Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szybka odpowiedź


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśnie zauważyłem, że zmienił mi się na niekorzyść sposób dodawania "szybkiej odpowiedzi" (z której zawsze korzystałem). O ile dobrze pamiętam, to dawniej wystarczyło kliknąć na pole szybkiej odpowiedzi, aby pojawiły się kontrolki ("cytuj", edycji tekstu - pogrubienie itp, dodaj link, dodaj zdjęcie itp). Teraz ich nie ma, co utrudnia pisanie tych szybkich odpowiedzi (trzeba samemu pisać np [ img ] itp). Czy nastąpiła jakaś zmiana na forum a ja ją jedynie przegapiłem, czy też związane to jest z przejściem do grona "adept"?



#2

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To chyba u Ciebie coś nie tak, bo u mnie wszystko jest w jak najlepszym porządku ;)



#3

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No właśnie to ciekawe - bo przed chwilą w innym temacie wszystko znowu działało w porządku - a teraz gdy to piszę tutaj, to znowu nie działa. Żeby nie być gołosłownym - oto jak wygląda to u mnie w tej chwili, przy pisaniu tej odpowiedzi:

Dołączona grafika

Żadnych opcji edycji, jedynie pole do wpisywania tekstu.



#4

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

U mnie też wszystko gra. Opera najnowsza.

Ciasteczka?



#5

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie sądzę. Cały czas nie działa.



#6

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pole odpowiedzi raczej powinieneś mieć białe.

Jest białe tylko wtedy gdy w opcjach masz zaznaczony "Rozbudowany edytor tekstu".

Może wtyczka Flash ci się sypie? Spróbuj ją zupgreadowac/zainstalować ponownie.

Użytkownik BoryZ edytował ten post 21.03.2011 - 22:03


#7

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

FF.
Posłuchaj Mylo.


Używam Opery od bardzo dawna. Jest z nią coś nie ten teges?



#8

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No właśnie to ciekawe - bo przed chwilą w innym temacie wszystko znowu działało w porządku - a teraz gdy to piszę tutaj, to znowu nie działa. Żeby nie być gołosłownym - oto jak wygląda to u mnie w tej chwili, przy pisaniu tej odpowiedzi:
...
Żadnych opcji edycji, jedynie pole do wpisywania tekstu.


Wyłożyła Ci się obsługa JavaScriptu, przynajmniej skryptów związanych z Szybką odpowiedzią. Jakiej przeglądarki używasz? Jeśli FF, zajrzyj do Konsoli błędów (menu Narzędzia chyba) i poszukaj czegoś związanego z zablokowanym skryptem JS, niedozwoloną operacją itp. Inna możliwość, jaka przychodzi mi do głowy, to jakiś przyjemny dodatek do FF, który knoci lub blokuje obsługę JS -- przejrzyj listę dodatków i poszukaj czegoś, co może wpływać na JS, np. Adblock, NoScript itp. Jeśli będzie coś potencjalne nadającego się -- wyłącz na próbę i/lub zaktualizuj.
Jeśli używasz Opery -- prawy przycisk myszy na stronie, opcja Zablokuj zawartość -> Szczegóły, następnie przyjrzyj się, czy na liście nie masz wpisu postaci *.js lub podobnego. Jeśli tak -- usuń go.
Przy IE oraz innych przeglądarkach zasada działania powinna być zbliżona, choć dokładnych procedur Ci nie opiszę -- nie używam. Zresztą FF też praktycznie nie.

Najprostszy test -- sprawdź zachowanie edytora przy użyciu innej przeglądarki.

I na koniec -- przeinstalowanie Flasha na 99% nie rozwiąże tego problemu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych