Skocz do zawartości


bana dostałem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_czaknoris

Gość_czaknoris.
  • Tematów: 0

Napisano

Dziękuję wam za poparcie. Myślałem że zostanę przez was skrytykowany.

Widzę że nie tylko mnie Przemo prześladuje. Inni też mieli z nim sporo problemów. Ten ostatni ban za słowo ,,chamstwo" to była ewidentna pułapka. Przemo po prostu szukał okazji żeby mnie zbanować, i taka okazja się trafiła. Można było dać warna, to bym miał 2, ale od razu dostałem bana. Drugie konto założyłem sobie tylko po to by wyrazić swój sprzeciw, a nie żeby pisać w innych tematach. Za to dostałem bana na pół roku.
Niektórzy z was, z tego co widzę pozwalają sobie dmuchać w kaszę, ale ja sobie na to nie pozwolę, bo nie jestem jakimś frajerem, któremu można napluć prosto w twarz i odejść z uśmiechem.
Żeby nie być gołosłownym, przytoczę kilka akcji z Przemem.
W temacie założonym przez Mariana dostałem pierwszego warna. A to tylko za to że najpierw wyraziłem się sceptycznie a potem wkleiłem zapis wywiadu z jakimś neuropsychologiem. Zobaczcie sobie jak potraktował mnie przemo, najpierw pisał że nie mam się kompromitować a potem dał mi warna. Marian wstawił się za mną i warn został mi zdjęty.
Ale przecież gdybym tam wkleił wywiad z jakąś szamanką albo kimś takim to oczywiście warna bym nie dostał.
http://www.paranorma...a/page__st__495

Drugiego warna dostałem za wpis w temacie Kpiarza. Jak wiemy kpiarz jest dziewczyną, ale jej nick ma męską formę osobową. Kilka razy w kilku tematach ludzie pytali ją czy jest dziewczyną czy facetem. Widząc temat z tekstem zawierającym męskie formy, zapytałem jak to z nią jest. Niestety nie zauważyłem że tekst jest skądś skopiowany. Za tego posta dostałem 16 minusów. Po kilku dniach zmieniłem go i napisałem chyba ,,nic". Wtedy wszedł w ten temat Przemo i dał mi za niego warna.

Zajrzyjcie teraz do tego tematu http://www.paranorma...ie/page__st__15
na pierwszej stronie dałem film z youtube o implantach. Potem ktoś dał filmik po angielsku. Odpisałem że nie znam na tyle języka żeby go zrozumieć i dodałem że występuje tam ten sam człowiek co w moim filmie. Czy to jest komentowanie? czy napisanie że np. nie będę oglądał serialu rodzinka.pl bo nie lubię karolaka jest komentowaniem? No może ktoś to tak odebrać. Dajcie sobie na drugą stronę. Przemo napisał że ja ten film skomentowałem i że plusy mi się nie należą. Do tego wkleił tekst o implantach, gdzie jest napisane że jakiś tam opiłek miał twardość najwyższą w skali rocwella. A pod nim jest jego komentarz:

Patrz wytłuszczenie. Opiłek, którego nie da się przeciąć, ponieważ jego twardość nie mieści się w skali Rockwella, a jednak to opiłek. :) Mam pytanie jakimi narzędziami był obrabiany? I w jakim materiale?

Facet przeinaczył sens tekstu.


Wejdźcie sobie do tematu ,,moja ciekawa teoria". Ten Imc nie dość że się mylił to jeszcze nazwał mnie kretynem. Napisałem mu że to jest chamstwo. Potem wszedł przemo i pogroził mi że jeśli nie przestanę chamowi pisać że jest chamem to coś tam zrobi. Potem dał temu typowi warna z ciekawym komentarzem. Znajdźcie to i przeczytajcie.
Wejdźcie sobie też w temat świecowanie uszu. Koleś skomentował jeden najmniej ważny fragment i z niego wyciągnął wniosek że ja twierdzę że jeśli indianie tego nie używają to jest to nieskuteczne.

Ten Przemo kilka razy na forum pisał że będzie mi dawał minusy.

#32 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Żeby nie być gołosłownym, przytoczę kilka akcji z Przemem.
W temacie założonym przez Mariana dostałem pierwszego warna. A to tylko za to że najpierw wyraziłem się sceptycznie a potem wkleiłem zapis wywiadu z jakimś neuropsychologiem. Zobaczcie sobie jak potraktował mnie przemo, najpierw pisał że nie mam się kompromitować a potem dał mi warna. Marian wstawił się za mną i warn został mi zdjęty.
Ale przecież gdybym tam wkleił wywiad z jakąś szamanką albo kimś takim to oczywiście warna bym nie dostał.
http://www.paranorma...a/page__st__495


Moim zdaniem Przemo był wystarczająco pobłażliwy. Upominał Cię kilkakrotnie, abyś pisał na temat. Nie robiłeś tego, więc dostałeś ostrzeżenie. Skoro Ci go cofnął, to była jego dobra wola. Mogłeś to potraktować jako pewną lekcję.

Przypominam Tobie i innym, że moderatorzy są obecnie mniej pobłażliwi, co wydaje mi się jak najbardziej właściwe.

#33

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ojoj 3 konto. Zaczynasz już przesadzać



#34

nazwa wyświetlana.
  • Postów: 60
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ojoj 3 konto. Zaczynasz już przesadzać

Skoro dał mu bana na 2 konto i znowu nie dał dojść do słowa....

#35

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Idźcie pod dom Przema z transparentami "uwolnić wiem wszystko!", "nagiąć zasady dla wiem wszystko!" i krzyczcie żeby odbanować go.
Powiem tak jak mówił wiem wszystko, żałosne. (co w jego przypadku nigdy nie było uważane, za obraze czy pewnego rodzaju pogarde a spotykało się z przyklaśnięciem uszami wszystkich dookoła)

rewolucja... Hahaha. Jak to jednostka sprzeciwiła się władzy.



#36

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

HO i Nivers - pominę Wasze skryte aluzje, bo uwierzcie, że nie chcecie bym naświetlał tutaj userom co nazywacie "niezasłużonym warnem" :) A już w szczególności Nivers tego nie chce :) Znam Wasze sprawy dobrze i muszę przyznać, że macie tupet, by teraz narzekać :D

Pominę również ten temat. (Od)Banowanie to nie moja działka.

Za to z chęcią przy okazji narzekań na moderatorów poddałbym się weryfikacji. Mam tu na myśli reaktywację akcji, którą Eury przeprowadził z 2 lata temu -> przykład: http://www.paranorma...tora-arkadiusz/

Miałem zamiar poprosić o to po pierwszej rocznicy mojego moderowania (czerwiec), tylko dla siebie (bo chyba tylko ja z moderatorów nie mam swojej "teczki"), ale tyle się zmieniło, od tego czasu, że można by to zrobić ponownie globalnie.

Choć czytając posty userów typu Ho i Nivers mam wrażenie, że dla Was najlepsi moderatorzy, to tacy, których nie widać i się nie wtrącają, a jeśli już to nie karzą, a maksymalnie - upominają. Czyli tacy, którzy przyzwalają Wam na chamstwo, tak mówiąc wprost. Jeśli by się to miało jednak potwierdzić w ocenie mnie, to z radością podam się do dymisji :) ku Waszej i swojej uciesze, bo w bagienku to i ja paplać się nie chcę.



#37

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak statek tonie to...

Mam świetny pomysł. Zamknijcie paranormalne. To jest idealny kompromis.



#38

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak statek tonie to...


To do mnie ? Rozumiem, że gdyby Cię źle oceniło ponad 50% forum to i tak byś się kurczowo trzymał funkcji ? :)

Moderatorzy są dla forum, nie na odwrót. Jeśli forum zdecyduje, że się tu nie sprawdzam, to odejdę, co chyba jest naturalne.



#39

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli te 50% to trolle to nawet bym nie zwracał uwagi. Ja już się nie wtrącam, wiem wszystko jest święty i ma całkowicie czyste sumienie, cacy chłopak.
Odbanujecie będzie źle, nie odbanujecie będzie jeszcze gorzej. A i tak i tak zrobi się burdel i będzie to temat no1 przez kilka tygodni. Bo jak to można było ruszyć forumowego boga wiedzy.

Brońcie teraz ho, chama i debila (powiem jego słowami "jak kogoś to obraziło jest debilem"). Pchnijcie dalej ten wózek z debilami

Użytkownik BrainsCollector edytował ten post 12.03.2011 - 16:12




#40

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W tej chwili już nie mówię o Wiem wszystko. A jeśli 50% to trolle, to bym nie myślał, czy pozostać moderatorem, ale jak usunąć konto ;)



#41

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja nawet nie przepadam za wiem wszystko. Często pisze masę głupot, ale bez przesady. Przemo przesadził i koniec. Zmiana moderatorów i tak pewnie niewiele zmieni.. :)

#42 Gość_czaknoris

Gość_czaknoris.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie dali mi jeszcze banika? No jak miło, nie muszę zakładać nowego konta.

Ktoś tam pisał o sceptykach na forum, że żyje im się dobrze. Różnica między mną a Aquillą albo mariushem jest taka że oni wypowiadają się głównie w tematach technicznych, historycznych, astronomicznych itp. Ja pisałem głównie w tematach typowo ezoterycznych: duchy, energie psi itp. To się wielu ludziom nie podobało i strasznie się dziwili że ktoś może w to nie wierzyć.

Na pewno nie będę czekał pół roku aż ban minie. Odejdę z forum. Erik owinie sobie was wokół palca.
A ciebie shortezik boli że ludzie mnie poparli? To widać. To dobrze że chociaż niektórzy mają jeszcze odwagę wypowiedzieć własne zdanie.

Użytkownik czaknoris edytował ten post 12.03.2011 - 17:21


#43 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

Popieram Przemo , nie raz sie zdarzyło dyskutować z osobami , które bynajmniej nie zachowywały się uprzejmie. Wystarczyło by zobaczyć jeden post Conversa , który po krótkim czasie zmienił by bana nie dostać. Sam styl wypowiedzi wiem wszystko do miłych nie należał . Nie chodzi mi o to , ze się nie zdadzał , ale , że cały czas zarzucał kłamstwo . Ja to szanuje , ze ma takie zdanie , ale będąc na tym forum z chwilą założenia konta użytkownik się zgadza na pewne zasady , które pod groźbą upomnienia, bana musi przestrzegać. Użytkownik ma wolną wolę , wiec albo może się tych zasad słuchać , albo nie słuchać i wtedy musi się liczyć z karą. Nikt nikogo nie zmusza by był na tym forum , więc jeżeli decyduje się tutaj prowadzić dyskusje to musi przestrzegać zasady. Sądzę , ze Przemo nie jest ani mściwy , ani nie wyróżnia żadnych osób , ale jest człowiekiem , nie maszyną wiec całego forum nie da ogarnąć.

Co do założyciela tematu : lepiej by ci się żyło z odrobiną pokory;)

#44 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiem wszystko, poparli Cię (nie mówię wszyscy, żeby nie było) głównie Ci, którzy sami wcześniej nabroili, więc nie wiem czym się tak chlubisz. Poza tym Erik również ma prawo do własnego zdania i nie wiem, co masz do chłopaka. Jest kulturalny i ma sporą wiedzę w tematach, w których się wypowiada. To tyle na temat Erika. Co do Ciebie. Może i dużo pisałeś, ale często wcinałeś się w dyskusje nie wiedząc o czym piszesz. Pisałeś głupotki o mieście Iquitos, o którym mało wiesz. Pisałeś głupotki w tematach Erika a on Ci grzecznie wyjaśniał, żebyś pisał do rzeczy. Zresztą nie tylko on, bo (jeśli się nie mylę) to chyba też noxilii lub nexus. To nie są tematy z teoriami spiskowymi, więc tu wartość merytoryczna podchodzi pod wiedzę zwyczajną. Pokazywałeś w niektórych miejscach zbyt nachalną postawę, jaką ja jeszcze nie tak dawno pokazywałem. Nie tędy droga.
Co do moderowania. Dajcie sobie na wstrzymanie. Padła taka decyzja i nie ma co z tym polemizować. Mi nikt bana nie cofał i jakoś musiałem to przegryźć.

#45

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jupi wiem wszystko odbanowany, wieś tańczy i śpiewa.

od dzisiaj będę takim samym chamem, ale jeśli dostane bana czy warna za swoje zachowanie to będzie... naprawdę szkoda słów.
Widzę, że program ochrony trolli ma się bardzo dobrze.

Życze powodzenia i dalszego trollowania trollu trollerski




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych