Skocz do zawarto軼i

Zdj璚ie

Przewidywanie przysz這軼i poprzez sen

• Zaloguj si, aby doda odpowied
71 odpowiedzi w tym temacie

Lewir.
  • Post闚: 23
  • Tematów: 1
  • P貫:M篹czyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

Nie wiem czy w dobrym dziale piszę mój pierwszy post (jak nie to proszę o przeniesienie).

Dla jasności nie piszę tutaj o tym, żeby się chwalić i.t.d bo nie o to mi chodzi. Oczekuje jedynie, że ktoś pomoże mi to wyjaśnić.

Do rzeczy:

Od dobrych 10 lat miewam dziwne sny w których jak się okazuje później widzę przyszłość. Śnią mi się rzeczy związane z przyszłością. Wydarzenia na skalę światową. Sen z danym wydarzeniem z przyszłośći mam ZAWSZE 3 dni przed tym wydarzeniem. Acha zapomniałem nadmienić, że ten sen nie jest w "postaci filmu" jest to raczej pare "klatek" coś takiego jak kilka "ruchomych zdjęć" sam nie wiem jak to nazwać.
Kilka przykładów:
1. Najodleglejszy jaki pamiętam sen miałem w nocy z 8 na 9 września 2001 roku. Śniły mi się wówczas samoloty, które wbijają się w wieże, ludzie wyskakujący z okien i tyle nic więcej, poprostu kilka "slajdów". Po każdym śnie przez owe 3 dni ten sen nie daje mi spokoju, cały czas o nim myślę pomimo tego, że nie chę. I tak jest po każdym "znaczącym" śnie. Miałem wówczas jakieś 16 lat. Ten sen był pierwszy "który zdarzył się w przyszłości".
2. 3 dni przed ogłoszeniem publicznym (że papież jest śmiertelnie chory) śniły mi się wydarzeniea z Placu św. Piotra w Rzymie (i nie tylko). Flaga Polska z kirem, flagi różnych państw opuszczone do połowy, ludzie na placu "w smutku", Przywódcy światowi w Rzymie. I znów to wszystko w formie "slajdów, ruchomych zdjęć"
3. Tą sytuację najbardziej pamiętam bo zdarzyła się niedawno. 6-7 kwietnia śnił mi się las we mgle z porozrzucanymi szczątkami, kilku strażaków/ratowników, mały pożar/coś się tliło. Krajobraz jak po trzęsieniu ziemi lub jakimś katakliźmie. I na koniec sentencja, po której obudziłem się i usiadłem na łóżku: "prezydent nie, żyje" Szczeże mówiąc cały sen pamiętałem, że mi sie śnił, ale ostatnie zdanie kompletnie wyleciało mi z pamięci. Nie zdawałem sobie sprawy co oznacza ten sen. Wiedziałem, że coś jest nie tak i coś będzie źle, ale nie rozumiałem o jaką sytuację chodzi. Sny są zatarte, niewyraźne. Po obudzenie czuję jakby śniła mi się jakaś układanka/zagadka/puzzle sam nie wiem jak to nazwac, którą musze zrozumieć i "ułożyć" Najlepsze jest to, że gdy katastrofa się już wydarzyła i były relacje TV z miejsca zdarzeni, to w TV zobaczyłem w jakimś kilkusekundowym ujęciu DOKŁADNIE mój sen. Ten sam las we mgle, ludzie ze snu w tych samych miejscach ten sam "pożar" tam gdzie mi się śnił.

Innymi przykładami z mojego życia nie dotyczącymi snów jest np to, że gdy ktoś z mojej rodziny umrze i zawsze w noc po pogrzebie śni mi się ta osoba i "mówi co u niej" lub "pokazuje czy jest OK" sam nie wiem jak to nazwać, ale zawsze tak jest.

Chciałbym równierz powiedzieć, że owe sny nie budzą we mnie "w trakcie ich trwania" totalnie żadnych emocji (coś jak "odczucia" związane ze zmianą kanału w TV kiedy kompletnie się nad tym nie zastanawiam i emocje są ani na + ani na - )

Ciekawą sprawą jest też to, ze w normalnym życiu mam ciekawe nie wiem jak to nazwać hmm "przypadłości" Przykład: Idąc ulicą, i patrząc "na nic, na chodnik np" myślę nad totalnie nie powiozanymi sprawami, takie myślenie o niczym np: myśle o tym, zeby kupić pędzel do niebieskiej farby, obejrzeć w TV kota w butach i naprawic oberwaną, odklejającą się w pkoju tapete. Po 2-3 sekundach podnoszę głowę (nie patzre juz na chodnik) i na dokładnie 3 bilbordach stojących przy ulicy kawałek przedemną widze: Na pierwszym: Niebieski pędzel, Na drugim: Reklame kota w butach a tzreci bilbord jest pusty tylko ma oberwaną i postrzępioną tapete (to coś co jest na bilbordzie, przed zawieszniem reklamy, taki podkład, albo fragment starej reklamy. Nigdy nie widziałem wcześniej tych bilbordów, byłem w tym miejscu pierwszy raz. Jestem z zupelnie innego miasta i nie miałem "przyjemności" nigdy tam być.

Sytuacje związane z przyszłością miałem praktycznie od dziecka: Do dziś pamiętam jak oglądałem z kumplem teleturniej 1 z 10 w TV. Usiadłem obok kumpla i powiedziałem, że odpowiedź na następne pytanie będzie "Azerbejdżan". Nie pamiętam dokładnie jak brzmiało wteyd dokładnie pytanie, ale obrazowo powiedzmy, że brzmiało "w jakim kraju mieszkają Talibowie?" Chodzi mi o to, że znałem poprawną odpowiedź na pytanie, które nie zostało, jeszcze zadane. (nie była to powtórka programu, i nigdy go wcześniej nie widziałem). Odpowiedziałem wówczas poprawnie na pytanie, które zamiast tego mogło być dowolnym z miliona innych.

Mam takich doświadczeń mase. Może mi to ktoś jakoś wyjaśnić ? Z góry dziękuje :) I jeszcze zapewniam, że wsyztsko co tutaj napisałem jest w 100% prawdą i oczekuje jedynie pomocy w wyjaśnieniu tych spraw. Miał ktoś z Was może podobne przeżycia? Mam nadzieje, ze w miare jasno wyjaśnilem o co mi chodzi :)

U篡tkownik Lewir edytowa ten post 14.03.2011 - 23:43

• 0

BrainCollector.
  • Post闚: 1769
  • Tematów: 100
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiem - ciekawe. Ale tak瞠 musz Ci powiedzie, 瞠 bardzo ryzykujesz tworz帷 ten temat w tej chwili. Na forum zacze豉 by bardzo "popularna" tematyka zwi您ana z przepowiedniami. Jest wiele os鏏 kt鏎e z miejsca wy鄉iewaj ka盥y temat. Tak瞠 musisz przygotowa si na fale krytyki.

Od siebie dodam, 瞠 jak b璠ziesz mie takie wizje, nagrywaj je na co (oczywi軼ie chodzi o opowiedzenie co si widzia這) 瞠by by dow鏚 na to, 瞠 m闚isz prawd.
Pozdrawiam
  • 2

Lewir.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem :) pisałem o tym też na innym forum, ale dałem sobie spokój bo ludzie zamiast wyjaśnic sytuacje naśmiewali się tylko. Dowody miałem. Rozmowe z dziewczyną na gg przed katastrową 10.04.2010r. (nie wiem czy ją jeszcze ma czy sformatowała komputer, ale jak coś to wkleje, oraz rozmowe z kumplem z tym co kiedyś oglądałem teleturniej. No i oczywiście moją rodzinę, która o wszystkim wie.

U篡tkownik Lewir edytowa ten post 14.03.2011 - 23:53

• 0

BrainCollector.
  • Post闚: 1769
  • Tematów: 100
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spr鏏uj teraz zapisywa/nagrywa ka盥 wizje. Najlepiej je郵i by這by je郵i robi豚y tak: prawdopodobnie masz mikrofon do komputera, opowiedz co widzia貫, zapisz i wrzuc to do windows movie makera, mo瞠sz doda jakie t這 i zapisz, nie musi to by super jako嗆, uwa瘸m, 瞠 320p z szybko軼i 300-500 wystarczy (nagranie ko這 minuty nie b璠zie zajmowa nawet mb). Wrzu to na youtube i mo瞠sz ustawi na prywatny (tylko Ty widzisz). Kiedy przepowiednia sprawdzi si, upublicznij. B璠zie to niezbity dow鏚 na Twoj prawdom闚no嗆. :)
  • 0

Lewir.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spr鏏uj teraz zapisywa/nagrywa ka盥 wizje. Najlepiej je郵i by這by je郵i robi豚y tak: prawdopodobnie masz mikrofon do komputera, opowiedz co widzia貫, zapisz i wrzuc to do windows movie makera, mo瞠sz doda jakie t這 i zapisz, nie musi to by super jako嗆, uwa瘸m, 瞠 320p z szybko軼i 300-500 wystarczy (nagranie ko這 minuty nie b璠zie zajmowa nawet mb). Wrzu to na youtube i mo瞠sz ustawi na prywatny (tylko Ty widzisz). Kiedy przepowiednia sprawdzi si, upublicznij. B璠zie to niezbity dow鏚 na Twoj prawdom闚no嗆. :)

Dobry pomys :) Je瞠li tylko mi si przy郾i co niepokoj帷ego to nagram i wrzuce na YT tak jak m闚isz. A tak ps: to mia tu kto na forum podobne sny? Dopiero poznaje to forum i szukam podobie雟tw.
  • 1

Anaheim.
  • Post闚: 63
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobry pomys :) Je瞠li tylko mi si przy郾i co niepokoj帷ego to nagram i wrzuce na YT tak jak m闚isz. A tak ps: to mia tu kto na forum podobne sny? Dopiero poznaje to forum i szukam podobie雟tw.

Ja moge powiedzie 瞠 co podobnego u mnie wyst徙i這, jednak nie w a tak czystej formie i tak cz瘰to jak u Ciebie. Szczeg鏊nie pami皻am sen, kt鏎y 郾i mi si przez d逝窺zy okres czasu w du篡ch odst瘼ach. Zawsze wygl康a這 to tak 瞠 jad samochodem z kim z rodziny, auto nagle wznosi si w powietrze do嗆 wysoko i opada przedoem na ziemie. Ostatni sen z tej serii by najbardziej podobny z tej serii bo by豉 to jazda popisowa nowym autkiem, wysoka predko嗆, utrata kontroli na zakr璚ie wyskoczenie w powietrze i opadanie na ziemie. Skojarzy貫m wszystko dopiero jak kuzyn mia wypadek. Wypadli z zakretu w miejscu gdzie droga by豉 troche wy瞠j od drogi ale wystarczaj帷a 瞠by przy pr璠ko軼i ponad 150km/h przeleciec nie ma造 kawa貫k, zary przodem i ponadto zaliczy obr鏒 w powietrzu... Wi璚ej takiego snu nie mia貫m po tym wydarzeniu. Innych podobnych r闚nie nie dostrzeg貫m, wi璚 podobie雟two do twoich, o ile m闚isz prawde, jest bardzo ma貫.
Co do bezkontekstowych sn闚 to w wieku kilku lat mia貫m sen gdzie pada deszcz kamieni, p騧niejsze to jakie tsunami na Ba速yku i/lub w Californii ale pewnie wywo豉ny wydarzeniem z film闚. Ostatnimi czasy mia貫m te pare takich 瞠 siedz sobie w jakim pokoju i nagle mi si przypomina 瞠 przecie nam si ju 2012 ko鎍zy i nic si nie wyda篡這 :)

Tak wi瘯szo軼 wygl康a na wyssane z palca powi您ania z tym co ma sie wydarzy, wi璚 mia貫m tylko jedna serie taka co si spe軟i豉 x]

Tak przy okazji... Od kilku lat si zastanawiam nad wyja郾ieniem jak wygl康a moje 篡cie i osoba jako 鈍iadomo嗆 bytu i nie moge znale潭 na to s這w.. Ponadto odbi鏎 przez zdecydowan wiekszo嗆 tego typu spostrze瞠, kt鏎ych i tak nie potrafie nawet w najmniejszym stopniu por闚na do czego i w jakikolwiek sensowny spos鏏 wyja郾i, wywo豉 by fale krytycyzmu i zamkni璚ie tematu oraz bana wi璚 pewnie sobie odpuszcz :D
  • 0

dzustin.
  • Post闚: 237
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Daj zna jak ci si przy郾i numery lotto ;)

A tak serio to nie uwierz p鏦i nie opiszesz tutaj swojego snu, kt鏎y faktycznie sprawdzi si po 3 dniach. I nie m闚i tutaj o 郾ie typu "umrze ciotka mojego kolegi" :)
  • 0

kamilus.
  • Post闚: 1231
  • Tematów: 106
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lewir - po prostu wszystko, co Ci si przy郾i, najpierw spisuj na papier (najlepiej od razu po przebudzeniu - zapami皻asz wi璚ej fakt闚; mo瞠sz te za這篡 specjalny zeszyt do tego) a potem to nagrywaj. Naprawd 豉twiej b璠zie Ci opowiada o czym gdy masz zapisane informacje ni pr鏏uj帷 przypomnie sobie wszystko z pami璚i.

Poza tym troch w徠pi, by kto Ci uwierzy na s這wo - pisa o przesz造ch wydarzeniach (i ich zapowiedziach) ka盥y mo瞠 i nikt tego nie zweryfikuje. Ale interesuj帷e rzeczy prawisz, ca趾iem interesuj帷e :)

Nie zniech璚aj si odpowiedziami, jakie by one nie by造, i zacznij "uwiecznia" swoje wizje. Mo瞠 nied逝go si przekonamy, czy masz racj.
  • 1

Alexi Arduscoini.
  • Post闚: 717
  • Tematów: 85
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hejka ;)

Ostatni na forum zrobi豉 si taka moda okre郵ania wszystkich poszukuj帷ych prawdy "sceptykami" podejrzewam 瞠 po這wa nawet nie wie co dok豉dnie oznacza to s這wo... i kategorycznie nadu篡wa tego terminu....

Wi璚 pewnie jest sporo os鏏, kt鏎e maj mnie za zatwardzia陰 sceptyczk...

A ja im zrobi taki psikus :lol i napisz 瞠 ca趾iem mo磧iwe jest to o czym piszesz - przewidywanie w snach, m闚i z w豉snej perspektywy poniewa sama mam prorocze sny. Cz瘰to - ale bardziej dotycz mnie i mojej przysz這軼i.

Cho zdarza mi si przewidzie chorob b康 wypadek. Tak jak pisa貫 ju o katastrofie to mog w ko鎍u z siebie wyla 瞠 r闚nie mia豉m dziwaczny sen nocy poprzedzaj帷ej zdarzenie... Nie by豉 to bezpo鈔ednia wizja katastrofy ale je郵i kto zna si na odkodowywaniu archetyp闚. Nie m闚i帷 ju o braniu lekcji z sennika tylko w豉snego do鈍iadczenia to wie o czym m闚i. Ale wiadomo ja u鈍iadomi豉m sobie ow kwesti dopiero po katastrofie przypomnia豉m sobie sen i zd瑿ia豉m... Nikomu nie m闚i豉m bo by這 po fakcie. I mo積e by pomy郵e te 瞠 鈍iruj co nie? ;) Prorocze sny to wg mojej osoby udowodniony niezbity fakt. Dzi瘯i Pozdrawiam ;)
  • 0

Adee86.
  • Post闚: 33
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie natomiast nurtuje pewna my郵.. S造sza貫m ze ludzie maja czasem prorocze sny, sam nawet kiedys raz mia貫m, ale chodzi mi o to je郵i mo積a czasem uzyska informacje na temat przysz這sci to czy nie mozna by wykoszystac do tego lucid dreams? nie wiem czy na tym forum sa osoby ktore potrafia LD (ja nie potrafie niestety) jesli sa to moglyby sprobowac we snie wygenerowac jakas postac i zapytac o przyszlosc najblizsza np trzesienia ziemi, sytuacje w Japonii. Traktowal bym to jako doswiadczenie, ciekawostke. Sa takie osoby na forum?
  • 0

domenicus.
  • Post闚: 404
  • Tematów: 13
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mam takich do鈍iadcze mase. Mo瞠 mi to kto jako wyja郾i ?

Witam Pana,

Prosz si zmusi do nast瘼uj帷ej rzeczy: przygotowa sobie zeszyt szkolny na biurku i zapisywa wszystko, co si Panu przy郾i. Gdyby tak si zdarzy這, 瞠 obudzi si Pan w nocy i b璠zie zaspany, prosz tylko notowa najprostsze wyrazy: np. las, wybuch, po瘸r, tsunami, polska, pow鏚 - wtedy przez te kilkadziesi徠 sekund nie utraci Pan tej wizji - a s這wa-skojarzenia szybko Panu przypomn o co chodzi這 rano.

Je郵i Pan b璠zie wstawa rano - prosz w pe軟i opisa uczucia, wra瞠nia, etc. Prosz NIE pomija 瘸dnego wyrazu czy widoku, jaki Pan zobaczy - bo mo瞠 mie on istotne znaczenie, chocia w danym momencie b璠zie si wydawa nieistotne, ale za rok, dwa mo瞠 si co posk豉da w ca這嗆.

Je郵i Pan b璠zie znowu mia takie sytuacje "na mie軼ie" - te prosz mie kartk przygotowan, wej嗆 do budki telefonicznej, albo na kawa趾u muru opisa zdarzenie.

By taki jasnowidz w Polsce, kt鏎y zapisywa ca貫 篡cie swoje sny w zeszycie - zapisa kilka tysi璚y sn闚 i z nich odczytywa przysz這嗆.

Je郵i NIE b璠zie Pan rozwija tych umiej皻no軼i - mog po prostu zanikn望 jak mi窷nie u nieczynnego sportowca. Do ko鎍a nie wiemy, dlaczego i jak "to" dzia豉.

Gdyby przypomnia Pan sobie jakie ostatnie wydarzenia - prosz je mi przes豉 na prywatn skrzynk tutaj.

Aha i najwa積iejsze: prosz odrzuci wszelkie emocje podczas wizji, po wizji i podczas interpretowania wizji. Emocje i prywatne "wierzenia" cz瘰to p騧niej bardzo zniekszta販aj prawd odbioru. Na luzie, bez emocji, zapisywa, notowa. Je郵i b璠 do tych wizji w陰czane prywatne uczucia, by mo瞠 takie wizje b璠 kierowane w okre郵onym kierunku.

I raz jeszcze, prosz opisa, czy ostatnio co si Panu przytrafi這, przy郾i這 - ale tutaj na skrzynk - bo na forum jest wiele nieciekawych indywidu闚, kt鏎zy tylko czekaj, aby zaatakowa i ob鄉ia. Chocia tutaj i tak lepiej ni na innych, gdzie indziej to by豚y Pan zmasakrowany, czym przejmowa si NIE WARTO.
  • 0

Ana Mert.
  • Post闚: 2348
  • Tematów: 19
  • P貫:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też mam takie sny. I podobnie jak u ciebie maksymalny czas spełnienia to 3 dni (choć wówczas sen nie jest zbyt dokładny). Najczęściej jednak mam sny dzień lub dwa przed wydarzeniem i wtedy spełniają się dość dokładnie (do tego stopnia, że przewidziałam kiedyś śmierć wuja podając dokładną datę - z minutami. Mam na to świadków bo ten sen nie pozostawiał wątpliwości więc podzieliłam się nim z każdym kto chciał mnie słuchać). Bywa, że sen ma miejsce w momencie wydarzenia (gdy dzieje się to w nocy) jednak w tym przypadku dominują emocje a nie obrazy czy słowa.

Z moich obserwacji wynika, że sny prorocze nie są wcale rzadkim zjawiskiem. Niemal każdy kogo znam doświadczył przynajmniej raz takiego przypadku.

Osobiście mam "dar" do przewidywania śmierci w mojej rodzinie (przewidziałam wszystkie które miały miejsce za mojego życia) a także nie wiedzieć czemu - tornad na terenie Polski - w 90% przypadków dzień lub dwa przed wystąpieniem tornada śni mi się ono. Ma to miejsce nawet w zimie gdy jak wiadomo tornada nie są tak częstymi zjawiskami jak latem. Ponad to przewiduję większe katastrofy (przyznam, że sny przed katastrofą smoleńską czy trzęsieniem w Japonii były dość niejasne przynajmniej do czasu gdy się spełniły ale te przed zawaleniem hali w Katowicach czy wypadkiem autobusu z pielgrzymką zawierały już sporo istotnych szczegółów). Potrafię też przewidzieć wypadek kogoś bliskiego (choć nie zawsze) a w czasach gimnazjum i liceum potrafiła mi się przyśnić niezapowiedziana kartkówka wraz z odpowiedziami :D.

Moje sny nie są tak jasne jak u ciebie. Wygląda to zwykle tak jakbym oglądała film katastroficzny. Wszystko widzę z punktu widzenia jednej z ofiar i próbuję pomóc innym. Ogólne wydarzenie się sprawdza - tornado to tornado, trzęsienie to trzęsienie a wypadek autobusu to wypadek autobusu. Podobnie jak początkowa ilość ofiar (ile osób nie będę w stanie we śnie np. wyciągnąć z walącego się budynku tyle ofiar śmiertelnych zostanie ogłoszonych przy podawaniu pierwszej informacji - "Zginęło co najmniej x osób"). Ale w prawdziwej katastrofie nie będę przecież jedną z ofiar a wśród tych zmarłych "moherowych beretów" nie będzie mojej babci. Sama katastrofa też nie będzie miała przecież miejsca kilka metrów od mojego domu a gdzieś dalej.
Podświadomość używa znanych mi obrazów do określenia nieznanych miejsc i ludzi. Zwykle jednak symbolika jest jasna - bez użycia jakichkolwiek senników (których de facto nie toleruję - jeden symbol może dla każdej osoby znaczyć co innego. Dla jednej osoby takie np. "wypadające zęby" oznaczają "śmierć w rodzinie" a dla mnie "wspomnienie traumy z dzieciństwa").

BTW. Wczoraj (14 marca rano) śniło mi się utworzenie nowego, podwodnego wulkanu w pobliżu niewielkiej miejscowości położonej na wyspie lub półwyspie. Ukształtowanie terenu było tam ciekawe - pełno cieśnin pomiędzy wąskimi pasmami wysp o stromych zboczach. Większość ludzi przeżyło dzięki szybkiej ewakuacji na wyższe tereny - jakiś statek (na którym płynęłam) dostrzegł tworzący się w miejscu wulkanu wir i ostrzegł mieszkańców. Największym zagrożeniem był szybko podnoszący się poziom wody która szybko nabrała pomarańczowego koloru, stała się dziwnie gęsta i ciepła oraz przybrała nietypową konsystencję przypominającą wodnistą pianę.

Nie jestem jednak pewna czy sen nie był jedynie reakcją na wydarzenia w Japonii. A nawet jeżeli nie - takie wydarzenie jest teraz dość prawdopodobne więc jeżeli się spełni nie będzie to świadczyć o jakimś "szczególnym darze". Gdyby sen przyśnił mi się około 8, 9 marca - to co innego.

U篡tkownik Ana Mert edytowa ten post 15.03.2011 - 12:34

• 0

Palmæro.

Anty-lewak

• Post闚: 303
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No super... jaki dow鏚?
Chocia瘺y w postaci przepowiedni kt鏎a si spe軟i?
  • 0

Lewir.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Daj zna jak ci si przy郾i numery lotto ;)

A tak serio to nie uwierz p鏦i nie opiszesz tutaj swojego snu, kt鏎y faktycznie sprawdzi si po 3 dniach. I nie m闚i tutaj o 郾ie typu "umrze ciotka mojego kolegi" :)

好i造 mi sie kiedy numery lotto. Oczywi軼ie pu軼i貫m kupon zgodnie z wy郾ionymi cyferkami i zgadnijcie co ? Nie trafi貫m ani jednej liczby :) Nie by這 by w tym kuponie nic dziwnego pozatym, 瞠 wszystkie liczby by這 dok豉dnie o 1 ni窺ze ni te co pad造 dajmy na to pad造 8,10,23,27,33,39 a mi si 郾i造: 7,9,22,26,32,38 :) Sytuacja taka przy郾i豉 mi sie jedynie raz i to do嗆 dawno temu, niestety wywali貫m kupon a by豚y fajny dow鏚 :( Pamietam, 瞠 mia貫m wtedy ma這 kasy i intensywnie my郵a貫m sk康 j wzi望 :)

Wracaj帷 do temu: OK moge umieszcza tutaj moje sny. Co ciekawego tak jak w punktach ktore wypisa貫m wcze郾iej zdarza si rzadko i oczywiscie nie potrafie powiedziec kiedy taki sen mi sie znow przysni. Mo瞠 by za klilka dni, tygodni albo lat, ale jak tylko co nie bedzie dawa這 mi spokoju zaraz to opisze.

Dzisiaj np: 郾i mi si sen o "du瞠j pustyni i ma造m samolocie" i tyle pami皻am. Taki chyba nic nie znacz帷y sen jak i ka盥y ma takich mn鏀two :)

Wracaj帷 do tematu piszecie, 瞠 moje sny s jasne ot騜 nie. Jasne to one s dopiero po jakims zdarzeniu, kt鏎e mi si przy郾i這. Dajmy na to jest trz瘰ienie ziemi i nie 郾i mi si to tak oczywiste w sensie, 瞠 nie budze si i wiem "o za 3 dni bedzie trz瘰ienie w Japonii" To nie takie proste i jasne jak si niekt鏎ym wydaje. Ja kompletnie nie wiem jak rozumie te sny jak sie obudze, du膨 cz窷 te zapominam.
  • 0

Palmæro.

Anty-lewak

• Post闚: 303
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak... A mi 郾i豉 si kiedy katastrofa 鈔edniego rozmiaru samolotu w centrum jakiego polskiego miasta - z reszt pisa貫m to ju kiedy na forum.
No i jak na razie si nie spe軟i這... mo瞠 i dobrze
  • 1

U篡tkownicy przegl康aj帷y ten temat: 1

0 u篡tkownik闚, 1 go軼i oraz 0 u篡tkownik闚 anonimowych

stat4u