Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kasjopeanie-wywiad


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

SPIOCH999.
  • Postów: 53
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

http://www.quantumfu...t/pl/940716.htm
Co sądzicie o tym wywiadzie?I o kasjopeanach ogólnie,wierzę w istnienie zaawansowanych technlogicznie ras,odpowiedzi są ogólnikowe w tym wywiadzie,ale jest ciekawy,moze ktos zna wiecej udokumentowanych prob kontaktu z kosmitami przez hipnoze.?

Użytkownik SPIOCH999 edytował ten post 04.03.2011 - 21:21

  • 1

#2

xyz8472.
  • Postów: 242
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

już po pierwszych zdaniach widać że coś tu śmierdzi:

P: (L) Skąd jesteś?
O: Kasjopea.
P: (L) Gdzie to jest?
O: Blisko Oriona.

raz, Kasjopeja to gwiazdozbiór, wymyślone przez ludzi ułożenie gwiazd odległych od siebie o setki lat świetlnych rzuconych na płaszczyznę nieboskłonu. Trochę mało precyzyjni są. Dwa, Orion jest oddalony od Kasjopei o jakieś (na oko) 80 stopni, to raczej nie jest blisko. Trzy, to samo co w pierwszym. Już nawet nie będę wspominał skąd kosmoludki wiedzą jakie gwiazdy należą do jakiego gwiazdozbioru ziemskiego. Pewnie czytają wikipedię.
  • 1

#3

SPIOCH999.
  • Postów: 53
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Znalazlem cala mase takich sesji tu - http://cassiopaea.or....php?board=51.0 moze przetlumacze pozniej albo jutro co ciekawsze,narazie mam inne zajecie.
  • 0

#4

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kasjopeanie na forum:
http://www.paranorma...9-kasjopejanie/
http://www.paranorma...-czy-my-to-oni/
http://www.paranorma...ie-i-4-gestosc/
  • 0



#5

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Poszukaj Spioch999 sobie informacji o channelingu to znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Pamiętaj, że nie musisz szukać informacji wszędzie, bo są one są w jednym miejscu, w Tobie. Tyle :)

Użytkownik crc edytował ten post 05.03.2011 - 00:20

  • 0

#6

SPIOCH999.
  • Postów: 53
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

przetlumaczylem jedna z sesji na szybko, moze komus sie spodoba :>
mysle ze przyda sie male wprowadzenie -
W styczniu 2002 r., Frank Scott połączył siły z Maynerdem Mostem zeby zdyskredytować eksperyment a takze oznaczyc czlonkow grupy dyskusyjnej Kasjopei jako czlonkow 'sekty' wyraznie chcial on zeby eksperyment zostal zakonczony. To było trudne do zrozumienia, aż Laura Dowiedziała się, czym jest COINTELPRO. To było określenie, ktore słyszała tylko przelotnie lata temu, ale teraz stało się rzeczywistością. Z
jakiegoś powodu,gospodyni domowa, matka 5 dzieci, poprzez przeprowadzanie eksperymentów w komunikacji przez hipnoze,ktore doprowadziły do znaczących rezultatów, było wyjątkowo interesujące dla agencji blizej nieznanych. Mimo tego, dala Frank prawo do powrotu do grupy, aż do momentu kiedy zaczely sie jego publiczne ataki - tak samo jak miała nadzieję, że Maynerd zademonstruje iż nie był tak zly. Laura musiela uznać fakt, że tych dwojga ludzi lubi bardzo,ogormnie polubila ich towarzystwo i byli wspaniali podczas eksperymentow.Miała złamane serce. Jej stan zdrowia pogorszył się gwałtownie, a w styczniu 2002 roku dostala zagrazajacej zyciu chorobe.Udalo jej sie jednak wydobrzec, Laura powrocila do prowadzenia sesji z Kasjopejanami,i zaczela dalej pisac relacje z innymi czlonkami grupy.

Pozniejsza rozmowa z 2002 roku (na gorze jest link do rozmowy z 1994r.), P i L to imiona czlonkow grupy ktorzy akurat zadawali pytania

Q: Witam.

: Witam.

Q: A kogo mamy z nami dziś wieczorem?

: Fiaage.

Q: Skad nadajesz?

: Kasjopea.

Q: Jak wiesz, uświadomiliśmy sobie ze Frank przeszedl na zla strone. Czy to jest bliskie prawdy?

: Bliskie

Q: ładnych parę lat temu było kilka uwag w sprawie walki Franka z siłami ciemności, a także kwestia

tego, czy byłby w stanie oprzeć się ich dominacji. Czy zawsze bylo wiadomo ze mu sie nie uda?

O: Nie jest on pomylka

P: Co masz na myśli?

A: Z punktu widzenia STS jest sukcesem.

P: Dlaczego udało nam się dotrzec do kanału STO,a Frank wybral ten a nie STS?

A: Był zaprogramowany na konkretny cel pobrania danych od waszego gatunku zakodowanych przed waszym

urodzeniem(chodzi zapewne o dna). Nie udało mu się, ponieważ były za trudne do zbadania. Obecnie jma

misje, razem z Vincent Bridgesem, uniemozliwienia wam wykonanie misji poprzez zmniejszenie waszych

zdolnosci poznawszych.


P: Cóż, to oznacza, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że sesje z udzialem Franka,sa nie do
konca prawdziwe.czy dlategobardzo prawdopodobne, uszkodzone. Czy dlatego mowiles nam o 72 proc

czystości materiału o tych sesjach?

A: Tak.

P: Więc mówisz, że obecność Franka byla winikiem tych prawie 30procentowych niedokladnosci?

A: Tak.

P: Jaka była forma większość z tych niedokladnosci? Czy możemy je zidentyfikować?

A: Wróżby i terroru.

Q: jakie jest pozadane działanie ktorego powinnismy sie podjac w tym momencie? Czy mam zaprzestac

dalszych sesji i poswiecic czas by radzić sobie z problemami, które pojawiły się w wyniku działania

Franka i Wincenta?

: Dobrze by bylo jakbys zajela sie tym jak najszybciej

Q: Czy powinniśmy również podjąć działania prawne?

A: Tak, pod względem praw autorskich.

Q: A Co z nękaniem, molestowaniem, zniesławieniem, szantażem?

: To będzie zrobione w odpowiednim czasie przez ciebie, i będziesz wiedział, kiedy to zrobić.

Q: () Dlaczego mamy ich nie ignorowac?

A: Bo nie na nich zadnego wpływu lekcewazenie. A twoja rzeczywistość jest taka, że kłamstwa i kłamcy

naruszaly zasady wolnej woli przez tysiąclecia. Robią to w najbardziej efektywny sposob
przez grozby, które mają na celu zastraszenie, takie jak "nadstaw drugi policzek" i "Jeśli

zignorujesz to, to odejdźie".Daj im odpowiedz:prawde.

P: Więc ,W obliczu kłamstwa, rownowaga jest przywrócona tylko przez prawdę. Cóż, teraz, pozwól, że

zapytam: czy Terry przyczynil się pozytywną energią na forum?

A: Większość czasu.

Q: Czy to był powód, że zachecalas zeby Terry i Jan byli na sesji? Aby zrównoważyć negatywna
energie Franka?

A: Tak. Frank zabilby cie poprzez wyssanie energii dość szybko.

P: Czy to, dlaczego ja (i pozostali) zawsze czułam się tak zmęczona po kilka sesji a frank zawsze

mial tyle energii?

A: Tak.

P: dosłownie wysysal ze mnie energie?

A: Tak.

P: Czy to dlatego mialam tak wiele problemów zdrowotnych w tym okresie czasu?

A: Tak.

P: No tak, dowody sa. Problemem jest wlasciwa ich interpretacja Oczywiście, kazdy wierzy klamstwom i

Frank był w tym bardzo dobry. Był wytrawnym kłamcą. A ja już mialam dowód tego,jego manipulacje

poprzez jego interakcji z NE i innych osób, w tym jego zmarnotrawienie funduszy. ale ignorowalam to,

ponieważ myślałam, że mogę mu pomóc. Myślałam, że naszym wspólnym interesem w ramach tego projektu

pomoglo bym nam obydwu. I mówisz, że całe zajscie bylo zaplanowane, wszystkie synchroniczności na

początku, tylko w celu uzyskania mi udział w tym eksperymencie channelingu, aby eksperyment byl w 72

proc dobry, że będzie zachęcać do kontynuowania eksperymentu po to zeby mnie zabic.czy o to chodzi?

: Bardzo Mozliwe

P: To przygnębiające. Dlaczego ci ludzie tak bardzo nienawidzą Arki?

O: Ponieważ nie moga odniesc sie do arki jako obiektu do wykorzystania do własnych nikczemnych.

celów

P: Innymi słowy, wygląda na to, Frank wyszedl z grupy w tym samym czasie kiedy dolaczyl Wincent. ".

Vincent byl nowym agentem.Spędził tyle czasu zbliżając do grupy, zeby wyodrebnic te same informacje,

ktorych Frankowi nie udalo sie,ale jego nowa metoda bylo uzycie hipnozy Czy to był jego plan?

A: Tak.

P: Kto pociąga za sznurki za te wszystkie rzeczy?

: Lepiej nie wiedzieć, dokladnie. Ale podpowiedz: STS Consortium.

P: Bardzo chciałbym mieć wiedzę, która chroni w takiej sytuacji. Chciałbym wiedzieć, jakie działania

podjąć, niektóre informacje poufne, coś, co nam pomoze. wiec zostalismy my, oni by nas tylko ciągle

denerwowani. Czy tak bedzie zawsze?

A: Nie martw się, posiłki są w drodze.

Pytanie: bardzo bym chciala zeby sie pokazali! przydalo by sie to. Chodzi mi o to jestesmy tutaj

jakby w okrego otoczeni przez wampiry, a zostalo nam tylko kilka srebrnyvch kul, ty powtarzasz nam,

że nie mamy co się martwić, że wzmocnienia sa w drodze, i tak dalej, a my pracujemy,pracujemy i nie

widzimy za duzo efektow!, a ja nic nie widzę urzeczywistnienia tutaj. Myślę, że powinniśmy po prostu

przejść na emeryturę.

A: Jeszcze nie!

P: (A) Chcę zapytać o mojej teorii o tym, dlaczego tak ważne jest chodzenie - że gdy myśli się

podczas chodzenia, ktoś jest w stanie uniknąć sygnałów kontroli umysłu, które są skierowane lub

wzmocnione, gdy jest sie w miejscu.Czy cos w ty jest?
O: Blisko.

Q: (Laura) Chcę wiedzieć, co spowodowało moje zapalenie ucha?

: Stres.

Q: Czy powinnam wysilac sie informujac franka w jak gleboki dol spada? czuję żal co do jego osoby.

A: I tak spadnie w dol. Dlaczego więc przedłużac agonie?

P: Jaki dol masz na myśli?

: Myśli samobójcze, bo nie ma motywacji STO, aby pomóc innym,bezinteresownie, co pozwoli tym z

udzialem w STO przetrwać wielkie kłopoty.

P: No, to wydaje mi się, że powinien uniknąć w ten sposob takich kłopotów.

A: Nie może.

P: Dlaczego?

: Dyski.

Q: Jakie dyski?

: Zaprogramowane przez zaniedbanie przez rodzicow

P: Cóż,jesli moglbys cos powiedziec Frankowi czy chcialbys?

O: Nie

P: Ale ja nie powinna czuć się wdzięczny za udział Franka, w pomocy odnaleznia kanalu?

: To nie był powod przez jaki wam pomagal.

P: (A) Chcielibyśmy wiedzieć, czy to jest zalecane jest, opublikownie "sesji lustro" z Vincentem

Bridges, jako część informacji, które muszą być podane do wiadomości?

A: Tak! Cała prawda jest korzystna i sprzyja równowagi w świecie zdominowanym i przez klamstwa

Q: (L) Tak, ale kiedy mówienie prawdy w świecie zdominowanym i prowadzone przez kłamstwa, kłamcy sa

zdeterminowani, próbując nas zniczszyc ! To jest zwykły fakt,z ktorym musimy sie liczyc. niemozliwe

jest zanegowanie ich bez konkretnych dowodow
.
A: Tak. Jest to część misji.

P: (A) Cóż, zastanawiam się czy, sposob w jaki zarzadzam tymi atakami to właściwe podejście STO? Na

przykład, mam zablokowane jego dostęp do strony internetowej. Usunelam jego wpisy do księgi gości.

Usunąłem go z grupy. Chce utrudnic mu rozpowszechnianie klamstw. Ale ja nie jestem całkowicie

pewien, czy to podejście STO?

A: Tak.

Q: (L) Myślę, że ma on pełne prawo, aby rozpowiadac te wszystkie kłamstwa,w miejscach gdzie te

klamstwa sa uwazane za prawde. On nie ma prawa ingerować w naszą przestrzeń i kłamać, nie chcemy

kłamstwa i narusza to naszą wolna wole, probojac odkryć prawdę w naszej przestrzeni. Ma liste

Matrioszka,ktory oczywiście chce słuchać jego kłamstw. Nie czynia żadnego wysiłku, aby dostrzec

prawdę w jakikolwiek sposób, a oni na pewno jeszcze bardzo zdenerwowany, gdy Arka pisał prawdę na

ich liście, który dał im tylko niewielka próbka tego, jak to jest mieć swoją wolną wolę naruszone.

On może powiedzieć te wszystkie kłamstwa chce, gdzie są potrzebne. Masz jakies sugestie?

A: Po prostu naciskac i być cierpliwym.

Q: Czy jest coś co możemy zrobić, aby przyspieszyć otrzymywanie pomocy?

A: jest w drodze.

P: {śmiech.} Wiem, że czas nie istnieje w 6-tej gęstości. Jednak wszystkie te miesiące radzenia

sobie z tymi szaleńcami wydaje się sześć lat, lub sześc tysięcy lat. Cóż, jestem w stanie tylko

narzekać.

A: Tak czy inaczej to przyjdzie. "Dlugo przed snem." Robcie tak dalej. Cel podróży zostanie

osiągnięty.

P: Coś jeszcze powinniśmy wiedzieć,o czym nie wspomnielismy?

A: Narazie nie. Dobranoc.
Koniec sesji

ide spac bom zmeczony..tymczasem zycze spokojnej nocy :)
  • 0

#7

cedol22.
  • Postów: 69
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A słyszeliście o Księdze Untarii, została spisana właśnie po przez kontakty z innymi "istotami" za pomocą hipnozy

Untarii

Ogólnie cała stronka jest ciekawa

Użytkownik cedol22 edytował ten post 05.03.2011 - 16:53

  • 0

#8

naizu.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś to to czytywałem. Ci od Kasjopei używają tabliczki Ouija do komunikacji. Więc ja dziękuję...
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych