Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zabójstwo Caylee Marie Anthony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam,
Sugerując się tematem "Niezwykłe telefony", natrafiłem na przypadek, którego przez brak tłumaczenia nie jestem w stanie za bardzo zrozumieć (z racji, iż angielska Wikipedia, jak stwierdził też mój brat, jest b. trudna w tłumaczeniu). Do rzeczy:
Chciałbym zlecić tłumaczenie tekstu jakiejś osobie z forum: http://en.wikipedia....nthony_homicide . Na polskich stronach prawie nic nie znalazłem, wpisując w wyszukiwarke to hasło.
Streszczenie/główny zarys problemu/ów (może być niedokładne/niepoprawne): Caylee Marie Anthony została zabita przez swoją matke - Casey Marie Anthony - która w dniach jej śmierci imprezowała, trzymajac swoje dziecko w bagażniku swojego samochodu. Chodź zwłoki znaleziono blisko Jej domu, Ona zaprzeczyła, jakoby to Ona miała zabić swoją córkę. Interesujacym faktem jest, że gdy jej matka dzwoniła pod 911, Casey powiedziała swojej matce, że nie chce powiedzieć, gdzie znajduje sie Jej wnuczka. Cindy Anthony (czyli Babcia Caylee i matka Casey) na poczatku zeznała, że w samochodzie czuła zapach gnijących zwłok, po czym zeznała, że to była.. stara Pizza.
Doprawdy, czytałem ten artykuł z ogromnym przerażeniem. Dlatego chciałbym, aby ktoś, kto zna dobrze Angielski, przetłumaczył ten tekst.
Z góry dziekuje oraz - ostatnich pare dni nie za dobrze sie czuje, wiec jakbym coś pokręcił - prosze o wyrozumiałość.
Pozdrawiam

#2

Osme.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co to ma wspólnego z niezwykłymi telefonami? Czytałam kawałek tego artykułu na wikipedii, ale nie znalazłam tam wzmianki o tym. Aczkolwiek przyznam się, nie czytałam całego. ;)

#3

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co to ma wspólnego z niezwykłymi telefonami? Czytałam kawałek tego artykułu na wikipedii, ale nie znalazłam tam wzmianki o tym. Aczkolwiek przyznam się, nie czytałam całego. ;)


Otóż natrafiłem na ten filmik, a dokładniej - rejestr rozmowy, przeszukujac jakis film z tematu "niezwykłe telefony": i zainteresowała mnie ta sprawa.
Pozdrawiam i prosze o tłumaczenie

#4

Osme.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurcze mało co rozumiem z tego filmiku, ale może dlatego, że jest głośno u mnie w domu. Może później to przesłucham jeszcze raz. Jeśli jest tak jak było napisane w tym artykule na wikipedii, że możliwe, że zwłoki dziecka były w bagażniku i że matka ją zabiła to ta kobieta to jakiś potwór.

#5

dusieqq.
  • Postów: 84
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

ty chcesz żeby ci ktoś cały artykuł przetłumaczył? powodzenia :/

#6

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ty chcesz żeby ci ktoś cały artykuł przetłumaczył? powodzenia :/


Nie cały, tylko chociazby najwieksze streszczenie - o co w tym tak mniej-wiecej chodzi, nawet niekoniecznie z linka, o którym Ci napisałem.
Wdzieczny byłbym za podjęcie sie tego zadania.
Pozdrawiam


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych