakoś o to nie zadbał.
Ciekawe są owe CUDOWNE wydarzenia o których mówił Ks. Natanek w tym filmie. Czy są one prawdziwe - tego nie wiem, ale?.. „szatan przyjmuje postać anioła światłości".

Co jest znamienne, w przeszłości KRK dążył do tego samego celu rękami... Hitlera. III Rzesza czy też Nowy Porządek Świata - globalizacja oraz redukcja populacji to były plany Watykanu realizowane rękami Nazizmu.
Obecnie cele są identyczne i nawet udało się Watykanowi zorganizować UE pod ewidentnie szatańskimi flagami oraz patronatem Kościoła.

TYTUŁ FILMU: Plany odbudowy III Świątyni Salomona

LINK:


CZAS TRWANIA: 9,55 min.

"Szczęście jest tylko wtedy prawdziwe, kiedy się nim dzielimy" Pozdrawiam, Erik
 • 2#3

restek.
 • Postów: 424
 • Tematów: 52
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ks. Natanek pokazuje na oltarz i krzyczy tam jest Bog, kupujcie najpiekniejsze kwiaty i 15 swiec! 8)
Bóg na pewno od ludzi tego wymaga? Ludzie myslacy wiedza, ze jedynie przez milosc do siebie i blizniego czlowiek zbliza sie do stworcy
 • 0Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u